Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
AMBIBOX - czyli tani Ambilight ($24.18)
574°

AMBIBOX - czyli tani Ambilight ($24.18)

90,07zł157,26zł-43% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
125
574°
AMBIBOX - czyli tani Ambilight ($24.18)
lis 13. 2020Dostawa z: Chiny
Cena za wersję 2 mtr 60 diod - pasuje do monitora 27 cali idealnie, jest jeszcze zapas do ok. 32 cali.
Bardzo fajny gadżet znacznie poprawiający komfort oglądania szczególnie w ciemnym pokoju. Kupiłem niedawno od tego sprzedawcy kierując się opiniami i nie zawiodłem się - dostawa 3 tygodnie z Chin za darmo, wszystko działa (odpukać )
Instalacja sprzętu i aplikacji prosta, ale warto trzymać się instrukcji. Efekt jak dla mnie super. Diody mocniejsze znacznie od poprzedniego wydawało mi się dobrego podświetlenia jakie miałem. Można podświetlić stałym dowolnym kolorem lub włączyć funkcję ambilight i wtedy pokazuje pazur. Nie mam porównania do Ambilight z Philipsa, ale subiektywnie jest super. Na PC (nie wiem jak na TV) działa ze wszystkim, w tym Netflix i materiały Youtube. W opisie jest, że może nie działać na materiałach chronionych prawami autorskimi, ale może to dotyczy tylko TV?
Znalazłem jedno ograniczenie/wadę - przy formacie filmu z pasami - górne i dolne podświetlenie jest niestety słabsze niż z boku.
Przeglądanie neta w ciemnym pokoju z tłem dostosowującym się do zawartości ekranu też przyjemniejsze niż bez podświetlenia.
Za te pieniądze mój najlepszy zakup z Allie od dłuższego czasu

Jak to wygląda?:

Tutaj dłuższy film - rozpakowywanie, instalacja i test - w ciemnym pokoju efekt jest znacznie lepszy:


Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
125 Komentarzy
Prześlij Komentarz