Niestety, ta okazja już wygasła
AMBIBOX - czyli tani Ambilight ($24.18)
582° Zakończono

AMBIBOX - czyli tani Ambilight ($24.18)

90,07zł157,26zł-43% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
582° Zakończono
AMBIBOX - czyli tani Ambilight ($24.18)
lis 13. 2020Wysyłka z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wszystkie kody rabatowe na Black Friday znajdziecie tutaj -> pl.dea.ls/udZXC
Cena za wersję 2 mtr 60 diod - pasuje do monitora 27 cali idealnie, jest jeszcze zapas do ok. 32 cali.
Bardzo fajny gadżet znacznie poprawiający komfort oglądania szczególnie w ciemnym pokoju. Kupiłem niedawno od tego sprzedawcy kierując się opiniami i nie zawiodłem się - dostawa 3 tygodnie z Chin za darmo, wszystko działa (odpukać )
Instalacja sprzętu i aplikacji prosta, ale warto trzymać się instrukcji. Efekt jak dla mnie super. Diody mocniejsze znacznie od poprzedniego wydawało mi się dobrego podświetlenia jakie miałem. Można podświetlić stałym dowolnym kolorem lub włączyć funkcję ambilight i wtedy pokazuje pazur. Nie mam porównania do Ambilight z Philipsa, ale subiektywnie jest super. Na PC (nie wiem jak na TV) działa ze wszystkim, w tym Netflix i materiały Youtube. W opisie jest, że może nie działać na materiałach chronionych prawami autorskimi, ale może to dotyczy tylko TV?
Znalazłem jedno ograniczenie/wadę - przy formacie filmu z pasami - górne i dolne podświetlenie jest niestety słabsze niż z boku.
Przeglądanie neta w ciemnym pokoju z tłem dostosowującym się do zawartości ekranu też przyjemniejsze niż bez podświetlenia.
Za te pieniądze mój najlepszy zakup z Allie od dłuższego czasu

Jak to wygląda?:

Tutaj dłuższy film - rozpakowywanie, instalacja i test - w ciemnym pokoju efekt jest znacznie lepszy:


AliExpress – poradnik zakupowy

Zakupy w AliExpress dla doświadczonych Pepperowiczów nie stanowią większego problemu. Jednakże dla nowych użytkowników nazewnictwo i specyfika różnego rodzaju kodów i kuponów może być dezorientująca. Poradnik zakupowy AliExpress możecie znaleźć tutaj -> pepper.pl/450108
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
135 Komentarzy
Prześlij Komentarz