Niestety, ta okazja wygasła 25 lipca 2020.
143°
Opublikowano 26 marca 2020

Apteka a-manada.pl darmowa dostawa od 49zł do 2kg

49zł
Darmowa dostawa
Awatar użytkownika Siajomi
Opublikowane przez
Siajomi
Dołączył w 2017
286
3.316

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa która jest obliczana dziwnym skryptem ( waga do 2kg, ale i objętość zamawianych rzeczy musi się mieścić w ich kartonie.. ). Polecam tę aptekę, czeka się ok tygodnia na dostawę - dwa razy w marcu zamawiałam i udało się zmieścić w czasie, gdzie inne apteki mają wydłużony czas dostawy do 10dni.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

39 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika jarek82
  jarek82
  Żadna okazja zawsze była przez cały tydzień a teraz tylko czwartki antyokazja i bardzo długo idzie ta przesyłka
 2. Awatar użytkownika Prodir
  Prodir
  Też robię zakupy w tej aptece i drogerii ale bez przesady że to okazja. Okazja to była ostatnio jak wszystko wysyłali za darmo bez MWZ lub za MWZ 49 zł bez konkretnego dnia (zamawiałem w weekend).
 3. Awatar użytkownika Siajomi
  Siajomi Autor
  jarek8226/03/2020 08:55

  Żadna okazja zawsze była przez cały tydzień a teraz tylko czwartki ant …Żadna okazja zawsze była przez cały tydzień a teraz tylko czwartki antyokazja i bardzo długo idzie ta przesyłka  To, że zawsze Ci przez jakiś czas przesyłali za darmo non stop to ich dobra wola, nie badź taki roszczeniowy.. nie podoba się okazja to kupuj w innych i płać za każdym razem wysyłkę.. kto Ci broni? Gemini czy inne raz do roku zaproponują DD i huuurrra, a tutaj raz w tygodniu i antyokazja?? (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika jarek82
  jarek82
  Siajomi26/03/2020 09:00

  To, że zawsze Ci przez jakiś czas przesyłali za darmo non stop to ich do …To, że zawsze Ci przez jakiś czas przesyłali za darmo non stop to ich dobra wola, nie badź taki roszczeniowy.. nie podoba się okazja to kupuj w innych i płać za każdym razem wysyłkę.. kto Ci broni?


  Jak ktoś dawał dużo a teraz daje mniej to nie jest dla mnie okazja po prostu i tyle e temacie
 5. Awatar użytkownika jarek82
  jarek82
  Siajomi26/03/2020 09:06

  To się nazywa roszczeniowość, załóż firmę i zobaczysz, jak fajnie to wygląd …To się nazywa roszczeniowość, załóż firmę i zobaczysz, jak fajnie to wygląda z drugiej strony.


  Szukamy okazji czy zakładamy firmę ty chyba masz coś wspólnego z tą firmą że tak ich bronisz do tej pory się opłacało a teraz jak jeszcze więcej ludzi zamawia przez net się nieoplaca coś nie halo golą kasę na koronopanice (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika widmo82
  widmo82
  Droga apteka
 7. Awatar użytkownika sodapro
  sodapro
  Przed kryzysem była to jedna z tańszych aptek, która przeważnie znajdywała się w czołówce na Ceneo (poza nielicznymi wyjątkami). Ostatnio wszystko podrożało i przeważnie jest w środku stawki albo nawet ją zamyka (niekiedy) najwyższymi cenami... Opcja darmowej przesyłki przy zamówieniach o MWZ 49 zł istniała bardzo długo (kiedyś było to chyba nawet 39 zł). Nic nie zmienia faktu, że ta forma dostawy to jakaś porażka, najgorsze co może być z możliwych. Przed wybuchem paniki, ostatnio (zarówno nie pierwszy raz; sytuacja niestety się powtórzyła), na paczkę z Działdowa do podwarszawskiej miejscowości czekałem coś około 2 tygodni... Także wybijcie sobie z głowy pilne leki. Natomiast co do próby zarobku na panice - żenada! (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika Simona
  Simona
  sodapro26/03/2020 10:40

  Przed kryzysem była to jedna z tańszych aptek, która przeważnie znajdywała …Przed kryzysem była to jedna z tańszych aptek, która przeważnie znajdywała się w czołówce na Ceneo (poza nielicznymi wyjątkami). Ostatnio wszystko podrożało i przeważnie jest w środku stawki albo nawet ją zamyka (niekiedy) najwyższymi cenami... Opcja darmowej przesyłki przy zamówieniach o MWZ 49 zł istniała bardzo długo (kiedyś było to chyba nawet 39 zł). Nic nie zmienia faktu, że ta forma dostawy to jakaś porażka, najgorsze co może być z możliwych. Przed wybuchem paniki, ostatnio (zarówno nie pierwszy raz; sytuacja niestety się powtórzyła), na paczkę z Działdowa do podwarszawskiej miejscowości czekałem coś około 2 tygodni... Także wybijcie sobie z głowy pilne leki. Natomiast co do próby zarobku na panice - żenada!


  Niestety prawda z podbiciem cen po epidemii.
 9. Awatar użytkownika Zigi
  Zigi
  Syf nie Apteka , zarabiają na Pandemii zwykły termometr z 10 zł na 60 zł lub 129zł . Zamknąć dowalić karę za manipulowanie cenami.
  4068144-rT83G.jpg (Edytowano)
 10. Awatar użytkownika JasRozrzutnik
  JasRozrzutnik
  Kurcze dobre ceny mają, wczoraj zrobiłem zakupy w wpateka z płatna wysyłka Popełniłem grzech ciężki peperowicze, przepłaciłem
 11. Awatar użytkownika jarek82
  jarek82
  Siajomi26/03/2020 09:15

  Mam - jestem jej klientem od dłuższego czasu. Jak dużo ludzi zamawia przez …Mam - jestem jej klientem od dłuższego czasu. Jak dużo ludzi zamawia przez net to Ci się nieopłaca? Mnie nikt nie goli na wysylce, może Ciebie.


  No właśnie się opłaca więc nie rozumiem czemu zrobili cięcia na dostawie. Też jestem ich klientem od dłuższego czasu. Czekanie na czwartek żeby kupić to czysta głupota
 12. Awatar użytkownika Siajomi
  Siajomi Autor
  jarek8226/03/2020 09:18

  No właśnie się opłaca więc nie rozumiem czemu zrobili cięcia na dostawie. T …No właśnie się opłaca więc nie rozumiem czemu zrobili cięcia na dostawie. Też jestem ich klientem od dłuższego czasu. Czekanie na czwartek żeby kupić to czysta głupota


  Czysty zysk dla klienta w czwartki, a nie głupota (jak coś potrzebuje na gwałt to pójdę do zwykłej apteki i trochę przepłacę).. kiedy nie chce Ci się czekać zarabia apteka, każdy walczy o przetrwanie. Prywaciarz nic nie musi, on może..
  Jak ulał do tutaj jeśli chodzi Ciebie parafrazując pasuje daj komuś palec, to będzie płakał, że to nie całą ręka. (Edytowano)
 13. Awatar użytkownika jarek82
  jarek82
  Siajomi26/03/2020 09:22

  Czysty zysk dla klienta w czwartki, a nie głupota (jak coś potrzebuje na g …Czysty zysk dla klienta w czwartki, a nie głupota (jak coś potrzebuje na gwałt to pójdę do zwykłej apteki i trochę przepłacę).. kiedy nie chce Ci się czekać zarabia apteka, każdy walczy o przetrwanie. Prywaciarz nic nie musi, on może..Jak ulał do tutaj jeśli chodzi Ciebie parafrazując pasuje daj komuś palec, to będzie płakał, że to nie całą ręka.


  Szkoda mojego czasu na dyskusję ja uważam że to lipa
 14. Awatar użytkownika Siajomi
  Siajomi Autor
  jarek8226/03/2020 09:26

  Szkoda mojego czasu na dyskusję ja uważam że to lipa


  Zdrówka
 15. Awatar użytkownika Jeżew
  Jeżew
  JasRozrzutnik26/03/2020 09:15

  Kurcze dobre ceny mają, wczoraj zrobiłem zakupy w wpateka z płatna wysyłka …Kurcze dobre ceny mają, wczoraj zrobiłem zakupy w wpateka z płatna wysyłka Popełniłem grzech ciężki peperowicze, przepłaciłem


  Login zobowiązuje
 16. Awatar użytkownika Czad
  Czad
  Siajomi26/03/2020 09:43

  Ale pułap był 200zł MWZ..  Zawsze gdy tam robiłem zakupy, to dostępna była darmowa dostawa od 49zł do 2kg. Wczoraj też, zamówienie za 50,04zł przeszło.
 17. Awatar użytkownika M.......
  M.......
  Ceny z kosmosu. Np. mleko dla dzieci dwukrotnie droższe...
 18. Awatar użytkownika Siajomi
  Siajomi Autor
  Żubrow26/03/2020 10:06

  Warto dodać że ta darmowa przesyłka jest pocztą polską i w tej wersji nie m …Warto dodać że ta darmowa przesyłka jest pocztą polską i w tej wersji nie mają obowiązku dostarczyć do drzwi. Jak jest paczka to przynoszą tylko awizo i musisz dymać do placówki


  Zawsze dostaję do rąk własnych, ale u mnie zawsze ktoś w domu jest.. gdyby nie było to wtedy awizo i poczta.
 19. Awatar użytkownika lukaszz
  lukaszz
  Ostatnio paczka przyszła mi po 13 dniach więc przemyślcie jej wybór.
 20. Awatar użytkownika Siajomi
  Siajomi Autor
  jarek8226/03/2020 09:02

  Jak ktoś dawał dużo a teraz daje mniej to nie jest dla mnie okazja po pr …Jak ktoś dawał dużo a teraz daje mniej to nie jest dla mnie okazja po prostu i tyle e temacie  To się nazywa roszczeniowość, załóż firmę i zobaczysz, jak fajnie to wygląda z drugiej strony.
Awatar użytkownika