Niestety, ta okazja już wygasła
Antena TV Emmerson ANTV110 UV Auchan
85° Zakończono

Antena TV Emmerson ANTV110 UV Auchan

10zł23,99zł-58%Auchan Okazje
9
lut 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wodoodporna antenta TV

Znalezione w Auchan Manufaktura Łódź
Raczej ogólnopolska.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

9 Komentarzy
Są w Lublinie ?
Są w Gdańsku?
Mocny i stabilny sygnał TV Trwam. Polecam
Kompaktowa, kierunkowa antena zewnętrzna DVB-T do odbioru radiowego i telewizyjnego z bliskich i średnich odległości od nadajnika
Pasmo: 45 - 860 MHz
Zysk energetyczny anteny: 4 - 6 dB
Impedancja: 75
Długość: 780 mm

Odbiór sygnału multipleksu MUX-8: przy dobrych warunkach odbioru antena odbiera również sygnał MUX-8 w paśmie VHF i przy polaryzacji poziomej (H). W innym przypadku i w tych regionach gdzie MUX-8 jest nadawany z polaryzacją pionową (V) lub jakość i moc sygnału jest niska, należy zamontować dodatkową antenę VHF.

Specyfikacja produktu:
- Producent Emmerson
- pasmo 45-860 MHz
- zakresy VHF, UHF
- zysk energetyczny 4-6 dB
- impedancja 75 Ohm
- polaryzacja H / V

Podsumowujac jak dla mnie porazka, szkoda zachodu
Edytowane przez: "minerek" lut 23. 2019
Dzieki, akurat byla mi potrzebna
Zewnętrzna, tylko na pasmo decymetrowe, dlatego przecenili ale +
minerek13 g, 49 min

Kompaktowa, kierunkowa antena zewnętrzna DVB-T do odbioru radiowego i …Kompaktowa, kierunkowa antena zewnętrzna DVB-T do odbioru radiowego i telewizyjnego z bliskich i średnich odległości od nadajnikaPasmo: 45 - 860 MHzZysk energetyczny anteny: 4 - 6 dBImpedancja: 75 Długość: 780 mmOdbiór sygnału multipleksu MUX-8: przy dobrych warunkach odbioru antena odbiera również sygnał MUX-8 w paśmie VHF i przy polaryzacji poziomej (H). W innym przypadku i w tych regionach gdzie MUX-8 jest nadawany z polaryzacją pionową (V) lub jakość i moc sygnału jest niska, należy zamontować dodatkową antenę VHF. Specyfikacja produktu:- Producent Emmerson- pasmo 45-860 MHz- zakresy VHF, UHF- zysk energetyczny 4-6 dB- impedancja 75 Ohm- polaryzacja H / VPodsumowujac jak dla mnie porazka, szkoda zachoduPasmo powinno byc: 470 - 860 MHz
Parametry nie rewelacyjne, ale to w sumie mala antena i jak ktos potrzebuje po prostu anteny bo blisko mieszka, to mysle, ze 10zl warta.
Może ktoś wie czy na odległości 20km od nadajnika, między blokami gdzie pokojowa szatkuje obraz na piksele, ta dałaby radę?
richard.riddick54 min

Może ktoś wie czy na odległości 20km od nadajnika, między blokami gdzie pok …Może ktoś wie czy na odległości 20km od nadajnika, między blokami gdzie pokojowa szatkuje obraz na piksele, ta dałaby radę?Ona jest na decymetry, więc muxu 8 nie powinna łapać.
Jeśli na pokojowej coś łapie, to na zewnątrz tylko lepiej.
Najlepiej wystaw tą co masz na zewnątrz i pelenguj
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od FubuxMetin. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst