Niestety, ta okazja już wygasła

Amnesia: Collection @ Switch

kwi 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £3.78

Zestaw dwóch pierwszoosobowych survival horrorów - Amnesia: Mroczny Obłęd (wraz z dodatkiem Amnesia: Justine) oraz Amnesia: A Machine for Pigs.

Amnesia: Mroczny Obłęd opowiada o przygodach dotkniętego amnezją Daniela, który budzi się w mrocznym zamczysku. Protagonista szybko odkrywa, że w tym miejscu dzieje się coś złego; zadaniem gracza jest nie tylko uporanie się z problemem, lecz także poznanie tajemnic z przeszłości Daniela. W dodatku Justine wcielamy się natomiast w kobietę będącą obiektem testu psychologicznego.

Gra Amnesia: A Machine for Pigs nie stanowi fabularnej kontynuacji poprzedniczki. Poznajemy w niej losy przedsiębiorcy Oswalda Mandusa, który zachorował podczas jednej z wypraw w egzotyczne rejony świata. Pewnego dnia, tuż po tym, jak przyśnił mu się dziwny koszmar, mężczyzna odkrywa, że został w domu sam. Przeczuwa jednak, że jego dzieciom zagraża niebezpieczeństwo, więc czym prędzej rozpoczyna poszukiwania.

Nintendo Switch eShop - poradnik jak kupić grę w innym regionie

W związku z często padającymi pytaniami na temat zakupów w innych regionach eShopu Cinkito stworzył prosty poradnik, który krok po kroku tłumaczy jak tego dokonać -> pepper.pl/446382
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz