Apple Watch Sport 38 mm Silver Aluminium za 1599 zł @ Groupon
65°Zakończono

Apple Watch Sport 38 mm Silver Aluminium za 1599 zł @ Groupon

13
wrz 1. 2015
Poprawcie mnie, jeśli to nie jest okazja, ale szybki przegląd internetu pokazał mi ceny (od polskiego sprzedawcy) ogd 2000 zł.

1599 zł: inteligentny zegarek Apple Watch Sport 38 mm Silver Aluminium

Potencjalnie zainteresowanym urządzenia na pewno nie trzeba przedstawiać.

3 kolory paska do wyboru:
  • biały
  • zielony
  • niebieski

Przesyłka 0 zł (Poczta Polska). Realizacja zamówienia do 10 dni roboczych.

13 Komentarzy

normalnie takie zegarki kosztują ok. 300-500 zł, reszta to narzut za "i" ;ppppppppppppppppp

300-500 ????? Przesadzasz, 200 z małym hakiem.

Radzę poprawić - ten zegarek nie ma gwarancji w PL. Jak coś się stanie to trzeba oddać go osobiście w salonie w Niemczech (lub w innym kraju, gdzie jest oficjalnie sprzedawany). Oraz cena nie jest wcale taka dobra - on oficjalnie kosztuje 349$, także za tyle można samodzielnie pojechać do naszych sąsiadów, przymierzyć, kupić i wrócić.

najprawdopodobniej na najbliższej konferencji apple zostanie ogłoszone że i do nas wchodzi apple watch.Także o gwarancje bym się nie martwił, wypowiem się jako fan apple - NA C*** TO KOMU ?!?!?!?!
Edytowane przez Moderatora: "A no, może nie przeklinajmy - będzie nam się lepiej i trochę kulturalniej żyło." wrz 1. 2015

Autor

@ana fakt. Miałem na myśli rękojmię. Poprawiłem nieco opis.

@Kris nie jestem fanem Apple, ale smartwatchy i owszem. Kilku już używałem. I powiem krótko: to jest gadżet, którego warto spróbować, żeby się przekonać, czy się go potrzebuje... Dla mnie smartwatch to najlepszy gadżet ostatnich minimum 5 lat.

he he @Kris rozwaliłes mnie dokładnie

Pepper

@ana Wydaje mi się, że w razie jakichkolwiek problemów sprzedawca musi się martwić o umożliwienie oddania przedmiotu na gwarancję - po coś UOKiK w końcu jest, żeby w razie czego takie rzeczy egzekwować. A nie można np. zadzwonić na infolinię Apple i wysłać im sprzęt do Berlina czy Londynu?

... dokładnie @Kaban - tak jak jest w M$ - nie ważne gdzie na świecie kupisz sprzęt, gwarancję masz jeżeli jest z oficjalnej dystrybucji.

Zegarek, który nie wytrzymuje doby bez ładowania :P Niezbyt Smart jest ten Watch.

@Kaban Z tego, co jest mi wiadome to robią problemy i wymagają, by stawić się osobiście. Oczywiście, zostaje nam ustawa, jednak nie wiadomo, czy ta firma w ogóle będzie istnieć, czy po prostu ktoś ściągnął sobie zegarki i stara się sprzedać je z przebitką (żaden porządny pośrednik przecież tego nie robi). Zresztą, nawet w opisie na grupionie wspomniał tylko o 12 gwarancji producenta. @Budniu Weź jednak pod uwagę, że w Polsce nie ma ani jednego oficjalnego sklepu jabłka - wszystko to pośrednicy. W oficjalnym polskim sklepie online także zegarków brak. @TomdeX Spokojnie, wytrzymuje.

Autor

@ana są inni pośrednicy. Znajdziesz ich w porównywarce cen. Jeden sprzedaje za 2 tys., drugi za 2,5 tys.

@Budniu ma rację, ten zegarek jest wart nie więcej jak 150-200 zł, o ile wgl coś jest wart zegarek, który trzeba ładować 5000 razy częściej od tradycyjnego...

Troche bez sensu cała ta burza komentarzowa... Podobnie można by stwierdzić, że jak telefon trzeba ładować codziennie to jest nic nie wart więc idąc tym tokiem rozumowania iPhony, Samsungi Galaxy i inne smartfony nie są nic warte bo przeciez nokia 3310 robi to samo a nie trzeba jej codziennie ładować.
Ktoś chce smartwatcha to sobie kupi i bedzie sobie z nim robił co chciał i ładował codziennie a jak ktoś ma ból dupy, że trzeba ładować to sobie kupi tajmeksa w budce za 20zł i tyle.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst