[Amazon.de] PlayStation 4 - Konsole B Chassis 500GB
536°Zakończono

[Amazon.de] PlayStation 4 - Konsole B Chassis 500GB

34
lip 21. 2016
Cena: 199 EUR (203 EUR przy 23% VAT)
wysyłka darmowa
Aktualizacje społecznościowe
Pepper
Konsole są odnawiane przez producenta i są objęte 12 miesięczną gwarancją.
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

34 Komentarze
Wziąłem taką w poprzednim Primeday. Właściwie nówka sztuka, wygląda i chodzi jak nowa. Pad nowiutki, wszystko w foliach. B-Chasis to model 1116A, B,C, czyli juz poprawione, nie jest głośny jak 1004. Polecam.
Czy ktoś wie jak wygląda gwarancja na taki sprzęt?
Pepper
@matexo 12 miesiecy producenta.
W takim wypadku lepiej brać z przewalutowaniem na PLN przez Amazon, czy przez bank?
@Kaban Czyli teoretycznie jest opcja wymiany w Polsce w razie problemów mimo zakupu w Niemczech?
SETHlip 21. 2016

W takim wypadku lepiej brać z przewalutowaniem na PLN przez Amazon, czy …W takim wypadku lepiej brać z przewalutowaniem na PLN przez Amazon, czy przez bank?


Przy płatności ustawiasz walutę swojej karty jako Euro, inaczej zaproponują własny przelicznik gdzie stracisz 2-3 dychy niepotrzebnie.
Są też najnowsze matowe w tej samej cenie
Edytowane przez: "Spoll1927" lip 21. 2016
matexolip 21. 2016

@Kaban Czyli teoretycznie jest opcja wymiany w Polsce w razie problemów …@Kaban Czyli teoretycznie jest opcja wymiany w Polsce w razie problemów mimo zakupu w Niemczech?


Sony posiada serwis Door to door który znajduje się we Francji.
Pepper
SETHlip 21. 2016

W takim wypadku lepiej brać z przewalutowaniem na PLN przez Amazon, czy …W takim wypadku lepiej brać z przewalutowaniem na PLN przez Amazon, czy przez bank?


@Spoll1927 ma rację. W 9 na 10 przypadków lepiej wybrać kurs banku i zaznaczyć płatność w EURO. Dzisiaj robiłem zakupy na hamburgeriańskim Amazonie i stawka proponowana przez sklep to ~4,25 za 1$...gdzie bank zablokował mi na karcie 4,07zł.
Kabanlip 22. 2016

@Spoll1927 ma rację. W 9 na 10 przypadków lepiej wybrać kurs banku i za … @Spoll1927 ma rację. W 9 na 10 przypadków lepiej wybrać kurs banku i zaznaczyć płatność w EURO. Dzisiaj robiłem zakupy na hamburgeriańskim Amazonie i stawka proponowana przez sklep to ~4,25 za 1$...gdzie bank zablokował mi na karcie 4,07zł.


Ostatnio też myślałem, że lepiej wybrać kurs banku widząc po tym co bank blokował na karcie, ale jak przyszedł czas rozliczeń to wierz mi bank przeliczył to o wiele większym kursem i byłem nieźle stratny
Pepper
@BlaccK_MagiC Jaki bank? Płacę tak zawsze w PKO/Inteligo i nigdy nie miałem problemów. Blokada w stosunku do faktycznej kwoty pobranej z konta może się różnić ze względu na wahania kursowe.
Kabanlip 22. 2016

@BlaccK_MagiC Jaki bank? Płacę tak zawsze w PKO/Inteligo i nigdy nie m …@BlaccK_MagiC Jaki bank? Płacę tak zawsze w PKO/Inteligo i nigdy nie miałem problemów. Blokada w stosunku do faktycznej kwoty pobranej z konta może się różnić ze względu na wahania kursowe.Każdy rżnie na spreadzie.
Najbardziej alior stosując kurs dla kart ze spreadem rzędu 32-33grosze aliorbank.pl/dod…tml
- te dwie gwiazdki to kurs dla kart.

W inteligo też rżną o to się nie bój.
inteligo.pl/med…pdf

Transakcje dokonane w walutach obcych, dla których Bank prowadzi tabelę kursów, są przeliczane przez Bank z waluty transakcji na walutę polską, według ustalonych
kursów sprzedaży dla pieniądza obowiązujących w dniu dokonania transakcji.
3. Transakcje dokonane w walutach obcych, dla których Bank nie prowadzi tabeli kursów, są przeliczane na EUR według kursów i reguł stosowanych przez organizację
płatniczą, której znak akceptacji umieszczony jest na karcie, a następnie przeliczane na walutę polską zgodnie z ust. 2.


pkobp.pl/wal…ty/

Tylko aby zauważyć te 10-12groszy (w przypadku gbp i 15gr) trzeba robić grubsze zakupy, a nie pierdółki od chińczyka
Edytowane przez: "koza22" lip 22. 2016
Powiem tak spokojnie kupujcie przez bank bo wyjdzie 30/40 zł więcej
Cotton za wersja jest
Ale te konsole są refubrished
Skrzynek6 godz., 56 minSłuchajcie a czym się różnią poszczególne modele ? Który lepiej łyknąć ?Modell C:amazon.de/Pla…ell B:amazon.de/Pla…ell B biały:amazon.de/Pla…ell A:amazon.de/Pla…1-4

Modele konsoli, czyli jeśli jest dostępny C to warto go wziąć (teoretycznie jest cichszy, bierze delikatnie mniej prądu i jest cały matowy) A-1004a,| B-1116 A,B,C | C- 1216
Edytowane przez: "PawelD" lip 22. 2016
Ja osobiście polecam założyć konto walutowe (w ing darmowe - jeśli bez karty) i wymieniać kasę w kantorach online. Najniższy spread a kasa na koncie w ciągu 24h (od wysłania zł do kantoru do odesłania euro).
Zbanowany
Ktoś wie jak to jest z przewalutowaniem w Millennium Banku?
Na którą pozycje mam patrzeć? Nigdy tym się nie interesowałem bankmillennium.pl/o-b…lut
Edytowane przez: "Spox5" lip 22. 2016
Jak kupić na tym Amazonia ?:) trochę strach kupować bo to konsole odnawiane... jak uważacie
Pepper
@Baacikpepper.pl/dys…801 Tutaj masz poradnik jak zrobić zakupy. Strachu nie ma, masz normalną gwarancję Sony.
@koza22 Oczywiście, że każdy bank swoje zarobi przez spready ALE i tak są to lepsze kursy niż te proponowane przez Amazon. Do sporadycznych zakupów za granicą i to nie dużych zakładanie konta z kartą mija się trochę z celem, bo koszt utrzymania może przerosnąć nasze oszczędności.
@Javal Konto walutowe bez karty też w takim wypadku nie ma sensu.
Autor
Piszecie o gwarancji sony, ale sprzet jest sprzedawany przez amazona i z tego co sie orientuje to ma 24mc gwarancji amazona, no chyba, ze na refurbished jest inaczej, tutaj najlepiej dowiedziec sie na chacie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst