-1°
Zakończono
Apple TV 4 gen. 64 GB za 789,95 zł (+ 29,95 zł dostawa) @ iBood
Apple TV 4 gen. 64 GB za 789,95 zł  (+ 29,95 zł dostawa) @ iBood
  1. IBood Okazje
  2. RTV/AGD/FOTO
Kategorie
  1. RTV/AGD/FOTO

Apple TV 4 gen. 64 GB za 789,95 zł (+ 29,95 zł dostawa) @ iBood

Dziś w iBood niemała gratka dla fanów produktów z jabłkiem: Apple TV 4 gen. 64 GB za 789,95 zł (+ 29,95 zł dostawa). Czyli taniej o ok. 200 zł.

Apple TV pozwala na dostęp do setek aplikacji z App Store oraz na krzystanie z popularnych serwisów z wysokiej jakości treściami: Netflix, HBO Now, Hulu czy Showtime* to tylko niektóre z nich. Możesz łatwo wypozyczyć lub kupić film z iTunes albo cieszyć się propozycjami dopasowanymi do swojego gustu.

Urządzenie zostało tez wyposażone w Siri, więc jest możliwa obsługa głosem (bark języka polskiego). Pilot także jest bardzo wygodny – można go porównać do innych urządzeń Apple. Wystarczy, że poruszasz chwilę kciukiem po dotykowej powierzchni i nie będziesz mógł uwierzyć jak prosto można obsługiwać to urządzenie.

Przewidywany czas wysyłki tego produktu to 18.03.2016.

3 Komentarze

W Polsce ten gadżet niestety nie jest tak ciekawy jak w Stanach albo choćby niektórych państwach europy zachodniej.

@zbychu ma rację. Niestety produkty Apple są głównie dedykowane na bogatsze państwa, tam są bardziej funkcjonalne i w pełni można wykorzystać ich potencjał. U nas jak widzicie istnieje jeszcze przekonanie, że kto ma Jabłuszko, ten jest jakimś bogaczem, lub szpanerem. W innych państwach to po prostu kolejny standardowy telefon, tablet czy jak w tym przypadku TV Box, nie robiący większego wrażenia.

PyskaczMar 9.

(...)W innych państwach to po prostu kolejny standardowy telefon, tablet czy jak w tym przypadku TV Box, nie robiący większego wrażenia.


Najlepiej jest to widoczne w salonach japka, w USA, w dniu premiery nowego modelu ;P
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst