Ananas 2,99 zł / kg @Dino
825°

Ananas 2,99 zł / kg @Dino

2,99zł4,85zł-38%Dino Okazje
9
825°
Ananas 2,99 zł / kg @Dino
Rozpoczyna się jutroZaktualizowano cze 18. (Opublikowano maj 26.)Obowiązuje do 14/07/2020
Aktualizacje społecznościowe
Dino Okazje
9 Komentarzy
plus. cena ok ale czy w Dino można kupić dobre ananasy? dzisiaj w Biedronce znalazłem, ładnego żółtego ananasa bez pleśni ale często są niedojrzałe i bardzo rzadko znajduję fajne ananasy
Uwaga na ananasy z biedy, 70% jest spleśniala od spodu, ktoś powinien za to pójść siedzieć
Trzeba sprawdzać każdego ananasa i tak jak mówisz patrzeć czy spleśniały, są instrukcje na internecie jak wybierać dobrego, np, trzeba powąchać czy zapach jest ok, kolor.
Złoty_Renifer26/05/2020 22:18

plus. cena ok ale czy w Dino można kupić dobre ananasy? dzisiaj w B …plus. cena ok ale czy w Dino można kupić dobre ananasy? dzisiaj w Biedronce znalazłem, ładnego żółtego ananasa bez pleśni ale często są niedojrzałe i bardzo rzadko znajduję fajne ananasy


Ciężko powiedzieć Dino ma ponad 1000 sklepów w całej Polsce, W jednym mogą mieć dobre sztuki, w innym fatalne.

Najbezpieczniej brać niedojrzałe tzn. zielonkawe, o słabym zapachu i pozwolić im dojrzeć w domu. Nie trzeba jakoś długo czekać. Max tydzień i gotowe, w zależności od tego jak twardy się kupi. Łatwy sposób na sprawdzenie dojrzałości to próbuje się wyrwać najmniejszy listek, jak ciężko wychodzi, albo nie można to ananas jest niedojrzały, jak bardzo łatwo to jest bardzo dojrzały.
Edytowane przez: "janikbeb" maj 26.
janikbeb26/05/2020 23:47

Ciężko powiedzieć Dino ma ponad 1000 sklepów w całej Polsce, W jednym mogą …Ciężko powiedzieć Dino ma ponad 1000 sklepów w całej Polsce, W jednym mogą mieć dobre sztuki, w innym fatalne.Najbezpieczniej brać niedojrzałe tzn. zielonkawe, o słabym zapachu i pozwolić im dojrzeć w domu. Nie trzeba jakoś długo czekać. Max tydzień i gotowe, w zależności od tego jak twardy się kupi. Łatwy sposób na sprawdzenie dojrzałości to próbuje się wyrwać najmniejszy listek, jak ciężko wychodzi, albo nie można to ananas jest niedojrzały, jak bardzo łatwo to jest bardzo dojrzały.


Próbowałem kiedyś poczekać aż dojrzeje ale chyba był dalej niedobry ;p ja patrzę głównie po kolorze, po zapachu i szukam pleśni. Bardzo rzadko zdarza mi się kupić dobrego ananasa, jaki by nie był sklep, często w promocjach są zielone, nie wiem jak tutaj.
Ty zjadasz, a ona Cię chwali żeś słodki
@Pepper można pobić, ponownie w promocji.
Dobra cena
@Pepper można pobić, ponownie w promocji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst