Niestety, ta okazja już wygasła
Ambilight dla każdego TV, Govee Wlan Led TV
-107° Zakończono

Ambilight dla każdego TV, Govee Wlan Led TV

247zł300zł-18%Amazon.de Okazje
-107° Zakończono
Ambilight dla każdego TV, Govee Wlan Led TV
sie 28. 2019Wysyłka z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Siema pepperki
Być może tak jak ja szukaliście po różnych Aliexpressach i Allegrach jakiegoś dobrego Ambilight do telewizora bez androida, ktory bedzie działał z kazdym zrodlem obrazu..
Zupełnym przypadkiem wpadłem na komentarz jednego z pepperkow @ngx i postanowiłem kupić sobie podobno najlepszy na Amazonie zestaw Ambilight firmy Govee. Spodziewałem się ceny 68€~270 zl, ale ostatecznie nie wiem czemu policzyło mi 56,29€~ 257zl revolutem.
Nie jest to mega cebula, ale taniej nie było, a oceny tego wynalazku są bardzo pozytywne. Działa z Aleksa, jest apka, jest kamerka. Jak ktoś już ma to u siebie, to moze podzieli sie wrazeniami.
Filmik producenta

Krótka recka

Filmik pepperka @ngx
m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Gn8Z5wEGcrY

Funkcje i szczegóły
★ Praca z aplikacją Alexa i GOVEE: wystarczy użyć prostego startu konwersyjnego, aby włączyć lub wyłączyć zestaw podświetlenia telewizora, uczynić go jaśniejszym i wymienić na ulubiony kolor. Obecnie kompatybilne z aplikacją Echo i Govee.
★ Inteligentny tryb sterowania: dzięki aplikacji Govee Home masz pełną kontrolę nad oświetleniem. Tworzy romantyczny, relaks i atmosferę imprezy dzięki funkcji muzyki i mikrofonu. Sterowanie Wi-Fi umożliwia włączanie i wyłączanie taśm LED z dowolnego miejsca. Funkcja timera kontrolera Wi-Fi pozwala na budzenie się w ulubionym kolorze i pomoże Ci zachować harmonogram.
★ Inteligentne lampy IC i perełki: jedyne w swoim rodzaju wzornictwo dzięki dodaniu IC w paski świetlne. Różnorodność kolorów i jasności można jednocześnie zmieniać za pomocą zmian częstotliwości. Zwiększa piękno i elegancję kolorów w pomieszczeniu.
★ Różne kompatybilność wideo: za pomocą kamery podświetlenie telewizora jest kompatybilne z każdym rodzajem obrazów, takich jak telewizja internetowa, YouTube, odtwarzacz DVD i wideo online. Kolor inteligentnego oświetlenia telewizora zmienia się w oparciu o zdjęcie. Aparat pobiera obraz z ekranu telewizora, a nie z portu wideo.
★ Redukcja obciążenia oczu: oświetlenie pochyłe zwiększa ostrość obrazu, zwiększa kontrast i zapewnia prawidłowe odwzorowanie kolorów obrazu wideo. Wygodne nachylenie zmniejsza zmęczenie oczu między jasnym telewizorem a ciemnym pomieszczeniem. -
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz