Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
103°
Opublikowano 15 godzin temu

Anker PowerHouse 535 , Przenośna stacja zasilająca, 512 Wh, 500W, akumulator LiFePO4

1 499zł1 785zł-16%
Darmowa z Polska ·
Awatar użytkownika Jesse
Opublikowane przez
Jesse
Dołączył w 2020
2
150

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Anker

Znajdź więcej okazji Anker

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Ze stacją zasilania Anker PowerHouse 535 możesz cieszyć się energią dla niemal wszystkich urządzeń, gdziekolwiek się znajdujesz. To urządzenie wyposażone jest w kilka porów, aby zapewnić energię urządzeniom takim jak smartfony, drony, lampy, mini lodówki i inne. PowerHouse to doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli kempingów oraz do użytku domowego.

PowerHouse 535 ma 6 razy dłuższą żywotność, którą zawdzięcza najwyższej jakości akumulatorom LiFePO4. Zapewniają one nawet 3000 cykli ładowania. Konstrukcja stacji ładowania od Anker jest odporna na upadki, dzięki czemu nie musisz martwić się o uszkodzenie zarówno w domu jak i na dworze.

Z mocą 512 Wh oraz wbudowanymi różnymi portami, stacja zasilania Anker PowerHouse 535 doskonale sprawdzi się na kemping i nie tylko. Do Twojej dyspozycji są USB-A, gniazdo zasilania AC, samochodowe wyjście gniazda zapalniczki oraz port USB-C. Co więcej, niektóre porty jak np. USB-C, są wyposażone w technologię szybkiego ładowania Power Delivery, co pozwoli zasilić szybciej urządzenia takie jak smartfony i tablety.

O wygodę użytkowania Anker PowerHouse 535 producent zadbał, instalując w konstrukcji inteligentny wyświetlacz LED. W urządzeniu znajduje się również niewielka latarka. Stacja może być zasilana za sprawą kompatybilnych paneli słonecznych, dzięki czemu zyskasz energię wszędzie.

Możliwe uzyskanie ceny 1 479 po użyciu kodu rabatowego z newslettera.
x-kom Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Jesse
  Autor
  Posiada ktoś z Was? Warto kupić w cenie 1479 z polskiej dystrybucji? (Edytowano)
  Awatar użytkownika Pawel_Kolodziejski
  ja mam jest OK
  nawet 550W idzie bez problemu
 2. Awatar użytkownika Mislis
  Można tego jako upsa używać? Xd
 3. Awatar użytkownika Izofir
  Potrzebna pomoc fachowca. Szukam mobilnego źródła prądu na wyjazdy astrofotograficzne. Dobrze jakby mógł obsłużyć chociaż 4 urządzenia jednocześnie (minimum 3).
  Ta stacja z wrzutki super ale za ciężkie dla mnie. Macie może coś innego co mniej waży, a jeszcze ma w miarę dobre parametry i pojemność. Tak do 3-4 kg chociaż. Z góry dzięki za pomoc! (Edytowano)
  Awatar użytkownika Sorento
  Cztery urządzenia to za mało napisane wiertarka? , telewizor? Trzeba napisać jaki prąd jest potrzebny do każdego z nich, wtedy suma powie nam jakie minimalne parametry powinno mieć urządzenie. Ja mam takie na którym lodówka kompresowa pójdzie 30 minut i waży 800 gram. Odpali też 15 razy samochód terenowy bez akumulatora. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Dominik_Leśniak
  lodówkę taką zwykłą w domu pociągnie awaryjnie?? (Edytowano)
  Awatar użytkownika Wonsky_.Wonsky
  Jeżeli współczesna lodówka to bez najmniejszego problemu powinno dać radę.
 5. Awatar użytkownika Jesse
  Autor
  Już po. Kupił ktoś czy była jedna sztuka?
Awatar użytkownika