Niestety, ta okazja już wygasła
Anker SoundCore - głośnik bluetooth za ok. 90 zł
304° Zakończono

Anker SoundCore - głośnik bluetooth za ok. 90 zł

7
sie 30. 2017
Świetny głośnik przenośny, w świetnej cenie - kupiłem go pół roku temu za 130 zł, i jestem bardzo zadowolony.

Dla porównania, posiadam również głośnik Logitech UE Mobile Boombox, który był ostatnio popularny na Pepperze. Jakość muzyki jest bardzo porównywalna - co prawda słuchu muzycznego nie mam, ale trudno mi było stwierdzić, który głośnik brzmi lepiej. Logitech posiada troszkę lepsze basy, jednak Anker gra dużo głośniej.

Jego zaletą jest również pojemna bateria - producent deklaruje 24 godziny słuchania muzyki bez przerwy, przy 80% głośności - i faktycznie, ładuję go bardzo rzadko.

Dane techniczne:
  • Bluetooth 4.0
  • Moc: 3W×2
  • Pojemność baterii: 4400mAh
  • Ładowanie: 5V / 1A
  • Czas ładowania: 5 godzin

Jednym słowem: polecam
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Polecam testy, z xiaomi mi i innymi. Ja bym brał albo taotronics pulse x albo mi.
Wątpię w te 24h słuchania
MaciejSzkudlarek30/08/2017 21:55

Wątpię w te 24h słuchania

Mam ten głośnik od końca zeszłego roku i potwierdzam te dane, ten głośnik ma w sobie akumulator 4400 mAh, a producent dane o czasie grania podaje przy 80% głośności, ja słucham czasem na maksa, czasem ciszej, po kilka godzin dziennie i ładuję raz na 2 tygodnie. Grał ostatnio na polu namiotowym podczas festiwalu od środy do niedzieli po kilka godzin dziennie i jedyne co nas ograniczało to pojemność baterii telefonów.
Głośnik gra czysto nawet przy maksymalnej głośności
Cena tutaj to rewelacja bo ja zapłaciłem wtedy ok. 130 na Ali, znajomemu zamawiałem ostatnio z Amazonu za 170 bo chciał szybciej i w tej klasie cenowej nie ma konkurencji.
Jedyny minus jaki zauważyłem to dość krótki zasięg bt, ok. 3 metrów.
MaciejSzkudlareksie 30. 2017

Wątpię w te 24h słuchania


Mam ten głośnik od półtora roku.
Jest to chyba jedyny produkt w moim posiadaniu e którym producent zaniżył parametry.
Ładowałem ten głośnik tylko 3 razy, a korzystam z niego bardzo często podczas grilla, czy prac remontowych. Co prawda nie używam maksymalnej głośności, może 25% - 40%.
WiktorUrbansie 31. 2017

Mam ten głośnik od końca zeszłego roku i potwierdzam te dane, ten głośnik m …Mam ten głośnik od końca zeszłego roku i potwierdzam te dane, ten głośnik ma w sobie akumulator 4400 mAh, a producent dane o czasie grania podaje przy 80% głośności, ja słucham czasem na maksa, czasem ciszej, po kilka godzin dziennie i ładuję raz na 2 tygodnie. Grał ostatnio na polu namiotowym podczas festiwalu od środy do niedzieli po kilka godzin dziennie i jedyne co nas ograniczało to pojemność baterii telefonów. Głośnik gra czysto nawet przy maksymalnej głośności Cena tutaj to rewelacja bo ja zapłaciłem wtedy ok. 130 na Ali, znajomemu zamawiałem ostatnio z Amazonu za 170 bo chciał szybciej i w tej klasie cenowej nie ma konkurencji. Jedyny minus jaki zauważyłem to dość krótki zasięg bt, ok. 3 metrów.

​Ma konkurencję, BlitzWolf f4
Polecam sobie sprawdzić soundbot SB 525, prawdziwy kozak. Tyle że ciężko dostępny w Europie.
Mam inny głośnik firmy Anker kupiony z 3 lata temu i działa znakomicie, akumulator świetny, ładuje go raz w miesiącu, a pogrywa co sobotę do grilla.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst