Niestety, ta okazja już wygasła

[Android i iOS] Dino Tim Pełna wersja: Play Shapes Colors

cze 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Link do iOS: apps.apple.com/pl/…420

Gra edukacyjna „Dino Tim pełna wersja: graj w kształty kolorami” jest obecnie bezpłatna. Przy ponad 10 tys. pobrań średnia ocena wynosi 4,1.

543604_1.jpg
Dino Tim: Kolory i kształty oraz nauka moich pierwszych słów Dzieci w wieku przedszkolnym (3, 4, 5 i 6 lat) i szkoły podstawowej mogą uczyć się bez wysiłku podczas zabawy.

Gra jest w pełni przetłumaczona na język niemiecki, ale jeśli chcesz, możesz również uczyć się angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego itp. z Dino Tim... Musisz tylko zmienić język!

Jest idealny dla wszystkich grup wiekowych, chociaż szczególnie polecamy go dzieciom w wieku przedszkolnym i podstawowym (3-8 lat).

Ciesz się przygodą!
Kilka zabawnych czarownic porwało rodzinę Tima. Zostań superbohaterem i pomóż mu je uratować!
Dzięki dobrej wiedźmie możesz latać i zbierać figurki, których możesz używać do robienia magii i zamieniania czarownic w zwierzęta!!

Dzieci przeżyją ekscytującą przygodę, rozwiązując łamigłówki z kolorami i geometrycznymi kształtami, a także biegając, latając, skacząc i wykonując magię, aby odblokować wszystkie postacie dinozaurów i wszystkie tryby gry.

CELE NAUKI:
- Rozpoznaj kształty geometryczne: kwadrat, koło, prostokąt, trójkąt, pięciokąt, romb.
- Popraw szybkość, koncentrację i umiejętności psychomotoryczne dzięki grze w rozpoznawanie kolorów: czerwony, zielony, niebieski, żółty itp.
- Naucz się pierwszych słów, liter, spółgłosek i samogłosek (piśmienność, ABC) w zabawny sposób w swoim języku ojczystym (angielski) .
- Rozpocznij naukę języka obcego (angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego...) dla dzieci w wieku przedszkolnym

i podstawowym (3-12 lat).
- Rozwiązuj gry edukacyjne o różnych kształtach geometrycznych.
- Ucz i poprawiaj koordynację i zdolności motoryczne małych dzieci.
- Rozwijaj wzrokową percepcję różnych kształtów i obiektów w ruchu.
- Rozwijaj uwagę i koncentrację dzieci.
Akcjećwierkać
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz