Niestety, ta okazja wygasła 22 grudnia 2021.
481° Zakończono
28
Opublikowano 21 września 2021

Apple Music darmowe 6 miesięcy przy zakupie AirPods lub Beats

Avatar
Opublikowane przez ROZOR
Dołączył w 2018
5
67

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przy zakupie słuchawek mamy możliwość uruchomienia 6 miesięcy subskrypcji tylko dla tych co jeszcze nie korzystali z Apple Music.

Można skorzystać w ciągu 90 dni od pierwszego sparowania nowych słuchawek z urządzeniem po 20 września 2021r.

Produkty objęte promocją

438373_1.jpg

NIE DOTYCZY:
AirPods (1st generation), Beats Solo3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, Beats EP, , Beats Flex
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe

28 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  maly5xx521/09/2021 23:40

  Dobra jakość muzyki to nie jedyny wyznacznik platformy streamingowej (choć …Dobra jakość muzyki to nie jedyny wyznacznik platformy streamingowej (choć kombinacje tidala z mqa mnie irytują). Płynność i szybkość działania, interfejs, biblioteka wykonawców i spotify connect na plus spotify’ja. Zobaczymy jeszcze jak poprawią jakość i zejdą z kompresji.


  To zależy. Kwestia gustu. Moje odczucia są takie, że Apple Music jest dla ludzi, którzy mają wyrobiony gust, słuchają określonej muzyki i chcą mieć doń dostęp w najwyższej możliwej jakości. Z niezłym DACiem na całkiem dobrych słuchawkach AM brzmi zauważalnie lepiej od Spotify. Mają też lepsze mastery piosenek.
  Tidal to dla mnie nieporozumienie. Raz, że droższy od konkurencji w planie HiFi. Dwa, że mają MQA, które jest oszustwem, a ja oszustów nie lubię. Trzy, że ich aplikacja jest niedopracowana i często mi crashowała, zarówno na telefonie z Androidem, jak i Walkmanie.
  Spotify ma mnóstwo opcji sieciowych, ale po co to komu? Mam się dzielić ze znajomymi piosenkami, których słucham pod prysznicem? Dokąd my zmierzamy z tą modą na social media? I wciąż brak tekstów piosenek. To dopiero słabizna.

  Nawiasem mówiąc, od niedawna mam YT Music. Taki trochę czarny koń, bo mało kto korzystał i rozważa tę usługę. Nie brzmi gorzej od Spotify, ale ma bardzo dobre algorytmy (na moje ucho, lepsze niż Spotify, mnie się bardziej podobają ich sugestie), teksty piosenek, klipy i jak coś polubisz na YT, to pojawia się w YT Music. Polecam spróbować.
 2. Avatar
  Wziąłem na próbę to Apple Music. Wcześniej korzystałem ze Spotify. Wolę płacić abonament za Spotify niż mieć Apple Music za darmo. Nawigacja do kitu, playlisty tworzone na podstawie polubień dużo słabsze niż w Spotify.
  Ogólnie nie polecam. (Edytowano)
 3. Avatar
  kabras21/09/2021 20:46

  Z Tidala jeszcze nie korzystałem, może sprawdzę po Apple Music. A jakieś ko …Z Tidala jeszcze nie korzystałem, może sprawdzę po Apple Music. A jakieś konkrety?


  Prosty i przemyślany interfejs oraz dobra jakość muzyki w AAC.Np Deezer w jakości aac to jakaś kpina.
 4. Avatar
  Starając się patrzeć obiektywnie, to Apple jednak odskoczyło konkurencji. Dlaczego?
  - bezstratna jakość (w dwóch wariantach) bez dopłaty
  - Dolby Atmos bez dopłaty
  - wyświetlanie live tekstów piosenek i możliwość wyszukiwania po fragmencie
  - teledyski, nagrania live w dużej ilości
  - apple radio, sam nie korzystam ale z ciekawości kiedyś przejrzałem i jest masa różnych mniej lub bardziej znanych twórców nagrywających swoje audycje
  - możliwość dodania do biblioteki własnych albumów, które odpowiednio otagowane będą traktowane jak te ze streamingu (z tego co pamiętam to Spotify tworzył dodatkową sekcję/playlistę, która na dodatek czytała tylko piosenki z urządzenia. AM wrzuca to na iCloud i ma się do tego dostęp z dowolnego urządzenia)

  Ciężko mi oceniać interfejs. Pamiętam, że kilka lat temu z tego powodu Apple Music momentalnie wyleciał z mojego telefonu, teraz jednak nie zauważam problemu z nawigacją po serwisie.

  Na pewno warto spróbować. (Edytowano)
 5. Avatar
  Dzieki za info
 6. Avatar
  kabras21/09/2021 20:23

  Wziąłem na próbę to Apple Music. Wcześniej korzystałem ze Spotify. Wolę pła …Wziąłem na próbę to Apple Music. Wcześniej korzystałem ze Spotify. Wolę płacić abonament za Spotify niż mieć Apple Music za darmo. Nawigacja do kitu, playlisty tworzone na podstawie polubień dużo słabsze niż w Spotify.Ogólnie nie polecam.


  Dzięki, potwierdziłeś moje odczucia po zabawie z Apple Music.
 7. Avatar
  kabras21/09/2021 20:23

  Wziąłem na próbę to Apple Music. Wcześniej korzystałem ze Spotify. Wolę pła …Wziąłem na próbę to Apple Music. Wcześniej korzystałem ze Spotify. Wolę płacić abonament za Spotify niż mieć Apple Music za darmo. Nawigacja do kitu, playlisty tworzone na podstawie polubień dużo słabsze niż w Spotify.Ogólnie nie polecam.


  Jak dla mnie to Spotify jest najgorsza platforma streamingowa.Tidal dużo lepszy.Apple music jak dla mnie też choć krótko korzystałem.
 8. Avatar
  Rafał_Pluta21/09/2021 21:08

  Prosty i przemyślany interfejs oraz dobra jakość muzyki w AAC.Np Deezer w j …Prosty i przemyślany interfejs oraz dobra jakość muzyki w AAC.Np Deezer w jakości aac to jakaś kpina.


  Dobra jakość muzyki to nie jedyny wyznacznik platformy streamingowej (choć kombinacje tidala z mqa mnie irytują). Płynność i szybkość działania, interfejs, biblioteka wykonawców i spotify connect na plus spotify’ja. Zobaczymy jeszcze jak poprawią jakość i zejdą z kompresji.
 9. Avatar
  Ovalbee21/09/2021 20:36

  Dzięki, potwierdziłeś moje odczucia po zabawie z Apple Music.


  Też próbowałem, jedyna fajna opcja to tekst piosenki na żywo i dźwięk przestrzenny oraz loseless. U mnie czasami bardzo długo buforowało utwór gdzie na Spotify się to nie zdarza. (Edytowano)
 10. Avatar
  Wydaje mi się, że widziałem gotowe rozwiązania synchronizacji między platformami. Może tylko mi się wydaje...
 11. Avatar
  kabras22/09/2021 08:56

  Wydaje mi się, że widziałem gotowe rozwiązania synchronizacji między plat …Wydaje mi się, że widziałem gotowe rozwiązania synchronizacji między platformami. Może tylko mi się wydaje...  Jakieś są, ale co to za zabawa płacić skoro można samemu coś wyskrobać
 12. Avatar
  makapaka22/09/2021 11:07

  Nie, korzystam już od wielu lat ze spotify na iOS i nie odczułem żadnego zż …Nie, korzystam już od wielu lat ze spotify na iOS i nie odczułem żadnego zżerania baterii


  Ja też korzystam od wieeeelu lat, pewnie nie zakończę tam subskrypcji, ale 3h słuchania muzyki na zablokowanym ekranie i bateria ze 100% do 60%? Myślałem ze to kwestia kondycji baterii, ale teraz mam wymienioną na nowy oryginał więc kondycja baterii 100%, a problem pozostał.
 13. Avatar
  PeterCloud22/09/2021 11:10

  Dolby Atmos bez dopłaty


  Niech mi ktoś wytłumaczy, na czym polega Dolby Atmos w streamingu stereo, bo ja tego nie potrafię zrozumieć.
 14. Avatar
  Petesh22/09/2021 12:26

  Niech mi ktoś wytłumaczy, na czym polega Dolby Atmos w streamingu stereo, b …Niech mi ktoś wytłumaczy, na czym polega Dolby Atmos w streamingu stereo, bo ja tego nie potrafię zrozumieć.


  Nie wytłumaczę Ci od strony technicznej, bo się nie znam. Jednak słuchając tego samego utworu i jednocześnie przełączając tryby Stereo/Dolby Atmos różnica jest znacząca. Dźwięk zdecydowanie bardziej otacza, tak jakby każdy instrument znajdował się w innym miejscu. Dodatkowo można włączyć śledzenie ruchów głowy, wtedy to wszystko dodatkowo reaguje na ruchy słuchacza.

  EDIT
  Temat ciekawy, oto co znalazłem:

  Podstawy technologii Dolby Atmos leżą nigdzie indziej, jak w ludzkiej fizjonomii. Inżynierowie Dolby, opracowując nowy standard, wykorzystywali wiedzę dotyczącą sposobu, w jaki ludzki mózg odbiera dźwięk zależnie od jego położenia (ang. Head-related transfer function, HRTFs). Jest to kluczowy element Dolby Atmos, ponieważ dźwięki są odbierane przez mózg zupełnie inaczej, zależnie od tego skąd względem aparatu słuchu do nas dochodzą…”

  „Znając podstawy HRTFs możemy z grubsza zrozumieć, w jaki sposób pracuje system Dolby Atmos. Zmiksowana w oparciu o tę technologię ścieżka dźwiękowa może połączyć ze sobą nawet do 128 obiektów, zlokalizowanych w przestrzeni. Każdy z dźwięków zawiera w sobie metadane dotyczące jego bieżącej lokacji, a te metadane mogą się zmieniać wraz z przemieszczaniem się obiektów.”

  „O ile do odtworzenia dźwięku w standardzie Atmos w głośnikach potrzebujemy sporo sprzętu i kompatybilnego odtwarzacza, o tyle mniejszy problem stanowi odtworzenie go na komputerze w słuchawkach. Dolby Atmos jest bowiem kompatybilny z każdym zestawem słuchawkowym, ponieważ miks wewnątrz słuchawek tworzony jest w większości przez oprogramowanie symulujące dźwięk przestrzenny.”
  (Edytowano)
 15. Avatar
  Odnosząc się do ostatniego akapitu... "metadane" pozycjonujące np. instrumenty w przestrzeni to wynalazek leżący u podstaw standardu nazywającego się "stereo".
  Cechą wyróżniającą Atmos pośród innych standardów przestrzennego audio są wiszące pod sufitem głośniki, a nie algorytmy udające dźwięk przestrzenny na dwóch przetwornikach.
 16. Avatar
  Petesh22/09/2021 16:26

  Odnosząc się do ostatniego akapitu... "metadane" pozycjonujące np. in …Odnosząc się do ostatniego akapitu... "metadane" pozycjonujące np. instrumenty w przestrzeni to wynalazek leżący u podstaw standardu nazywającego się "stereo".Cechą wyróżniającą Atmos pośród innych standardów przestrzennego audio są wiszące pod sufitem głośniki, a nie algorytmy udające dźwięk przestrzenny na dwóch przetwornikach.


  Udające czy nie, brzmi dobrze.
 17. Avatar
  Rafał_Pluta21/09/2021 20:45

  Jak dla mnie to Spotify jest najgorsza platforma streamingowa.Tidal dużo …Jak dla mnie to Spotify jest najgorsza platforma streamingowa.Tidal dużo lepszy.Apple music jak dla mnie też choć krótko korzystałem.


  Z Tidala jeszcze nie korzystałem, może sprawdzę po Apple Music. A jakieś konkrety?
 18. Avatar
  W Tidal miałem problem z niektórymi artystami, a mianowicie ich brakiem. Korzystam z Apple Music, bo mam w pakiecie z chmurą. Jakość muzyki jest świetna i o niebo lepsza niż ze Spotify, myśle porównywalna do Tidal, choć nie testowałem ostatnio wprowadzonego loseless. Lekkim problemem faktycznie jest system sugestii.
 19. Avatar
  Nadal obowiązują 3 miesiące darmowego Apple TV+ za zakup dowolnego urządzenia z jabłkiem. Kiedyś było 12 miesięcy, ale już zmniejszyli.

  BTW. Ktoś chciałby dołączyć do konta Apple TV+?
 20. Avatar
  Adam_ZA22/09/2021 02:02

  Nadal obowiązują 3 miesiące darmowego Apple TV+ za zakup dowolnego ur …Nadal obowiązują 3 miesiące darmowego Apple TV+ za zakup dowolnego urządzenia z jabłkiem. Kiedyś było 12 miesięcy, ale już zmniejszyli.BTW. Ktoś chciałby dołączyć do konta Apple TV+?


  Chętnie się podepnę jeżeli Wać Pan proponujesz
Avatar