Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Amazon Prime Gaming na sierpień 2022: StarCraft: Remastered, ScourgeBringer, Beasts of Maravilla Island, Recompile...

lip 24. 2022
559021_1.jpg
W sierpniu w Amazon Prime Gaming:

StarCraft: Remastered (Battle.net)
ScourgeBringer
Zak McKracken and the Alien Mindbenders
Beasts of Maravilla Island
RecompileStarCraft: Remastered
Odświeżona wersja bestsellerowej strategii czasu rzeczywistego z 1998 roku, opracowana, podobnie jak oryginał, przez studio Blizzard Entertainment. W porównaniu z pierwowzorem, tytuł (wzbogacony o dodatek zatytułowany Brood War) doczekał się przede wszystkim znacznie ulepszonej oprawy audiowizualnej. Pomimo że grafika pozostała dwuwymiarowa, wszystkie jej elementy charakteryzują się większą ilością detali. Ponadto produkcja oferuje wsparcie dla wysokich rozdzielczości (w tym 4K), a także odświeżoną warstwę dźwiękową (co tyczy się też dialogów postaci). Wprowadzone przez deweloperów zmiany nie ominęły również opcji sieciowych i społecznościowych – StarCraft: Remastered zawiera zaawansowany system matchmakingu, możliwość zapisu stanu rozgrywki w chmurze, szybką zmianę ustawień klawiatury czy wreszcie łatwy dostęp do fanowskich map i powtórek. Mechanizmy rozgrywki pozostały jednak niezmienione – nadal mamy do czynienia z RTS-em z krwi i kości, w którym do naszej dyspozycji zostają oddane trzy rasy (reprezentujące ludzkość Imperium Terran, Protossi oraz Zergowie). Rozgrywka opiera się na gromadzeniu surowców, budowie bazy, prowadzeniu badań nad nowymi technologiami, produkcji jednostek i toczeniu starć z siłami wroga, podczas których kluczem do sukcesu jest wykorzystywanie mocnych stron prowadzonych do boju oddziałów i słabości sił dowodzonych przez oponenta. Oprócz sześciu fabularnych kampanii (po dwóch dla każdej frakcji), pozycja oferuje rozbudowany wariant rozgrywki wieloosobowej, na który składają się zróżnicowane tryby gry.

ScourgeBringer to dynamiczna platformówka rougelite od twórców NeuroVoider.

Usytuowana w post-apokaliptycznym świecie, w którym tajemnicza istota siała spustoszenie całej ludzkości, ScourgeBringer stawia cię w roli śmiertelnego wojownika jej klanu: Kyhry. Pomóż jej odkryć nieznane i przeciąć drogę przez starożytne maszyny strzegące pieczęci jej przeszłości, a może odkupienia ludzkości.
5636591731658673041.jpg


Zak McKracken and the Alien Mindbenders to przygodówka, która opowiada historię pisarza brukowca, Zacharego McKrackena, który musi stawić czoło rasie Caponian, cudzoziemcom, którzy opanowali firmy telekomunikacyjne i buczeniem o mocy 60Hz wybijają ziemską inteligencję. Przeciwstawić się im może tylko rozbity na części i rozrzucony po świecie mechanizm pozostały po starożytnej rasie Skolarian. Gracz musi zebrać rozbity na części i rozrzucony po świecie mechanizm pozostały po tej rasie.

Beasts of Maravilla Island to trójwymiarowa gra przygodowa. Wcielamy się w niej w fotografkę, która przybywa na tytułową magiczną wyspę, by robić zdjęcia żyjącym tam zwierzętom. Tytuł został opracowany przez zespół deweloperski Banana Bird Studios. Wydawcą jest firma Whitethorn Digital.
Główną bohaterką Beasts of Maravilla Island jest młoda fotografka o imieniu Marina Montez, która przybyła na wyspę Maravilla wyposażona w aparat i dziennik swojego ojca. Celem dziewczyny jest odkrycie sekretu magicznego miejsca i sfotografowanie wszystkich mieszkających w nim stworzeń.

Recompile
Trzecioosobowa gra akcji zrealizowana w konwencji metroidvanii. Głównym bohaterem Recompile jest humanoidalny Program, który przemierzając wirtualną rzeczywistość i stawiając czoła czyhającym w niej niebezpieczeństwom, próbuje odkryć sens swojego istnienia.
Akcja gry Recompile została osadzona w cyfrowym świecie znanym jako Mainframe, a rozgrywa się w ciągu jednej sekundy czasu rzeczywistego. Głównym bohaterem jest humanoidalny Program będący półświadomym kodem. W obliczu gwałtownych zmian niszczących wirtualną rzeczywistość (co jest następstwem postępującego procesu narodzin Sztucznej Inteligencji) protagonista stara się odkryć sens swojego istnienia, jednocześnie za wszelką cenę próbując uniknąć śmierci w wyniku skasowania. Opowiedziana w grze historia ma nieliniową konstrukcję i może się zakończyć na rozmaite sposoby determinowane przez nasz styl gry.Info z
chollometro.com/ofertas/gratis-starcraft-remastered-scourgebringer-zak-mckracken-and-the-alien-mindbenders-beasts-of-maravilla-island-recompile-837102
Aktualizacje społecznościowe

42 Komentarze