Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
2623° Zakończono
98
Opublikowano 3 stycznia 2023

Amazon Prime Gaming - styczeń 2023: The Evil Within 2, Beat Cop, Chicken Police - Paint it RED!, Lawn Mowing Simulator i więcej...

Avatar
Opublikowane przez pawian_akrobata
Dołączył w 2019
1.267
14.720

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W styczniowym Prime Gaming:

 • The Evil Within 2 (klucz GOG)
 • Beat Cop (klucz GOG)
 • Chicken Police - Paint it RED!
 • Lawn Mowing Simulator
 • Breathedge
 • Faraway 2: Jungle Escape


Gry można odebrać/przypisać do konta od 3 stycznia, 18.00 do 1 lutego, 18.00
Przypominam, że wciąż można odebrać m.in. Dishonored 2 w Amazonie..

5601525031672767823.jpgThe Evil Within 2
Kontynuacja udanego survival horroru The Evil Within. Podobnie jak to było w przypadku części pierwszej, nad dwójką pracował Shinji Mikami, autor serii Devil May Cry i Resident Evil. W The Evil Within 2 ponownie wcielamy się w detektywa Sebastiana Castellanosa, który w poszukiwaniu zaginionej córki udaje się do pozornie idyllicznego miasteczka, kryjącego koszmarną drugą naturę. Rozgrywka oparta jest na zasadach trzecioosobowej gry akcji w konwencji survival horroru. Bohater przemierza ponure, klaustrofobiczne lokacje lub większe, otwarte przestrzenie, często wypełnione przerażającymi wrogami. Z zagrożeniem może sobie poradzić dzięki broni palnej, choć zgodnie z tradycją gatunku amunicja jest towarem deficytowym. Innym rozwiązaniem jest skradanie się i cicha eliminacja przeciwników przy użyciu kuszy albo ucieczka. W The Evil Within 2 Sebastian może też korzystać z komunikatora, by nawiązać kontakt z przyjaciółką, Julią Kidman, która chętnie udziela wskazówek pomocnych w pokonaniu wyzwań napotykanych w koszmarnej rzeczywistości.

10359380661672767834.jpgBeat Cop
Bohaterem Beat Cop jest przedstawiciel nowojorskiej policji, Jack Kelly. W wyniku niesłusznego oskarżenia o zabójstwo, jego obiecująca kariera detektywa legła w gruzach, a on sam został zdegradowany do roli zwykłego posterunkowego. Równie fatalnie prezentuje się życie prywatne Jacka, a na dokładkę ma on na pieńku z lokalną mafią. W obliczu życiowej klęski i powszechnej nienawiści, jedynym celem protagonisty staje się odkrycie, kto tak naprawdę go wrobił. To, czy mu się to uda, zależy od decyzji gracza – fabuła Beat Cop jest nieliniowa i oferuje wiele zakończeń. Beat Cop czerpie garściami z amerykańskich filmów kryminalnych i seriali telewizyjnych z lat 70-tych i 80-tych, takich jak Kojak, Columbo, Magnum czy Policjanci z Miami. Dzięki licznym nawiązaniom i niewybrednym żartom, gra tętni charakterystycznym klimatem epoki.

21458473451672767847.jpgChicken Police - Paint it RED!
Chicken Police jest oryginalną grą przygodową, opracowaną przez niezależne studio The Wild Gentlemen. Wśród źródeł inspiracji dla twórców można znaleźć zarówno klasyczne filmy noir z lat czterdziestych XX wieku (Wielki sen, Gilda, Podwójne ubezpieczenie), jak i gry wideo pokroju Grim Fandango oraz Snatchera.
Chicken Police zabiera nas w podróż do fikcyjnego miasta Clawville, które zamieszkują antropomorficzne zwierzęta. Główni bohaterowie tej produkcji, czyli Sonny Featherland i Marty McChicken, są legendarnymi kogucimi detektywami, którzy niegdyś stanowili iście genialny duet, jednak w pewnym momencie ich drogi się rozeszły. Pierwszy z nich popadł w alkoholizm, natomiast drugi pod płaszczykiem gwiazdy skrywa problemy, które doprowadziły go na skraj przepaści. Stojąc przed koniecznością rozwiązania pewnej dziwnej, a zarazem mrocznej sprawy, protagoniści muszą raz jeszcze połączyć siły i wspólnie zanurzyć się w przestępczy świat Clawville.

2456264251672767859.jpgLawn Mowing Simulator
Lawn Mowing Simulator jest grą symulacyjną, która pozwala nam wcielić się w rolę profesjonalnego kosiarza trawników. Produkcja została opracowana przez studio Curve Games. Fabuła Lawn Mowing Simulator zabiera nas w podróż do Wielkiej Brytanii. W trakcie rozgrywki wcielamy się w kosiarza trawników, który pracując od zlecenia do zlecenia, krok po kroku rozwija swój biznes. Niejako przy okazji dzięki niemu brytyjska prowincja z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza.

632030971672767869.jpgBreathedge
Przygodowa gra survivalowa, w której wcielamy się w bohatera walczącego o przetrwanie w przestrzeni międzygwiezdnej. W Breathedge musimy nie tylko dbać o podstawowe potrzeby naszego podopiecznego, lecz także tworzyć przedmioty oraz realizować zadania popychające fabułę do przodu. Głównym bohaterem gry Breathedge jest mężczyzna, który udał się w kosmiczną podróż, by w przestrzeni międzygwiezdnej urządzić pogrzeb swemu zmarłemu ojcu. Kiedy jego statek kosmiczny uległ wypadkowi, protagonista został zmuszony do rozpoczęcia prawdziwej walki o przetrwanie. Jakby tego było mało, nieszczęśnik szybko natrafił na ślad globalnego spisku, a do tego na jego barkach spoczęło zadanie uratowania księżniczki. Nasz podopieczny nie jest jednak sam – towarzyszy mu bowiem nieśmiertelny kurczak będący kluczem do rozwiązania wielu problemów.

Faraway 2: Jungle Escape
Faraway: Jungle Escape to relaksująca gra przygodowa pełna nowych zagadek do rozwiązania. Druga część trylogii Faraway. Ucieknij ze wszystkich nowych świątyń w Faraway 2: Jungle Escape, które są pełne nowych wyzwań i tajemniczych zagadek. Ta gra o ucieczce z pokoju z pewnością rzuci wyzwanie twojej umiejętności ucieczki z puzzli. Kontynuacja jednej z najlepszych gier ucieczki, w którą gra ponad milion graczy! Ucieczka z pokoju, która całkowicie rzuci wyzwanie Twojemu umysłowi, urzeknie Cię i zapewni wiele godzin rozrywki.

Prime Gaming Więcej szczegółów na Prime Gaming
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

Sprawdź również

98 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Dramat, byle szybciej dodać wstawkę MINUS!
  Avatar
  oczywiścnie można się wyzłaszczać na kogoś kto wykazuje się być w czymś lepszy od innych (w tym przpadku szybkość w dodawaniu wstawek); z drugiej strony jeśli ten ktoś robi dobrą robotę, a robota ta służy innym (tak jak w tym przypadku), to chyba lepiej schować ewentualne zarzuty do szuflady i spróbować wyciągnąć z zaistniałej sytuacji korzyść dla siebie (w tym przypadku zmniejszenie ryzyka pominięcia ciekawej oferty na gry komputerowe)
 2. Avatar
  szkoda ze znowu na gogu :/
  Avatar
  Zawsze możesz nie odbierać
 3. Avatar
  Minus, już 30 minut po 18, a gier nadal nie ma do odebrania. Low effort post.
  Avatar
  Autor
  Minus słuszny. W końcu to moja wina, pewnie dlatego, że ja już swoje odebrałem.  A może po prostu źle szukasz..
  12285636_1.jpg12285636_1.jpg (Edytowano)
 4. Avatar
  Co to chicken police? Jestem zaintrygowany
  Avatar
  Podszedlem do tego jak do żartu ale po obejrzeniu teasera i jako wielbiciel blade runnera klimat bardzo fajny. Chyba nawet zagram
 5. Avatar
  Od kiedy to będzie?
  Avatar
  Autor
  Od teraz..
 6. Avatar
  Dorzucili jeszcze jedną grę, Beat Cop na GOG
  Avatar
  Autor
  Tak, jest w opisie.. i w tytule
 7. Avatar
  Chyba trzeba anulowac subskrypcję.. coraz słabsze te gry dają
  Avatar
  Przecież dostajesz to jako gratis do prime video.
 8. Avatar
  lol
  Same śmieci.
  Avatar
  To niezłe śmieci za 3.50zł miesięcznie

  Sam Beat Cop prawie 8zł na Steam xD (Edytowano)
 9. Avatar
  Evil Within, super. Plusik.
 10. Avatar
  Kodzik na Beat cop
  BMKMD39A13E7B1106A
 11. Avatar
  Mogłoby coś w końcu na steama wpaść
 12. Avatar
  beat cop dobra gierka
 13. Avatar
  Łapcie beat cop, mam już na switchu:
  BMKME235087516431A
 14. Avatar
  Łapcie
  Dishonored 2 - 8FC749044BA1D00C7E
  The evil within 2 -H97S1327CF8C18F4EF
  Beat cop - BMKMB4CC76D5ED163E (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  2 i 3 ukradłem

  Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi... W ilości, nie w jakości xD (Edytowano)
 15. Avatar
  Przepraszam, gdzie ta promocja, kupon, etc? MINUS
  Avatar
  Nie troluj. 99% wie jak to działa, reszta buja w obłokach.
 16. Avatar
  do kiedy mozna odebrac dishonored 2?
  Avatar
  Autor
  12285817-MQLvh.jpg
 17. Avatar
  Plusik za wstawkę
 18. Avatar
  Już jest
 19. Avatar
  Ble
 20. Avatar
  Plusik za przypomnienie
Avatar