Apollo Lite
90°Zakończono

Apollo Lite

13
lip 7. 2016
Vernee Apollo Lite dedykowany jest użytkownikom wymagającym od swojego urządzenia wysokiej wydajności, zapewniającej wysoki komfort pracy. Największym atutem Apollo Lite jest 10-rdzeniowy (deca-core) procesor MediaTek MT6797 (oparty na technologii 20 nanometrów (nm), któremu towarzyszy 4-gigabajtowa pamięć operacyjna RAM LPDDR 3. Idealnym dopełnieniem systemu Google Android 6.0 Marshmallow (Open Kernel Code), jest również możliwość cieszenia się bogactwem aplikacji dostępnych w Google Play, zaimplementowanych na 32GB pamięci dla użytkownika (microSD ~ 128GB).
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
znaczy komuś deke wybiło
spoko, to telefon przyszłości

a swoją drogą LITE raczej dotyczy zubożonych wersji, a nie tak wypasionych jak ten
Ciekawym skąd ten hejt i minusowanie skoro telefon specyfikacją prezentuje się zacnie. Ktoś mnie oświeci ?
@Yacek78 Specyfikacja dotyczy dokadnie wersji LITE. Warto nadmienic, ze obsluguje LTE 800. Kruczek jest w czyms innym: to flash sale i bedzie prawdopodobnie tylko 100 sztuk w tej cenie. Aha i cena nie uwzglednia mozliwego VATu na granicy.
Edytowane przez: "zombie.king" lip 7. 2016
@Ralf177 - słyszałeś o 10 rdzeniowych prockach w kompach? A w telefonach?

Już wiesz skąd ten hejt?
@Yacek78 - slyszelismy. Helio x20 czyli MT6797 jest 10-rdzeniowy.
powodzenia, przynajmniej marketingowcy mają w was swój target
@Yacek78 nie rozumiem co mają do tego procki w kompach. Przecież utarło się już że wsadza się do telefonów matryce UHD/4K, 6 gb ramu czy procki 8 rdzeniowe (chociażby Galaxy S7). Więc ten hejt za to że skośnoocy wsadzili 10 rdzeniowy procesor, najpewniej w celach marketingowych ? Liczyłem na bardziej konstruktywną krytykę/porównanie np do Xiaomi Redmi Note 3 Pro który jest w podobnej cenie a wydaje się być gorszy w specyfikacji.
@Yacek78 najpierw wątpiłeś, że 10-rdzeniowe procesory w ogóle istnieją, później, że Ci którzy mają większą wiedzę od Ciebie są celem marketingowców. Być może osoby negujące rzeczywistość są trudnymi konsumentami chińskich telefonów, ale postaraj się o bardziej konstruktywne komentarze, a przynajmniej nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zapomniałem, że na samym początku twierdziłeś, że specyfikacja nie dotyczy tego telefonu...
Edytowane przez: "zombie.king" lip 7. 2016
naprawdę sądzicie, że w telefonie potrzebne jest 10 rdzeni?! Ludzie, włączcie myślenie!!

I nie sądzę, żeby w tym procesorze było 10 fizycznych rdzeni.

I nowy telefon co 2 lata, bo stary ma "tylko" 10 rdzeni. Tego dotyczyła uwaga o marketingowcach, jak żeś się nie domyślił.


Testy pokazują, że to wydajny układ. Czy potrzebujemy wydajnych smartfonów i to w takiej cenie? Mi się ta konkurencja na rynku mobilnych Soc-ow bardzo podoba. Dużo bardziej niż monopol Intela (niewielki wzrost wydajności między generacjami procesorów i wysoka cena). Jeśli wystarcza Ci nokia 3310, to po co komentujesz ofertę smartfona? i po raz kolejny się ośmieszasz; jakie te rdzenie mają być? metafizyczne? Jeśli ktoś tu ma włączyć myślenie, to wybieram Ciebie.
Edytowane przez: "zombie.king" lip 7. 2016
Dalej nie wiem skąd ten negatywny odbiór tego telefonu, pomijając ideologiczną wojnę przeciw-smartfonową użytkownika Yacek78 mi się ten telefon podoba ale niewiadomo jak np. z gwarancją itp.
To jest chyba przedsprzedaż. I w dodatku flash sale gdzie będzie ograniczona liczba dostępnych telefonów. Budżetowy model Thor zbiera całkiem niezłe recenzje (mi brakuje w nim diody powiadomień, ale 5 cali osobiście wolę od 5.5). oba telefony wspierają polskie częstotliwości GSM/wcdma/lte. Nie wiem czy kernel jest open source czy tylko obiecują, że będzie. Jeśli miałbym zaryzykować w młodą markę, to byłoby to vernee. Tylko czy będę w tym przypadku szybszy od ruskich botów? Minus można dać za 1) brak informacji ze to Flash sale 2) brak informacji o możliwym Vacie
Edytowane przez: "zombie.king" lip 7. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy