Aparat systemowy Gx9k taniej niż na ceneo tylko stacjonarnie w Szczecinie
70°Zakończono

Aparat systemowy Gx9k taniej niż na ceneo tylko stacjonarnie w Szczecinie

2.997zł3.299zł-9%Media Markt Okazje
25
lut 20.Lokalnie
Witam, odwiedzajac Media Markt zauważyłem promocje na aparat GX9k w okazyjnej cenie maja 2 zapakowane sztuki, może akurat komuś się przyda na ceneo około 100zl drożej i to w jakimś małym sklepie internetowym.
Polecam dla fanów fotografii i filmowania.
Oprócz tego modelu maja jeszcze model G9L w cenie 7497 regularnie na internecie około 8tys lub więcej.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

25 Komentarzy
Pokaz gdzie taniej
Dawid_Janicki8 g, 32 min

Komentarz usunięty


Produkt bardzo dobry poczytaj recenzje osobiście mam i polecam pewnie nawet w rękach go nie miałeś. Jedynie obiektyw przydał by się inny ale to już kolejny zakup na start idealny zestaw.
4/3 w celnie FF?
krzysztofeko6 min

4/3 w celnie FF?


FF z papierową głębia ostrości, bez 4k, i wielka optyką super porównanie zasługuje na medal. Zupełnie inny target i inne zastosowanie.(y)
Tomeczek3 min

FF z papierową głębia ostrości, bez 4k, i wielka optyką super porównanie za …FF z papierową głębia ostrości, bez 4k, i wielka optyką super porównanie zasługuje na medal. Zupełnie inny target i inne zastosowanie.(y)


Papierowa głębia Co z tego, że 4k, jak jakość dużo gorsza od fullhd z pełnej klatki (jak przeskalujesz fullhd na 4k będzie o wiele lepsze niż 4k z takiego aparatu).
krzysztofeko13 min

4/3 w celnie FF?Przecież ten aparat to zupełnie inny target... Porównaj może wymiary i ceny szkieł do FF a do 4/3. Wieczne marudy z peppera...

Pokaż to FF w cenie 3k z obiektywem.
Edytowane przez: "SzczepanMarcepan" lut 20.
krzysztofeko5 min

Papierowa głębia Co z tego, że 4k, jak jakość dużo gorsza od fullh …Papierowa głębia Co z tego, że 4k, jak jakość dużo gorsza od fullhd z pełnej klatki (jak przeskalujesz fullhd na 4k będzie o wiele lepsze niż 4k z takiego aparatu).


Gratuluje poczucia humoru. Jeśli potrafisz przeskakiwać full hd na 4k to powinieneś być milionerem bo jak potrafisz to zrobić to powinnismy się zatrzymać na VGA i skalować je do 8k. Świat się pomylił mamy na Peperze wizjonera.
Tomeczek57 s

Gratuluje poczucia humoru. Jeśli potrafisz przeskakiwać full hd na 4k to p …Gratuluje poczucia humoru. Jeśli potrafisz przeskakiwać full hd na 4k to powinieneś być milionerem bo jak potrafisz to zrobić to powinnismy się zatrzymać na VGA i skalować je do 8k. Świat się pomylił mamy na Peperze wizjonera.


Chyba ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem
krzysztofeko1 min

Chyba ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem


To jest właśnie według tego co napisałeś mogło ci chodzić o prześladowanie 4k na FullHD ale tego nie napisałeś
Tomeczek35 s

To jest właśnie według tego co napisałeś mogło ci chodzić o prześladowanie …To jest właśnie według tego co napisałeś mogło ci chodzić o prześladowanie 4k na FullHD ale tego nie napisałeś


Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem.
SzczepanMarcepan7 min

Przecież ten aparat to zupełnie inny target... Porównaj może wymiary i cen …Przecież ten aparat to zupełnie inny target... Porównaj może wymiary i ceny szkieł do FF a do 4/3. Wieczne marudy z peppera...Pokaż to FF w cenie 3k z obiektywem.


Podaj do jakiego celu chcesz go użyć, a do jakiego nie da się FF. Wymiary to normalne, że większe, ceny obiektywów tańsze.
krzysztofeko4 min

Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem.


Rozumiem i efekt o którym mówisz w dalszym ciągu nie jest osiągalny. FullHD i 4K to inna szcególowość obrazu. Nie ma co się sprzeczać w tej kwiesti. Aparat jest mega opcja dla osoby która chce kompromisu między wielkością a jakością FF nie zabierzesz ze sobą w kieszeni.
krzysztofeko16 min

Podaj do jakiego celu chcesz go użyć, a do jakiego nie da się FF. Wymiary t …Podaj do jakiego celu chcesz go użyć, a do jakiego nie da się FF. Wymiary to normalne, że większe, ceny obiektywów tańsze.


No a podrzucisz FF z obiektywem za 3k? Chętnie kupię.
Edytowane przez: "SzczepanMarcepan" lut 20.
krzysztofeko8 min

Podaj do jakiego celu chcesz go użyć, a do jakiego nie da się FF. Wymiary t …Podaj do jakiego celu chcesz go użyć, a do jakiego nie da się FF. Wymiary to normalne, że większe, ceny obiektywów tańsze.


Np do fotografi lotniczej w 30kl/s + ruchomy wizjer i bez urazu kręgosłupa mogę czekać aż samolot przeleci. Uniwersalność tego aparatu jest poprostu bardzo duża i takich przykładów ergonomii jest dużo a do tego stabilizacja matrycy.
Edytowane przez: "Tomeczek" lut 20.
Trochę drogo jak na 4/3, no ale podatek od nowości musi obowiązywać. W tej cenie można dorwać lepszy sprzęt, niemniej promocja jest
SzczepanMarcepan30 min

No a podrzucisz FF z obiektywem za 3k? Chętnie kupię.


Canon 5dII + obiektyw ze stabilizacją 2k. - nawet dr. House był nim nagrywany jakiś odcinek.
Nowy A7 II 3,5k bez obiektywu. stabilizacja matrycy.
Tomeczek37 min

Rozumiem i efekt o którym mówisz w dalszym ciągu nie jest osiągalny. Ful …Rozumiem i efekt o którym mówisz w dalszym ciągu nie jest osiągalny. FullHD i 4K to inna szcególowość obrazu. Nie ma co się sprzeczać w tej kwiesti. Aparat jest mega opcja dla osoby która chce kompromisu między wielkością a jakością FF nie zabierzesz ze sobą w kieszeni.


Wielkość jest inna, ale ten też do kieszeni nie zabierzesz. Jeśli wielkość fizyczna matrycy jest niewielka to i 16K nie pomoże. Zbyt duże upchanie pikseli powoduje, że obraz nie jest ostry, dlatego często opłaca się mniej pikseli ale za to większe fizycznie. Np. w Iphone jest matryca 12mpx, w najnowszych Samsungach też 12mpx, a była w S6 już 16mpx, zacofali się? Poszli po rozum, więcej nie zawsze znaczy lepiej.
Edytowane przez: "krzysztofeko" lut 20.
krzysztofeko16 min

Canon 5dII + obiektyw ze stabilizacją 2k. - nawet dr. House był nim n …Canon 5dII + obiektyw ze stabilizacją 2k. - nawet dr. House był nim nagrywany jakiś odcinek. Nowy A7 II 3,5k bez obiektywu. stabilizacja matrycy.


To pokaż mi gdzie kupię tego Canona...

A7 3,5k bez obiektywu. No serio............ Nie ma z kim rozmawiać.

Jesteś jedną z tych osób, które kiedy kupują cokolwiek muszą mieć największe/najmocniejsze/najbardziej skomplikowane, a w ogóle to dozbieraj jeszcze 5k i kup coś porządnego itd... Zrozum, że niektórzy nie potrzebują FF, mało tego, za 3k nie kupisz nowego aparatu FF z obiektywem i dobrze o tym wiesz.
Co do okazji, GX9 z tym obiektywem schowasz jak najbardziej do kieszeni, FF nie. To jest właśnie ta różnica.
Edytowane przez: "SzczepanMarcepan" lut 20.
W przypadku matrycy oczywiście ze mniej znaczy lepiej taki lx100 z m4/3 ma 12mpx i jest to idealna ilość bo fizycznie pixele są większe ale to 20 w gx9 tez nie jest ilością powalająca i dzięki temu jakość jest ok. Dlatego w gx9 niema filtra dolnoprzepustowego aby ostrość była większa.
SzczepanMarcepan17 min

To pokaż mi gdzie kupię tego Canona...A7 3,5k bez obiektywu. No s …To pokaż mi gdzie kupię tego Canona...A7 3,5k bez obiektywu. No serio............ Nie ma z kim rozmawiać.Jesteś jedną z tych osób, które kiedy kupują cokolwiek muszą mieć największe/najmocniejsze/najbardziej skomplikowane, a w ogóle to dozbieraj jeszcze 5k i kup coś porządnego itd... Zrozum, że niektórzy nie potrzebują FF, mało tego, za 3k nie kupisz nowego aparatu FF z obiektywem i dobrze o tym wiesz. Co do okazji, GX9 z tym obiektywem schowasz jak najbardziej do kieszeni, FF nie. To jest właśnie ta różnica.allegro.pl/kat…131

Słyszałeś o allegro?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst