Niestety, ta okazja już wygasła

Amazon.pl - Otrzymaj 20 zł zniżki przy zamówieniu powyżej 100 zł (zgoda marketingowa)

kwi 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wchodzac dzis na Amazon.pl powital mnie w prawym gornym rogu baner z informacja o mozliwosci uzyskania 20zl znizki na zamowienia powyzej 100zl. Moje pepperowe serduszko zabilo mocniej i po kliknieciu w niego ujrzalam piekny napis:
Dobra wiadomość, kwalifikujesz się do skorzystania z poniższej oferty.
EDIT: Najprawdopodobniej działa tylko na kontach z których było robione zamówienie na Amazon.pl

A wiec tak wchodzimy w link:

amazon.pl/b?i…031
Sprawdzamy na gorze, czy sie kwalifikujemy, jezeli tak to klikamy na dole na Zapisz sie, w nastepnym oknie Wyrażamy zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert i promocji, od Amazon drogą mailową, klikamy Aktualizuj i w przeciagu 2 tygodni dostaniemy kod, ktory bedzie mozna wykorzystac na zamowienie o wartości powyżej 100 zł, w serwisie Amazon.pl. złożonym do 15 czerwca 2021 („Promocja”). Liczba kodow jest ograniczona do 10 000szt.


Regulamin:
1. Promocja dot. komunikacji marketingowej – Regulamin promocji:Jeżeli w dniach między 5 kwietnia a 30 maja 2021 roku („Czas Trwania Promocji”) odwiedzisz stronę „Centrum preferencji dotyczących komunikacji” (amazon.pl/b?n…1), i po raz pierwszy wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, otrzymasz kod promocyjny („Kod Promocyjny”) o wartości 20 zł, do zrealizowania przy kolejnym kwalifikującym się zamówieniu, o wartości powyżej 100 zł, w serwisie Amazon.pl. złożonym do 15 czerwca 2021 („Promocja”).

2. Promocja obejmuje tylko klientów Amazon, którzy otrzymali zaproszenie do udziału w Promocji poprzez baner widniejący na stronie Amazon, wiadomość e-mail lub otrzymali powiadomienie typu push od Amazon, i odwiedzili stronę internetową Amazon będąc zalogowanym na swoje konto Amazon między dniem 5 kwietnia a 30 maja 2021 r. Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych przed powyższym terminem, nie będziesz mógł skorzystać z niniejszej Promocji.

3. Promocja jest ważna jedynie w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola (check-box) i zaktualizowanie preferencji dotyczących komunikacji. Promocja obejmuje jedynie pierwszych 10.000 kwalifikujących się klientów, którzy skorzystają z niniejszej Promocji. Jeżeli otrzymałeś Kod Promocyjny, to znaczy, że znalazłeś się w gronie ww. 10.000 kwalifikujących się klientów.

4. Promocja nie może być przeniesiona na inne konto klienta.

5. Każdy kwalifikujący się klient może skorzystać z Promocji jednokrotnie.

6. Niniejsza Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

7. Kod Promocyjny może być zrealizowany tylko wobec produktów wysyłanych i sprzedawanych przez Amazon z wyłączeniem: preparatów do początkowego żywienia niemowląt (dzieci), produktów cyfrowych (Audible, Cyfrowych dokumentów, Cyfrowych filmów i wideo, Cyfrowej muzyki, E-booków, Oprogramowania, Cyfrowych gier wideo, Aplikacji), kart podarunkowych (Kart podarunkowych, Bonów podarunkowych itp.) na stronie amazon.pl ( "Kwalifikujące się produkty"). Promocja nie obejmuje zamówień dokonanych na Amazon US, Amazon Warehouse Deals oraz oferowanych przez sprzedawców zewnętrznych z platformy Marketplace, nawet jeśli zamówienie jest realizowane przez Amazon. Jeśli kwalifikujesz się do skorzystania z Promocji, Kod Promocyjny o wartości 20 zł zostanie wysłany do Ciebie w wiadomości e-mail w ciągu 2 tygodni. Będziesz mógł skorzystać z Kodu Promocyjnego przy kolejnym kwalifikującym się zamówieniu, o wartości powyżej 100 zł (“Minimalna kwota zamówienia”). Kod Promocyjny musi zostać zrealizowany w ramach zamówienia w kasie. Opłacając zamówienie przy wykorzystaniu Kodu Promocyjnego, w Koszyku musisz umieścić przynajmniej jeden Kwalifikujący się produkt i sfinalizować zamówienie.

8. Kod Promocyjny może zostać zrealizowany do dnia 15 czerwca 2021 roku.383082.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
154 Komentarze
Prześlij Komentarz