Niestety, ta okazja już wygasła
Anker Soundcore Life Q35 - Najnowsze słuchawki Bluetooth od Soundcore z kodekiem LDAC
62° Zakończono

Anker Soundcore Life Q35 - Najnowsze słuchawki Bluetooth od Soundcore z kodekiem LDAC

609zł Darmowa dostawa DarmowaAmazon.de Okazje
62° Zakończono
Anker Soundcore Life Q35 - Najnowsze słuchawki Bluetooth od Soundcore z kodekiem LDAC
kwi 28. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena na amazon.de 134,37 € (~609 zł)

Recenzja tutaj:
forbes.com/sit…ey/

  • Złoty standard dźwięku: niestandardowe przetworniki z jedwabną membraną dokładnie odtwarzają muzykę w szerszym zakresie częstotliwości i eliminują zniekształcenia, aby zapewnić dźwięk z certyfikatem zarówno Hi-Res Audio, jak i Hi-Res Audio Wireless.
  • Technologia LDAC: do aktywnych słuchawek z redukcją szumów Life Q35 przesyłanych jest 3 razy więcej danych niż przez standardowe kodeki Bluetooth. Ten bezstratny transfer gwarantuje, że usłyszysz każdy najmniejszy szczegół w muzyce.
  • Wielotrybowa redukcja szumów: 2 mikrofony na każdej muszli wykrywają i filtrują rozpraszające dźwięki w pobliżu. Przełączaj się między trybami Transport, Na zewnątrz i Wewnątrz, aby uzyskać dostosowaną redukcję szumów.
  • Wygodne i wygodne: słuchawki Life Q35 z aktywną redukcją szumów mogą być noszone przez cały dzień dzięki lekkiej konstrukcji i wyściełanym pianką z pamięcią nauszników i pałąkowi. Wbudowany czujnik wykrywa, kiedy są wyjęte z uszu i natychmiast zatrzymuje dźwięk.
  • Połączenia wspomagane przez sztuczną inteligencję: Mikrofony kształtujące wiązkę w aktywnych słuchawkach z redukcją szumów Life Q35 wychwytują Twój głos z niesamowitą dokładnością dzięki zastosowaniu algorytmu AI, który był testowany tysiące razy. Połączenia brzmią ostro, czysto i bez niechcianego szumu.

Bezstratny transfer dźwięku Słuchawki Life Q35 z redukcją szumów obsługują technologię LDAC, która przesyła 3 razy więcej danych niż inne kodeki Bluetooth. Korzystanie z LDAC zapewnia zachowanie nawet najmniejszych szczegółów w utworze.

Podwójna certyfikacja 40-milimetrowe przetworniki z jedwabną membraną Life Q35 wytwarzają precyzyjny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Wyjątkowy wytwarzany dźwięk ma certyfikaty Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless, dzięki czemu zawsze będziesz cieszyć się najlepszym dźwiękiem - bez względu na to, czy słuchasz w trybie bezprzewodowym, czy przewodowym.

Ukierunkowana redukcja szumów Tryby Transport, Na zewnątrz i Wewnątrz są dostosowane do blokowania najbardziej irytujących dźwięków w tych środowiskach, zapewniając bardziej precyzyjną redukcję szumów.

Dotknij muszli i natychmiast przełącz się w tryb przezroczystości
, gdy chcesz z kimś porozmawiać lub mieć większą świadomość otoczenia.

Dotknij telefonem z Androidem lewej słuchawki, aby natychmiast nawiązać połączenie przez połączenie NFC.

Sparuj z 2 urządzeniami Bezproblemowe przełączanie się między muzyką, spotkaniami online, wideo i rozmowami na 2 różnych urządzeniach. Technologia Bluetooth 5.0

40 godzin odtwarzania (60 godzin z wyłączonym ANC). Słuchaj przez cały dzień, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii. Szybkie 5-minutowe ładowanie zapewnia 4 godziny słuchania. Ładowanie przez USB-C.

Użyj aplikacji Soundcore, aby dostosować własne ustawienia EQ lub wybierz spośród 22 ustawień wstępnych. Dostosuj krajobraz dźwiękowy białego szumu, aby się zrelaksować i przełączać między trybami redukcji szumów.

Słuchawki Life Q35 z redukcją szumów są chronione w kompaktowym etui podróżnym. Adapter samolotowy jest dołączony, aby zapewnić rozrywkę podczas podróży.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz