Niestety, ta okazja już wygasła
Aquapark Wrocław - cały dzień w cenie dwóch godzin
701° Zakończono

Aquapark Wrocław - cały dzień w cenie dwóch godzin

29zł49zł-41%
36
wrz 12.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W aquaparku we Wrocławiu ze względu na remont jednej z atrakcji (basenu z falą) wszystkie bilety dwugodzinne na cały obiekt zyskują status biletów całodniowych.

Dzięki czemu za wejście na cały dzień na WSZYSTKIE strefy płacimy:

- bilet ulgowy 24zł

- bilet normalny 29zł

- bilet rodzinny 69zł (max dwoje dorosłych i dwoje dzieci)

Możemy korzystać z: saun, basenów sportowych, rekreacyjnych, siłowni, fitnessu i aquafitnessu

Poza remontem basenu z falą, wszystkie inne atrakcje są normalnie dostępne
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

36 Komentarzy
Czyli niedostępny jest ten największy basen (na zdjęciu...)
niki3671212/09/2019 08:16

Czyli niedostępny jest ten największy basen (na zdjęciu...)


Raz w życiu byłem w tym basenie z falą. A bywam tam często. Sam aquapark jest świetny, szczególnie saunarium. Super cena. Plus.
niki3671212/09/2019 08:16

Czyli niedostępny jest ten największy basen (na zdjęciu...)


Tak, to jest ten basen z falą właśnie
hrhrhr12/09/2019 08:22

Raz w życiu byłem w tym basenie z falą. A bywam tam często. Sam aquapark je …Raz w życiu byłem w tym basenie z falą. A bywam tam często. Sam aquapark jest świetny, szczególnie saunarium. Super cena. Plus.


Szczególnie stare dziady, przyczajone na młode laski wchodzące do tego saunarium...
Opłaca się tam iść? Jak w porównaniu do Aqua Lublin? Będę we Wroclawiu pod koniec września, a muszę ograniczać budżet
Sauny we Wrocławiu tylko w klapkach na oczy, bo również potwierdzam, że wyjątkowo wyposzczone dziady prezentujące coś, na co nie chce się patrzeć. A co do Aquaparku - często jest za dużo ludzi. Gdy dorzucimy do tego gorszy dzień i zamknięty dwór, totalnie nie będzie gdzie się podziać. W innym wypadku na dworze można spędzić trochę czasu, ale znowu cały dzień w 1 miejscu?
marik112/09/2019 10:15

Sauny we Wrocławiu tylko w klapkach na oczy, bo również potwierdzam, że wyj …Sauny we Wrocławiu tylko w klapkach na oczy, bo również potwierdzam, że wyjątkowo wyposzczone dziady prezentujące coś, na co nie chce się patrzeć. A co do Aquaparku - często jest za dużo ludzi. Gdy dorzucimy do tego gorszy dzień i zamknięty dwór, totalnie nie będzie gdzie się podziać. W innym wypadku na dworze można spędzić trochę czasu, ale znowu cały dzień w 1 miejscu?Do sauny idziesz wypocząć a nie patrzeć się na kogoś nagie ciało :P
marik112/09/2019 10:15

Sauny we Wrocławiu tylko w klapkach na oczy, bo również potwierdzam, że wyj …Sauny we Wrocławiu tylko w klapkach na oczy, bo również potwierdzam, że wyjątkowo wyposzczone dziady prezentujące coś, na co nie chce się patrzeć. A co do Aquaparku - często jest za dużo ludzi. Gdy dorzucimy do tego gorszy dzień i zamknięty dwór, totalnie nie będzie gdzie się podziać. W innym wypadku na dworze można spędzić trochę czasu, ale znowu cały dzień w 1 miejscu?


Nie rozumiesz jaka jest idea saunowania.
jackowy12/09/2019 10:36

Do sauny idziesz wypocząć a nie patrzeć się na kogoś nagie ciało :P


I właśnie tego nie rozumieją wspomniane wyżej dziady... Na szczęście moje ulubione sauny są częściej puste.
Za 29 zł na cały dzień to super sprawa.
Wczoraj na spokojnie obszedłem całą strefę saun. Z wypiciem piwa zajęło mi to 3.5h
Na siłowni 1.5
Na rekreacyjnym (pontony i bicze wodne) ok godziny

Za 29zł zaliczyłem super detoks w ciągu 6h bo akurat miałem wolny dzień

Na saunach nie spotkałem tych mitycznych dziadów z sokolim wzrokiem. Pełna kultura. Nawet zaczęli wypraszać tych lateksiarzy w strojach. Na szczęście, bo jest to wyjątkowo niehigieniczne i wbrew regulaminowi.

Poza tym zdradzę wam sekret: we wtorki wchodzą wyłącznie panie, a każdego dnia jest czynna sauna wyłącznie dla pań więc nie widzę problemów. Może poza ceną karnetów xD

Ponadto mam wadę wzroku na poziomie -2 i w tym półmroku lub parze dokoła to nie odróżniam czy do sauny wchodzi facet czy kobieta. Dopiero jak siądą w pobliżu to jestem w stanie coś ogarnąć.
Serio? Dalej myślicie że te dziadki (którym prawdopodobnie już nie staje) chodzą tam i się na was gapią? Czy raczej siedzą i nie wiedzą czy patrzą się w ścianę czy w was?

Prędzej bym się zastanawiał ilu jest tam facetów co na codzień powinni nosić koloratkę

Miejsce bardzo fajnie mimo wszystko. Mediterrna pod Kolonią to to nie jest ale i za wstęp jest 29zł na cały dzień a nie 50 euro
Człowiek_Panda12/09/2019 10:48

Za 29 zł na cały dzień to super sprawa.Wczoraj na spokojnie obszedłem całą …Za 29 zł na cały dzień to super sprawa.Wczoraj na spokojnie obszedłem całą strefę saun. Z wypiciem piwa zajęło mi to 3.5hNa siłowni 1.5Na rekreacyjnym (pontony i bicze wodne) ok godzinyZa 29zł zaliczyłem super detoks w ciągu 6h bo akurat miałem wolny dzieńNa saunach nie spotkałem tych mitycznych dziadów z sokolim wzrokiem. Pełna kultura. Nawet zaczęli wypraszać tych lateksiarzy w strojach. Na szczęście, bo jest to wyjątkowo niehigieniczne i wbrew regulaminowi.Poza tym zdradzę wam sekret: we wtorki wchodzą wyłącznie panie, a każdego dnia jest czynna sauna wyłącznie dla pań więc nie widzę problemów. Może poza ceną karnetów xD Ponadto mam wadę wzroku na poziomie -2 i w tym półmroku lub parze dokoła to nie odróżniam czy do sauny wchodzi facet czy kobieta. Dopiero jak siądą w pobliżu to jestem w stanie coś ogarnąć.Serio? Dalej myślicie że te dziadki (którym prawdopodobnie już nie staje) chodzą tam i się na was gapią? Czy raczej siedzą i nie wiedzą czy patrzą się w ścianę czy w was?Prędzej bym się zastanawiał ilu jest tam facetów co na codzień powinni nosić koloratkę ;)Miejsce bardzo fajnie mimo wszystko. Mediterrna pod Kolonią to to nie jest ale i za wstęp jest 29zł na cały dzień a nie 50 euro


To chyba dość rzadko chodzisz na saunę, lub trafiłeś na porę mniej obłożoną. Kilka razy byłem na saunach w towarzystwie i każdy potwierdza, że faceci są tam wyjątkowo obleśni. Bywałem również na innych obiektach, gdzie panuje zdecydowanie wyższa kultura. Osobiście jestem zwolennikiem "okrytego" saunowania.
marik112/09/2019 10:52

To chyba dość rzadko chodzisz na saunę, lub trafiłeś na porę mniej obłoż …To chyba dość rzadko chodzisz na saunę, lub trafiłeś na porę mniej obłożoną. Kilka razy byłem na saunach w towarzystwie i każdy potwierdza, że faceci są tam wyjątkowo obleśni. Bywałem również na innych obiektach, gdzie panuje zdecydowanie wyższa kultura. Osobiście jestem zwolennikiem "okrytego" saunowania."okryte" saunowanie to tak jak branie prysznica w kąpielówkach, da się ale jednak każdy wie, że jest coś nie tak
Hehe promo jak na roksie.
Godzinka stówke, a cała noc czysta.
A co jeśli ktoś ma MultiSport i 2 godzinki są w gratisie, wtedy też cały dzień można?
marik112/09/2019 10:52

To chyba dość rzadko chodzisz na saunę, lub trafiłeś na porę mniej obłoż …To chyba dość rzadko chodzisz na saunę, lub trafiłeś na porę mniej obłożoną. Kilka razy byłem na saunach w towarzystwie i każdy potwierdza, że faceci są tam wyjątkowo obleśni. Bywałem również na innych obiektach, gdzie panuje zdecydowanie wyższa kultura. Osobiście jestem zwolennikiem "okrytego" saunowania.


Skoro tak często chodzisz na sauny i to jeszcze w "gaciach" to bardziej szkodzisz sobie i innym niż pomagasz. Poza tym jak się umie posługiwać ręcznikiem to wszystko wporzo, tam się idzie zrelaksować, a nie oglądać.

Jeżeli chodzi o saunarium w Aqua to tragiczne nie jest, ale 30zł to uczciwa cena jak za cały dzień. Niestety rzadko kiedy są "normalne" saunaria przy aquaparkach. I tak dobrze, że jest strefa beztekstylna, a nie smażalnia gaci
Promka super. Osobiście korzystam wyłącznie z saunarium, więc zamknięcie basenu mnie nie rusza, a cena dużo niższa. ^_^ Szkoda tylko, że obsługa nie wyprasza tekstylnych. Wczoraj na najgorętszej ceremonii saunamistrz nawet mówił, że zachęca do zdjęcia stroju, bo może to się źle skończyć, ale ludzie byli mądrzejsi. A później wychodzili na początku ceremonii, bo nie dawali rady i zakrywali właśnie rejony przykryte strojem. P.s. tak z ciekawości. Ktoś sugerował coś o księżach w saunach. A co, oni tam nie mogą chodzić? Zabronione to jest? ^_^
Edytowane przez: "MarcinDB" wrz 13.
Do kiedy oferta będzie aktualna?
MarcinDB13/09/2019 19:54

Promka super. Osobiście korzystam wyłącznie z saunarium, więc zamknięcie ba …Promka super. Osobiście korzystam wyłącznie z saunarium, więc zamknięcie basenu mnie nie rusza, a cena dużo niższa. ^_^ Szkoda tylko, że obsługa nie wyprasza tekstylnych. Wczoraj na najgorętszej ceremonii saunamistrz nawet mówił, że zachęca do zdjęcia stroju, bo może to się źle skończyć, ale ludzie byli mądrzejsi. A później wychodzili na początku ceremonii, bo nie dawali rady i zakrywali właśnie rejony przykryte strojem. P.s. tak z ciekawości. Ktoś sugerował coś o księżach w saunach. A co, oni tam nie mogą chodzić? Zabronione to jest? ^_^


Co Ci przeszkadza, ze ktos ma gacie? Taka strata, ze nie poogladasz fallusow innych facetow?
BezaZhipsterow13/09/2019 22:27

Co Ci przeszkadza, ze ktos ma gacie? Taka strata, ze nie poogladasz …Co Ci przeszkadza, ze ktos ma gacie? Taka strata, ze nie poogladasz fallusow innych facetow?


Nie wiem po co Ty tam chodzisz, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Po prostu uważam, że jak coś działa, to powinno zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami. A jak ktokolwiek nie zgadza się na panujące zasady, to nie korzysta i tyle. A nie zmienianie regulaminu tylko dlatego, że ogólnie nagość w tym kraju jest drażliwym tematem, więc się robi coś dla świętego spokoju. Sądzę, że właśnie takie osoby jak Ty, które nagość kojarzą tylko z niezdrową fascynacja seksualną, doprowadzają do podziałów, tematów tabu itp. Poza tym patrząc na komentarze tu, to nie tylko mi to przeszkadza. :-)
Edytowane przez: "MarcinDB" wrz 13.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Człowiek_Panda. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst