Niestety, ta okazja już wygasła
[Android / iOS / Steam] Bloons TD 6
169° Zakończono

[Android / iOS / Steam] Bloons TD 6

4,59zł23,99zł-81%Google Play Okazje
169° Zakończono
[Android / iOS / Steam] Bloons TD 6
cze 25. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witajcie

Dzisiaj w promocji w sklepie Play, App Store oraz na Steamie pojawiła się jedna z, moim zdaniem, ciekawszych pozycji do zabicia czasu lub dłuższych sesji w przerwie - Bloons TD 6 . Gra typu "Tower Defense" polega na obronie przed nadciągającymi i coraz silniejszymi falami różnych typów balonów używając przy tym "wież" - małp. Możliwości i taktyk w grze jest wiele.

Niech nie zrazi Was "bajkowy" wygląd gry - potrafi być ona miejscami bardzo trudna, wymagająca dłuższego zastanowienia się i różnych podejść do problemów w niej występujących.

Jest to jedna z tych gier, która wyznaczyła kierunek,w którym poszedł cały gatunek gier tego typu. Klasyka wśród klasyk

Osobiście zakochałem się w tej grze od pierwszego zagrania i gram do tej pory w trakcie podróży bądź podczas dłuższych przerw - czas jednej "partii" to, w zależności od poziomu trudności, od 10-30 minut.


Gra dostępna jest na platformach:
Android - 4,59zł
iOS - 4,99zł
Steam - 7,19zł (aczkolwiek promocja na steamie nie wydaje mi się na tyle atrakcyjna co właśnie na platformach mobilnych, najniższa cena historyczna dla tej pozycji wynosi na steamie 3,59, ale jeżeli ktoś ma ochotę mimo wszystko to polecam )

Co ciekawe gra posiada Cloud Save, dzięki któremu grając,przykładowo na Steamie, możemy kontynuować rozgrywkę na telefonie

Miłego dnia
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz