Niestety, ta okazja już wygasła
Aparat PANASONIC DMC-GX80KEG-K Czarny
175° Zakończono

Aparat PANASONIC DMC-GX80KEG-K Czarny

1.499zł2.098zł-29%Media Markt Okazje
5
wrz 21.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aparat do kupienia w Media Markt Lublin Zana.

Niestety jest to tylko jedna sztuka z ekspozycji. Kto pierwszy ten lepszy
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
2860145-h7Qeq.jpg
Za aparat z ekspozycji nie dał bym połowy ceny patrząc w jakim są stanie, ile syfu powłaziło w każdą najmniejszą szczelinę.
Za jaki aparat? Do czego ten aparat? Ile planujesz robić zdjęć? Taki shit komentarz dla sztuki.
Z ekspozycji bdb oferta, sprawdzenie licznika migawki/pwr/flash i decyzję można podjąć niezwłocznie.

Dla takich jak ty aparat się przedmuchuje sprężonym i pakuje do pudła, 15%rabatu, ze rozpakowany dwa razy dla pokazania. I się sprzedaje. Ale gdy oferta uczciwa - ze z expo, to be.

A oferta bdb na przyzwoity sprzęt Panasonica, któremu ekspozycja nie straszna, może nie ma lansiarskiej marki ale jest OK.
MadOnion21/09/2019 20:59

Za jaki aparat? Do czego ten aparat? Ile planujesz robić zdjęć? Taki shit k …Za jaki aparat? Do czego ten aparat? Ile planujesz robić zdjęć? Taki shit komentarz dla sztuki. Z ekspozycji bdb oferta, sprawdzenie licznika migawki/pwr/flash i decyzję można podjąć niezwłocznie. Dla takich jak ty aparat się przedmuchuje sprężonym i pakuje do pudła, 15%rabatu, ze rozpakowany dwa razy dla pokazania. I się sprzedaje. Ale gdy oferta uczciwa - ze z expo, to be. A oferta bdb na przyzwoity sprzęt Panasonica, któremu ekspozycja nie straszna, może nie ma lansiarskiej marki ale jest OK.


Widzisz zabezpieczenie antykradzieżowe? Nie mowię o sprzęcie z gabloty czy wyjmowanym do pokazania tylko z samoobsługowej ekspozycji gdzie setki osób go maca brudnymi rękami, wsadza palce w obiektyw i szarpie za co się da.
Piotr_Spiewak22/09/2019 00:54

Widzisz zabezpieczenie antykradzieżowe? Nie mowię o sprzęcie z gabloty cz …Widzisz zabezpieczenie antykradzieżowe? Nie mowię o sprzęcie z gabloty czy wyjmowanym do pokazania tylko z samoobsługowej ekspozycji gdzie setki osób go maca brudnymi rękami, wsadza palce w obiektyw i szarpie za co się da.


Wtf, sprawdzasz stan obiektywu na oko, da radę na szybko też sprawdzić stan matrycy (test zdjęcia bialej kartki na maksymalnym zoomie i najmniejszej możliwej przysłonie, na wyświetlaczu spróbować znaleźć jakieś plamki), do tego sprawdzenie przebiegu aparatu.

Kilka stowek piechotą nie chodzi, przecież w razie czego rękojmia będzie Ci przysługiwać. Za zaoszczędzone pieniądze kupisz niezły obiektyw
Edytowane przez: "Pawel_Mlody" wrz 22.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst