Niestety, ta okazja już wygasła
ANOVA - urządzenie do gotowania sous-vide 50€ taniej
126° Zakończono

ANOVA - urządzenie do gotowania sous-vide 50€ taniej

619zł
13
maj 25. 2016
Anova to urządzenie zaprojektowane do gotowania w technice sous-vide (próżniowych workach, w ściśle określonej, stosunkowo niskiej temperaturze). Dzięki temu np. mięsa są bardzo soczyste i będą po prostu idealne <3

Dostępne są dwie wersje urządzenia przecenione o 50€:
  • z bluetooth za 139,95€ a więc w przeliczeniu około 619zł z dostawą gratis
  • z wifi i bluetooth za 149,95€, w przeliczeniu 665zł z dostawą gratis

Bezprzewodowo możemy kontrolować czas jak i temperaturę gotowania. Zakres dostępnych temperatur waha się od 25C do 99C (z dokładnością co do 0,01C)

Obszerny artykuł z testem znajdziecie w języku angielskim na Gizmodo.
Inne cyrkulatory do gotowania to koszt średnio 2x wyższy.

Jeśli ktoś ogląda czasem Food Emperora na YouTube to dokładnie wie co za cuda można z tym wyczarować.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
niezła obniżka, jednak niewiem czy nie dostałbym po głowie za coś takiego, a do tego jeszcze wypadałoby kupić pakowarkę
@Azgath sam się naprawdę mocno bije z myślami, bo mam tak małą kuchnię, że właśnie ustawienie pod ręką pakowarki jest niemożliwe - a jak wiadomo, gdy coś jest schowane, to się z tego nie korzysta.
@Kaban może w końcu pora wziąć kredyt i zmienić prace
@akro nadal wierzę, że wygram w totka
Kabanmaj 25. 2016

@Azgath sam się naprawdę mocno bije z myślami, bo mam tak małą kuchnię, że …@Azgath sam się naprawdę mocno bije z myślami, bo mam tak małą kuchnię, że właśnie ustawienie pod ręką pakowarki jest niemożliwe - a jak wiadomo, gdy coś jest schowane, to się z tego nie korzysta.


o jakiej pakowarce mówisz ? ja mam na oku taką "PRÓŻNIOWA ZGRZEWARKA DO FOLII PROFI COOK VK 1080" z allegro, podobno najlepsza opcaj w tej cenie i jest malutka.
@Azgath O jakiejkolwiek - nawet miejsca na ekspres nie mam a wiem, że gdybym miał i pakowarkę i cyrkulator, to gdybym musiał to wyciągać za każdym razem żeby używać - to by mi się najnormalniej w świecie nie chciało. Co do samej pakowarki - w Lidlu też z tego co pamiętam bywały tanie (chyba koło 150zł).
@Kaban a jak bym Ci powiedział że za darmo możesz gotować sous-vide(poza zakupem pakowarki) ? tylko pojemność naczynia niestety dosyć mała, ale myślę że od biedy może być
@Roswell garnek z wodą i termometr ?
Kabanmaj 25. 2016

@Roswell garnek z wodą i termometr ?Pomyśl nad wykorzystaniem do tego swojego "thermomixa" ;-)
Posiadam Anove i nie mam pakowarki/zgrzewarki próżniowej. Wsadzam do wody zanurzam i z worka ucieka powietrze, klipsuję i się gotuje:)
Matemaj 25. 2016

Posiadam Anove i nie mam pakowarki/zgrzewarki próżniowej. Wsadzam do wody z …Posiadam Anove i nie mam pakowarki/zgrzewarki próżniowej. Wsadzam do wody zanurzam i z worka ucieka powietrze, klipsuję i się gotuje:)


jak oceniasz anowe ? bezawaryjna ? warta tej ceny ?
warto dopłacać do wifi ?
Jak na razie używam drugi miesiąc, więc bezawaryjna. Według mnie warto. Jeżeli nie chcesz kombinować że włączysz sobie jak będziesz w pracy i żeby do przyjazdu było gotowe to wystarczy bluetooth. Żeby korzystać w pełni z wifi to trzeba trochę kombinować.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst