Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
124° Zakończono
3
Opublikowano 11 godzin temu

Aplikacja dietetyczna Yazio 3 miesiące za 0,99$

4,50zł45zł-90%
Darmowa dostawa
Avatar
Opublikowane przez Widmo
Dołączył w 2016
11
1.460

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Alternatywa dla Fitatu, czy lepszą? Zdania są podzielone, mi osobiście się lepiej i wygodniej korzysta z Yazio. Szkoda, że promocja nie jest na rok, ale i tak bardzo dobra cena na 3 miesiące.

Cena 0,99$ zamiast 99$ obowiązuje przez stronę internetową. W aplikacji ta promocja się nie pojawia.

Co zyskujemy z premium?

 • Zbór przepisów
  Ponad 1000 przepisów. Wszystkie przepisy zostały stworzone i osobiście przetestowane przez naszych ekspertów żywieniowych i będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Bonus: 30-40 nowych przepisów będzie dodawanych co miesiąc!
 • Automatyczne śledzenie
  Połącz się bezpośrednio z Fitbit, Samsung Health (tylko Android), Huawei Health (tylko Android), Garmin lub Polar. Dzięki tej funkcji możesz bezpośrednio zsynchronizować YAZIO z monitorem fitness lub smartwatchem i automatycznie przenieść swoje aktywności do dziennika YAZIO.
 • Inteligentna ocena żywności
  Inteligentna ocena żywności zapewnia analizę wszystkich wartości odżywczych i żywności. Pomoże ci to określić, czy żywność jest zdrowa, czy nie. Dzięki tym ocenom możesz lepiej zdecydować, które produkty spożywcze powinieneś faworyzować, a których unikać.
 • Śledzenie nastroju i sekcja notatek
  Śledź swój nastrój, uczucia i objawy bezpośrednio w dzienniku lub użyj nowej sekcji notatek, aby zapisywać swoje codzienne uczucia.
 • Ręczne wprowadzanie kroków
  Wpisz ręcznie swoje dzienne kroki, jeśli Twój monitor fitness lub krokomierz nie łączy się z YAZIO.
 • Post przerywany
  postu Obecnie mamy 20 różnych monitorów postu przerywanego, np. dla postów 16:8, 5:2, 6:1 i 1:1.
 • Listy zakupów
  Utwórz tyle list zakupów, ile potrzebujesz! Zaplanuj następną wycieczkę do supermarketu, dodając przepisy do swoich list. W ten sposób możesz kupować zdrowiej i bardziej świadomie!
 • Obszerne statystyki i szczegóły
  Oceń swoją dietę, aktywność i wartości ciała do 2 lat.
 • Informacje o wartościach odżywczych
  Dzięki PRO otrzymasz znacznie więcej informacji o wartościach odżywczych dla wszystkich produktów spożywczych, posiłków i przepisów. Możesz również zobaczyć składniki odżywcze, takie jak kwasy tłuszczowe, cukier, błonnik i sól. Dodatkowo, zobacz podsumowanie wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów w ciągu dnia i podczas posiłków
 • Dodatkowe wartości ciała
  Kontroluj i zapisuj inne wartości ciała, takie jak tkanka tłuszczowa, masa mięśniowa lub różne obwody ciała. Możesz także sporządzić wykres i ocenić ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi.
 • Dostosuj i zaaranżuj
  Wolisz mieć urządzenie do śledzenia wody u góry ekranu, a codzienne wskazówki u dołu? Nie ma problemu! Dostosuj swój dziennik, sortując elementy w preferowanej kolejności. Możesz także zmienić nazwę swoich kategorii posiłków!
 • Nigdy więcej reklam
  Wersja PRO jest wolna od reklam, więc nie będziesz już widzieć banerów reklamowych w aplikacji. Kto tego nie kocha?!
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
Skomentuj

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Jedyne w czym yazio jest lepsze od fitatu to ze posiada automatyczne przesyłanie danych do zdrowia na iOS, chodzi mi o spozyte kalorie, witaminy itd. A poza tym to fitatu o wiele lepsza, szkoda ze tej funkcji nie ma w fitatu ;/
  Avatar
  Autor
  Ja z fitatu miałem też problem jeżeli chodzi o bazę produktów, w Yazio jest chyba obszerbniejsza