Niestety, ta okazja już wygasła

Aplikacja (Android) Za Darmo: Evertale

lip 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Łap i rozwijaj potwory!

Zanurz się w zapierającym dech w piersiach świecie fantasy, pełnym tajemniczych potworów, które możesz schwytać, walczyć i trenować. Eksploruj rozległe krajobrazy, tętniące życiem miasta i mityczne lochy w tej rozległej grze RPG z otwartym światem!

Dołącz do grupy niezwykłych bohaterów i uwolnij świat Erden od zabójczego Pandemonium. Zbieraj, trenuj i ewoluuj ponad 180 stworzeń i wojowników, aby walczyć u boku w bitwach potworów z doładowaniem!

Zanurz się w wciągającej historii offline dla jednego gracza lub stwórz swój zespół i sprawdź swoje umiejętności przeciwko globalnym graczom online. Walcz w szybkich ligach PvP i twórz gildie z innymi graczami, aby odblokować sprzęt z limitowanej edycji, ulepszenia i nie tylko, aby przenieść swój zespół na wyższy poziom!

UCHWYTUJ I ODKRYJ
・ Złap, trenuj i ewoluuj ponad 180 potworów i bohaterów w imponującej przygodzie opartej na fabule!
・ Spotkaj przyjaciół i wrogów, podróżując po 6 zróżnicowanych regionach Erden, z których każdy ma własne unikalne potwory do zebrania.
・ Odkryj legendarną broń, akcesoria i sprzęt, aby wzmocnić swoich wojowników i zdobyć przewagę nad przeciwnikami.

BATTLE & CONNECT
・ Zbuduj strategię z setek unikalnych kombinacji umiejętności, aby zniszczyć przeciwników w wciągającej turowej walce 4 na 4!
・ Skacz online, aby rywalizować w ligach PvP w czasie rzeczywistym i tworzyć gildie współpracujące z innymi graczami, aby odkrywać jedyne w swoim rodzaju przedmioty.
・ Weź udział w cotygodniowych wydarzeniach online, które oferują ekskluzywne elementy do odblokowania i ograniczone postacie do dodania do swojej kolekcji!

POZNAJ HISTORIĘ
Świat Erden jest nękany przez starożytną klątwę - Pandemonium, całun zła, który zstępuje raz na 100 lat. Tylko legendarni Strażnicy grzebieni mogą zaprzestać jego niszczenia, ale wszystkim nie udało się powstrzymać go przed ponownym siejeniem spustoszenia.

Dołącz do dwóch młodych bohaterów i sojuszników, z którymi się zaprzyjaźniają, i wyruszaj w niebezpieczną wyprawę, której celem jest odkrycie tajemnicy zakończenia tej starożytnej klątwy i ocalenia ich ojczyzny raz na zawsze!
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze