Niestety, ta okazja już wygasła
   Apple Macbook Pro 13 2019 z Touch Bar 13,3" Intel® Core™ i5 - 8GB RAM - 128GB
   -9° Zakończono

   Apple Macbook Pro 13 2019 z Touch Bar 13,3" Intel® Core™ i5 - 8GB RAM - 128GB

   5.799zł5.999zł-3%RTV Euro AGD Okazje
   9
   sie 2.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Dzisiejsza promocja z Euro. Całkiem dobra cena, biorąc pod uwagę model z 2019 - najtaniej wg porównywarek 5999, a tu jeszcze dochodzą ewentualne raty 0%.
   Aktualizacje społecznościowe

   Grupy

   9 Komentarzy
   Bardzo dobra cena, 4 rdzenie (prawdziwe, nie 4 wątki), poprawiona klawiatura (chociaż cały czas się psuje), touchbar. Ujemuje, dzikie węże.
   Ogólnie jak na Apple, niezła cena. MacOS rządzi się swoimi prawami. Hackintosha łatwiej zrobić z desktopa, aniżeli z laptopa.
   Był za 5200 ostatnio, więc pewnie stąd ten ból.
   Spliter02/08/2019 13:08

   Bardzo dobra cena, 4 rdzenie (prawdziwe, nie 4 wątki), poprawiona …Bardzo dobra cena, 4 rdzenie (prawdziwe, nie 4 wątki), poprawiona klawiatura (chociaż cały czas się psuje), touchbar. Ujemuje, dzikie węże.Ogólnie jak na Apple, niezła cena. MacOS rządzi się swoimi prawami. Hackintosha łatwiej zrobić z desktopa, aniżeli z laptopa.


   no to fakt że wreszie 4 rdzenie. Ale też to niewiele jak na dzisiejsze standardy i jeśli AMD wypuści faktycznie modele nowe mobilne to Intel przyśpieszy też premierę TigerLake - krótko mówiąc zeszłorodznie procesory pójdą w odstawkę znacznie szybciej niż to było przez ostatnie 8 lat ...
   Szkoda, że już nieaktualne bo chciałem zminusować :P
   wewsie02/08/2019 13:31

   no to fakt że wreszie 4 rdzenie. Ale też to niewiele jak na dzisiejsze s …no to fakt że wreszie 4 rdzenie. Ale też to niewiele jak na dzisiejsze standardy i jeśli AMD wypuści faktycznie modele nowe mobilne to Intel przyśpieszy też premierę TigerLake - krótko mówiąc zeszłorodznie procesory pójdą w odstawkę znacznie szybciej niż to było przez ostatnie 8 lat ...


   100% prawdy. Tylko ciekawe, czy Apple dopuści do laptopów AMD (a w 2020 mają niby wprowadzić swoje procesory).
   Tylko trzeba pamiętać, że jak na standardy MacOS-a/Apple, 4 rdzenie w laptopie są świetne pod soft Apple (Final Cut Pro etc.)
   I teraz pytanie czy brać czy wziąć Air w iDream z jednak 24 miesiącami gwarancji
   Spliter02/08/2019 16:17

   100% prawdy. Tylko ciekawe, czy Apple dopuści do laptopów AMD (a w 2020 m …100% prawdy. Tylko ciekawe, czy Apple dopuści do laptopów AMD (a w 2020 mają niby wprowadzić swoje procesory).Tylko trzeba pamiętać, że jak na standardy MacOS-a/Apple, 4 rdzenie w laptopie są świetne pod soft Apple (Final Cut Pro etc.)


   Tak FinalCut to już jakaś legenda - ale przecież nie wszyscy a nawet nie 10% użytkowników obrabia filmy. W zdecydowanej większości aplikacji różnica miedzy MacOS a odpowiednikami Win/Lin jest mała albo jej w ogóle nie ma.
   Dlatego moim zdaniem to oferta fla wideo fotografów oraz generalnie firmę gdzie różnica w cenie po odliczeniu VAT jest znacznie mniejsza a cena odsprzedaży po 2-3 latach ma większe znaczenie.
   ale OCZYWIŚCIE jeśli ktoś ma kupić maca to nowy teraz jest znacznie lepszą opcją niż używka - różnica miedzy 2 a 4 rdzeniami jest KOLOSALNA - trzeba być całkiem nierozgarniętym aby kupować używanego maca 2017 za więcej niż 50% ceny następcy
   Edytowane przez: "wewsie" sie 2.
   128gb to stanowczo za mało. Wiem z autopsji. Mam imaca z dyskiem 128 + 1tb i ten „systemowy” szybko się zapycha
   Prześlij Komentarz

   Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od sirzielarz. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

   Avatar
   @
    Tekst