Amortyzator rowerowy - Rockshox Reba RL - Solo Air 29"
-54°Zakończono

Amortyzator rowerowy - Rockshox Reba RL - Solo Air 29"

8
lis 20. 2016
Jeden z najlepszych powietrznych amortyzatorów rowerowych pod 29 calowe koła i oś 9mm.
Taperowana główka

Wysyłka z UK - gratis.
Cena w krajowych sklepach od 2000PLN w górę
Aktualizacje społecznościowe
Merlin Cycles OkazjePozostałe oferty
8 Komentarzy
Oś 9 i 29. Średnie połączenie. Natomiast jeśli chodzi o cenę to nie jest to wybitna okazja. Wiadomo, katalogowy ten amortyzator wychodzi po 2000 zł.
Dokładnie, cena wcale nie wybitna. W zależności od rocznika można ją ustrzelić w tej lub podobnej cenie dodatkowo ze sztywną osią.
Kiedyś to reby były porządne, ale teraz są już tak wylajtowane, że w Beskidy bym na tym nie wyjechał. Z nazwy wynika, że ma on tylko jedną komorę powietrzną... coraz większe gó..no produkują.
Może się nie znam, ale ja bym to nazwał widelcem. Amortyzator bardziej mi się kojarzy z tyłem
wojtoonlis 20. 2016

Może się nie znam, ale ja bym to nazwał widelcem. Amortyzator bardziej mi s …Może się nie znam, ale ja bym to nazwał widelcem. Amortyzator bardziej mi się kojarzy z tyłem


Dokładnie, nie znasz się bo to jest amortyzator przedni
Edytowane przez: "skazi" lis 20. 2016
skazilis 20. 2016

Dokładnie, nie znasz się bo to jest amortyzator przedni


Ja widzę, że to Ty masz problemy.... To jest widelec amortyzowany.
@wojtoon
Dariolis 20. 2016

Kiedyś to reby były porządne, ale teraz są już tak wylajtowane, że w Beski …Kiedyś to reby były porządne, ale teraz są już tak wylajtowane, że w Beskidy bym na tym nie wyjechał. Z nazwy wynika, że ma on tylko jedną komorę powietrzną... coraz większe gó..no produkują.Chyba przesadzasz, gdzieś ty się takich pierdoł naczytał? Zawodnicy na górskich rajdach je katują i jakoś nie widzę wzrostu awaryjności. Jeździłem na starych rebach z dualem, na nowszych, teraz na foxach, które też mają jedną komorę i jakoś po przejażdżce po Beskidach, ani gorszych wertepach nie siadają a ważę 100kg... NIe widzę plusów starych konstrukcji a zwłacza upierdliwość ich mozolnego ustawiania.
Idę pod prąd - daje + ale udowodnij mi to w pyrlandii... Cena tak czy siak jest dla tych co płacą w €, chyba, że to Twoja pasja(!).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy