Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Animal crossing: New Horizons
-65°

Animal crossing: New Horizons

219zł Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
12
-65°
Animal crossing: New Horizons
maj 24.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
O co chodzi w tej grze ?
wg ceneo nie tylko w media expert, ale też media markt, avans i elektro maja w tej cenie.
Nie no nawet w tytule skłamał.

Jakbym oglądał jedyne słuszne wiadomości o 19.30 w TVP1 co z moich podatków opłacają.
Czarny rynek rzepy kwitnie
DanielWolf24/05/2020 11:07

O co chodzi w tej grze ?


Podobno jak w to nie zagrasz, to i tak fenomenu tej gry nie zrozumiesz. Tak to reklamują, ale sam z tym styczności nie miałem. Bazuję jedynie na recenzjach w internecie.
MrSil3ntAnderssOn24/05/2020 11:37

Nie no nawet w tytule skłamał.Jakbym oglądał jedyne słuszne wiadomości o 19 …Nie no nawet w tytule skłamał.Jakbym oglądał jedyne słuszne wiadomości o 19.30 w TVP1 co z moich podatków opłacają.


Skoro skłamałem w tytule jak sugerujesz to podaj gdzie jest taniej. Jeśli nie podasz to wypadałoby przeprosić
DanielWolf24/05/2020 11:07

O co chodzi w tej grze ?


Zasadniczo urządzasz sobie wedle uznania wyspę odkrywając powoli różne mechaniki, przedmioty etc. Gra toczy się luźnym tempem, w założeniach jest bliska Harvest Moon, Stardew Valley czy może The Sims. Przyjemna estetycznie, z charakterystycznymi postaciami. Jest powiązana z upływem czasu w realu co nakłania do grania w krótszych posiedzeniach ale regularnie. Dla mnie całkiem relaksująca. Pewnie nie dla każdego, zwłaszcza jeśli ma się alergię na cukierkowatość, ale ja polecam, zwłaszcza jeśli ma się z kim zagrać.
wotus8024/05/2020 17:26

Skoro skłamałem w tytule jak sugerujesz to podaj gdzie jest taniej. Jeśli n …Skoro skłamałem w tytule jak sugerujesz to podaj gdzie jest taniej. Jeśli nie podasz to wypadałoby przeprosić


Ha ha ha ha ha ha przeprosić za co?

Nie będę reklamował sklepu, na Ceneo wystarczy wejść.
Edytowane przez: "MrSil3ntAnderssOn" maj 24.
Konradz_Xxxx24/05/2020 12:36

Podobno jak w to nie zagrasz, to i tak fenomenu tej gry nie zrozumiesz. …Podobno jak w to nie zagrasz, to i tak fenomenu tej gry nie zrozumiesz. Tak to reklamują, ale sam z tym styczności nie miałem. Bazuję jedynie na recenzjach w internecie.

Dokładnie, sam kupiłem tak o z ciekawości i szczerze polecam, jest wciągająca Sama okazja taka sobie ale na razie ciężko znaleźć dobrą cenę na tą grę, ja brałem kilka tygodni temu za 209.
Edytowane przez: "JanekW53" maj 24.
MrSil3ntAnderssOn24/05/2020 20:17

Ha ha ha ha ha ha przeprosić za co? Nie będę reklamował sklepu, na Ceneo wy …Ha ha ha ha ha ha przeprosić za co? Nie będę reklamował sklepu, na Ceneo wystarczy wejść.


Obecnie za tą grę w opakowaniu najniższa cena jest 219zl. Jeśli wiesz gdzie można ją kupić taniej to się pochwal, nie wstydź się
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od wotus80. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst