Niestety, ta okazja już wygasła
Antena pokojowa DVB-T Philips za 29,99 zł @ Kaufland
Zakończono

Antena pokojowa DVB-T Philips za 29,99 zł @ Kaufland

29,99złKaufland Okazje
Wsparcie Społeczności2
Wsparcie Społeczności
Zakończono
Antena pokojowa DVB-T Philips za 29,99 zł @ Kaufland
lis 8. 2014

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dziś będąc w markecie Kaufland przechodziłem koło produktów elektronicznych i natknąłem się na ciekawą ofertę. Znalazłem antenę pokojową marki Philips przecenioną z 49,99 zł na 29,99 zł

Biorąc pod uwagę producenta możemy spodziewać się dobrej jakości i to w atrakcyjnej cenie :0
Za antenę pokojową chińską musimy zapłacić w okolicach 50 zł i nie mamy pewności co do jakości.

Antena ma wbudowany wzmacniacz o mocy 36 dB dzięki czemu nie powinniśmy mieć problemów z odbiorem kanałów mimo umieszczenia anteny w domu. Częstotliwość działania anteny to 470 do 870 MHz. Antena zasilana jest zasilaczem o napięciu 6V i natężeniu 500mA. Ciekawą opcją jest możliwość obrotu anteny wokół własnej osi w celu lepszego odbioru poziomych czy pionowych fal. Kabel o długości 1,8m spokojnie wystarczy aby umieścić antenę w miejscu gdzie najlepiej odbiera, niekoniecznie przy samym telewizorze. Antena do odbioru telewizji cyfrowej.

Promocja do momentu aż się produkt wyprzeda.

PS. Kilka pudełek było oczywiście otwartych, zastanawiam się kiedy to ludzie nauczą się nie otwierać wszystkiego co im w rękę wpadnie Potem z takich otwartych pudełek wypadają jakieś akcesoria i ktoś przez przypadek kupi niekompletny produkt.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
2 Komentarze
Zakładam, że do odbierania programów nie potrzeba takiego: telewizja-cyfrowa.com/tun…-t/ dekodera, tak? Ciekawe czy można było takiej anteny użyć zamiast tego ustojstwa.
Antena sluzy tylko do wylapywania fal a do odbioru potrzebujemy albo dekodera, jesli mamy stary tv albo telewizor z wbudowanym dekoderem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst