Niestety, ta okazja już wygasła
Rainbow Train(cała seria 6 szt.)Giveaway / Android
280° Zakończono

Rainbow Train(cała seria 6 szt.)Giveaway / Android

ZA DARMO2,99zł Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
3
280° Zakończono
Rainbow Train(cała seria 6 szt.)Giveaway / Android
wrz 7. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W tej chwili możesz pobrać wszystkie minimalistyczne gry logiczne z Rainbow Train na Androida, prezenty potrwają trzy dni.

296406.jpg


W tej grze znajdziesz się w świecie, w którym Twoim głównym zadaniem będzie przesuwanie kostek po polu gry. Twórz kostki w określonej kolejności i przechodź przez „trudne” poziomy gry. Z każdym nowym poziomem liczba przedstawionych na nich kostek i obiektów będzie się zwiększać, co skomplikuje rozgrywkę.

296406.jpg


Połącz elementy na płycie. Zanurz się w fascynującym i unikalnym świecie różnych obiektów, obracaj i przesuwaj je po polu, aby rozwiązywać łamigłówki i łamigłówki.

296406.jpg


W grze nie ma punktów, zaliczania poziomów ani grania na czas. Zadaniem aplikacji jest rozluźnienie Cię, abyś mógł cieszyć się grą.

296406.jpg


Musisz obrócić kostkę i części platformy, aby ukończyć poziom. Twoim głównym zadaniem będzie połączenie wszystkich linii znajdujących się na obiektach w jedną linię, a tym samym przejście poziomu.

296406.jpg


Poziomy w tej grze bardziej przypominają schematy obwodów. Wszystko, co musisz zrobić, to rozplątać następny schemat, aby pole gry stało się puste.

296406.jpg


Hardcore gra zręcznościowa, w której musisz brodzić małą kropką wzdłuż łańcucha kół o różnych średnicach. Sterowanie w grze jest proste - wystarczy jedno dotknięcie, ale nie ułatwia to gry. Pojawiasz się w jednym pierścieniu, punkt stale się obraca, w odpowiednim momencie jednym kliknięciem musisz przejść z jednego pierścienia do drugiego wraz z ich połączeniami. W pierścieniach są niebezpieczne ciernie i tylko szybkie ruchy od wewnątrz na zewnątrz uratują twój punkt przed śmiercią.

296406.jpg
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Mega!
Klocki i Hook przeszedłem, Naboki gdzieś tam jestem w trakcie, Up Left Out nie widziałem jeszcze.
oO to raczej szybka zręcznościówka niż logiczna - zdecydowanie inna niż pozostałe gry.
5041609-TeXew.jpg
Bardzo przyjemne gry.
Hook i klocki polecam.
Oo juz nawet nie pamietam, ale tez przeszedlem i bylo oki :-).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst