Apocalypse Max: Better Dead Than Undead   (0zł z 2,99euro) iOS
97°Zakończono

Apocalypse Max: Better Dead Than Undead (0zł z 2,99euro) iOS

0
lis 12. 2015
Apocalypse Max: Better Dead than Undead to dwuwymiarowa strzelanka, w której mierzymy się z hordami nieumarłych. Gra wyróżnia się perfekcyjnym wykonaniem i ogromną dynamiką, która przywodzi na myśl kultową serię Metal Slug.

12727.jpg

12727.jpg

Zombie opanowują Hellthroat Island, a Apocalypse Max, ostatni ocalały na wyspie człowiek, musi zrobić z nimi porządek. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż w 9 pełnych niebezpieczeństw lokacjach zmierzy się on z 16 rodzajami przeciwników, w tym zombiakami, posługującymi się bronią, wymiotującymi czy sępami, które zagrażają mu z powietrza. Dodatkowym utrudnieniem jest samo ukształtowanie terenu - nieraz trzeba skakać po niewielkich i zdradliwie rozmieszczonych platformach, co dostarcza dodatkowych emocji.

Poza zabijaniem umarlaków warto zbierać złoto i skarby, za które kupimy lepszy sprzęt i wyposażenie. Chociaż najtaniej jest posługiwać się nożem, który satysfakcjonująco rozrywa stwory na strzępy, na późniejszych planszach nie obędzie się bez broni palnej i granatów. Warto również zainwestować w apteczki, ponieważ zdrowie Maksa nie odnawia się pomiędzy etapami.

Grafika zachwyca poziomem detali, a oryginalnie zaprojektowane postaci świetnie prezentują się w ruchu. Apocalypse Max: Better Dead than Undead to zdecydowanie jedna z najlepiej wykonanych produkcji tego gatunku; trzeba jednak pamiętać, iż mimo kreskówkowej stylizacji, gra jest stosunkowo krwawa i brutalna, przez co nie nadaje się ona dla dzieci.
dobraaplikacja.pl/id,…edd

  1. ITunes Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst