Niestety, ta okazja już wygasła

AnyTrans File Manger - Alternatywa dla iTunes (MacOS i Windows) Pełna wersja gratis, dla czytelników Mac-Life

wrz 2. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AnyTrans to rozbudowany manager plików multimedialnych z wbudowanym konwerterem do odpowiednich formatów, przeznaczony dla wszystkich urządzeń mobilnych firmy Apple. Jego wykorzystanie pozwoli przede wszystkim na synchronizację danych z komputerem, ale także klonowanie urządzeń, zarządzanie playlistami i aplikacjami oraz umożliwi odbudowanie biblioteki muzycznej iTunes.

Obsługa programu jest bardzo prosta i podobna do wszystkich programów wpisujących się w ekosystem oprogramowania tworzonego na potrzeby produktów Apple'a. Wszystkie kontrolki rozmieszczone są logicznie, a ich minimalna ilość nie pozwala się pogubić nawet początkującemu użytkownikowi. Po podłączeniu urządzenia mobilnego z systemem iOS do komputera, program wyświetla o nim szczegółowe informacje. Prócz graficznej podobizny samego sprzętu, uzyskamy detale o zajętości pamięci z podziałem na sekcje zależne od typu danych oraz informacje o firmware urządzenia.

Wszystkie możliwości programu zostały zgrupowane w lewej części okna, gdzie został wprowadzony podział ze względu na typ multimediów, których one dotyczą. Jeśli używamy kilku urządzeń mobilnych jednocześnie, każdy kolejno wpięty iPhone, iPod lub iPad reprezentowany jest w górnej części programu za pomocą czytelnych kart. Każda kolejna odwołuje się do zawartości z wybranego urządzenia.

Na uwagę zasługuje fakt, iż producent zapewnia, że AnyTrans został możliwie maksymalnie zoptymalizowany do osiągania jak najlepszych czasów transferu danych oraz konwersji formatów. Wykorzystuje w tym celu potencjał wieloprocesorowych jednostek obliczeniowych, wielowątkowość, zalety szybkich połączeń (USB 3.0, najszybsze standardy sieci oraz złącze Lightning), a także dostępne przyśpieszenie sprzętowe płynące z innych podzespołów komputera.

Bezpośrednie linki do pobrania:

MacOS:
dl.imobie.com/action/anytrans-ios-special-mac.dmg

Windows:
dl.imobie.com/action/anytrans-special-version-setup.exe

Oprogramowanie w języku niemieckim.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz