Apple TV+ na 6 miesięcy dla posiadaczy PS5 - PlayStation

Obowiązuje do 22/07/2022gru 24. 2021
Okazja była wrzucona 5 miesięcy temu, wrzucam ponownie, bo mamy okres świąteczny, dużo osób ma urlopy i mogą szukać czegoś fajnego do oglądania.

Zresztą od wrzucenia okazji dużo osób mogło nabyć PS5 i nie być świadomym tej oferty, a warto skorzystać zanim ta wygaśnie (choć jest jeszcze dużo czasu żeby to zrobić).

Sam z oferty obecnie korzystam, oglądałem między innymi Teda Lasso i For all Mankind - polecam oba!

Oryginalna okazja od @Musiol, pozwolę sobie skopiować część opisu:

Oto, co jest Ci potrzebne:

  • Konto w PlayStation™Network
  • Apple ID

Jak skorzystać z oferty
  • Znajdź Apple TV App na pasku wyszukiwania konsoli PS5 albo we „Wszystkich aplikacjach” na ekranie głównym mediów.
  • Pobierz i otwórz Apple TV App i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Zaloguj się swoim Apple ID albo stwórz Apple ID, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  • Ciesz się sześcioma bezpłatnymi miesiącami Apple TV+.

Ważne informacje:
  • Ofertę zrealizować możesz jedynie na swojej konsoli PlayStation 5.
  • Jeśli posiadasz obecnie bezpłatną próbę Apple TV+ lub wykupiony abonament, możesz skorzystać z tej oferty. Jeśli subskrybujesz Apple TV+ w pakiecie, np. Apple One, nie możesz skorzystać z tej oferty.

Z oferty można skorzystać tylko raz na jednej konsoli PS5. Obowiązuje limit jednej oferty na subskrybenta Apple TV+. Ofertę należy wykorzystać do 22 lipca 2022 r. Z oferty można skorzystać za pośrednictwem ekranu głównego multimediów na PS5. Gry nie są objęte ofertą. W celu skorzystania z oferty nie trzeba posiadać żadnych gier ani w nie grać. Oferta obowiązuje dla nowych oraz istniejących subskrybentów Apple TV+ w Polsce. Wymaga zarejestrowania Apple ID oraz metody płatności. Obowiązują warunki oraz polityka prywatności Apple. Stosowne warunki obowiązujące w Twoim kraju można sprawdzić na stronie apple.com/leg…s/.

Wymagane posiadanie kompatybilnych produktów i usług. Oferty nie można łączyć z innymi promocjami zapewniającymi dostęp do Apple TV+. Po zakończeniu przedłużonego okresu próbnego subskrypcja będzie odnawiana co miesiąc w cenie 24,99 zł do chwili anulowania. Apple TV+ jest zastrzeżonym znakiem towarowym Apple Inc. “PlayStation”, “PlayStation Family Mark”, “PS5” and “PS4” are registered trademarks or trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
82 Komentarze
Prześlij Komentarz