Niestety, ta okazja wygasła 1 września 2022.
3042°
Opublikowano 24 lipca 2022

Amazon Prime Gaming na sierpień 2022: StarCraft: Remastered, ScourgeBringer, Beasts of Maravilla Island, Recompile...

Opublikowane przez
pawian_akrobata Lider Okazji
Dołączył w 2019
1 721
19 219

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

559021_1.jpg
W sierpniu w Amazon Prime Gaming:

StarCraft: Remastered (Battle.net)
ScourgeBringer
Zak McKracken and the Alien Mindbenders
Beasts of Maravilla Island
RecompileStarCraft: Remastered
Odświeżona wersja bestsellerowej strategii czasu rzeczywistego z 1998 roku, opracowana, podobnie jak oryginał, przez studio Blizzard Entertainment. W porównaniu z pierwowzorem, tytuł (wzbogacony o dodatek zatytułowany Brood War) doczekał się przede wszystkim znacznie ulepszonej oprawy audiowizualnej. Pomimo że grafika pozostała dwuwymiarowa, wszystkie jej elementy charakteryzują się większą ilością detali. Ponadto produkcja oferuje wsparcie dla wysokich rozdzielczości (w tym 4K), a także odświeżoną warstwę dźwiękową (co tyczy się też dialogów postaci). Wprowadzone przez deweloperów zmiany nie ominęły również opcji sieciowych i społecznościowych – StarCraft: Remastered zawiera zaawansowany system matchmakingu, możliwość zapisu stanu rozgrywki w chmurze, szybką zmianę ustawień klawiatury czy wreszcie łatwy dostęp do fanowskich map i powtórek. Mechanizmy rozgrywki pozostały jednak niezmienione – nadal mamy do czynienia z RTS-em z krwi i kości, w którym do naszej dyspozycji zostają oddane trzy rasy (reprezentujące ludzkość Imperium Terran, Protossi oraz Zergowie). Rozgrywka opiera się na gromadzeniu surowców, budowie bazy, prowadzeniu badań nad nowymi technologiami, produkcji jednostek i toczeniu starć z siłami wroga, podczas których kluczem do sukcesu jest wykorzystywanie mocnych stron prowadzonych do boju oddziałów i słabości sił dowodzonych przez oponenta. Oprócz sześciu fabularnych kampanii (po dwóch dla każdej frakcji), pozycja oferuje rozbudowany wariant rozgrywki wieloosobowej, na który składają się zróżnicowane tryby gry.

ScourgeBringer to dynamiczna platformówka rougelite od twórców NeuroVoider.

Usytuowana w post-apokaliptycznym świecie, w którym tajemnicza istota siała spustoszenie całej ludzkości, ScourgeBringer stawia cię w roli śmiertelnego wojownika jej klanu: Kyhry. Pomóż jej odkryć nieznane i przeciąć drogę przez starożytne maszyny strzegące pieczęci jej przeszłości, a może odkupienia ludzkości.
5636591731658673041.jpg


Zak McKracken and the Alien Mindbenders to przygodówka, która opowiada historię pisarza brukowca, Zacharego McKrackena, który musi stawić czoło rasie Caponian, cudzoziemcom, którzy opanowali firmy telekomunikacyjne i buczeniem o mocy 60Hz wybijają ziemską inteligencję. Przeciwstawić się im może tylko rozbity na części i rozrzucony po świecie mechanizm pozostały po starożytnej rasie Skolarian. Gracz musi zebrać rozbity na części i rozrzucony po świecie mechanizm pozostały po tej rasie.

Beasts of Maravilla Island to trójwymiarowa gra przygodowa. Wcielamy się w niej w fotografkę, która przybywa na tytułową magiczną wyspę, by robić zdjęcia żyjącym tam zwierzętom. Tytuł został opracowany przez zespół deweloperski Banana Bird Studios. Wydawcą jest firma Whitethorn Digital.
Główną bohaterką Beasts of Maravilla Island jest młoda fotografka o imieniu Marina Montez, która przybyła na wyspę Maravilla wyposażona w aparat i dziennik swojego ojca. Celem dziewczyny jest odkrycie sekretu magicznego miejsca i sfotografowanie wszystkich mieszkających w nim stworzeń.

Recompile
Trzecioosobowa gra akcji zrealizowana w konwencji metroidvanii. Głównym bohaterem Recompile jest humanoidalny Program, który przemierzając wirtualną rzeczywistość i stawiając czoła czyhającym w niej niebezpieczeństwom, próbuje odkryć sens swojego istnienia.
Akcja gry Recompile została osadzona w cyfrowym świecie znanym jako Mainframe, a rozgrywa się w ciągu jednej sekundy czasu rzeczywistego. Głównym bohaterem jest humanoidalny Program będący półświadomym kodem. W obliczu gwałtownych zmian niszczących wirtualną rzeczywistość (co jest następstwem postępującego procesu narodzin Sztucznej Inteligencji) protagonista stara się odkryć sens swojego istnienia, jednocześnie za wszelką cenę próbując uniknąć śmierci w wyniku skasowania. Opowiedziana w grze historia ma nieliniową konstrukcję i może się zakończyć na rozmaite sposoby determinowane przez nasz styl gry.Info z
chollometro.com/ofertas/gratis-starcraft-remastered-scourgebringer-zak-mckracken-and-the-alien-mindbenders-beasts-of-maravilla-island-recompile-837102
Prime Gaming Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

138 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Fidelito
  Ten starcraft jest chyba ogólnie za darmochę na oficjalnym serwerze gry
  Awatar użytkownika Usunięty518716
  nie wprowadzaj w błąd jeśli nie ograniasz, stara wersja jest chyba za free, remaster to 15ojro
 2. Awatar użytkownika esef
  nie potrafią utrzymać tej usługi na wysokim poziomie. Raz perełki, a nastepnym razem ochłapy.
  Awatar użytkownika blue_dolphin
  No tak, zacznij narzekać że za 4zł miesięcznie nie dają samych perełek xD
 3. Awatar użytkownika pawian_akrobata
  Autor
  Gry można już odebrać
 4. Awatar użytkownika Diabeł
  Na czym to polega, dla posiadaczy prime te gry są za darmo?
  Awatar użytkownika Slasher
  Tak
 5. Awatar użytkownika Coolek
  Żenada te tytuły, to już Epic daje za darmo lepsze gry.
  Awatar użytkownika K0k0sek
  Jeśli starcrafta nazywasz zenujacym tytułem, to sam raczej reprezentujesz elitarny oddział sebixów, dla których legendarna strategia to były zbyt wysokie loty
 6. Awatar użytkownika Dominguez
  Śmietnik ehh a co ja płacę amajzon xd
  Awatar użytkownika grishnack
  Płacisz za dostawę za darmo, nikt nie zmusza do grania xD Aż człowieka żenada łapie jaki januszyzm pospolity w komentarzach, że się jaśniepanom darmowa gierka nie podoba w tym miesiącu xD (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Qczek85
  StarCraft 😘
 8. Awatar użytkownika Lagfir
  Czy ktoś miał taki problem, że jak próbuje połączyć moje konto Prime z EA, to po przejściu na stronę logowania EA i wpisaniu danych wyrzuca cały czas błąd "Coś poszło nie tak... Spróbuj zacząć od początku"? Nie mogę się tego pozbyć, a uniemożliwia to odbiór gier/nagród EA. Pisałem z ich supportem, ale stwierdzili że nie są w stanie mi pomóc i żebym zglosil to jako bug. 😁
  Awatar użytkownika PiterSan
  Spróbuj na innej przeglądarce lub otwórz link do EA w oknie incognito
 9. Awatar użytkownika JasonVoorhees
  Na razie nie ma...wiadomo o której to dadzą?
  Awatar użytkownika pawian_akrobata
  Autor
  Chyba ok. 18.
 10. Awatar użytkownika Janusz.Cebulak
  StarCraft jest w formie klucza?
  Awatar użytkownika Janus_M
  Nie. Jest przypisywany do konta battlenet.
 11. Awatar użytkownika Krzysztof_Janiszewski
  Starcraft: Remasterd jest PL. Pamiętam jak 17 lat temu robiłem tłumaczenie z garstką osób z forum battlenet... piękne czasy (Edytowano)
  Awatar użytkownika obi
  Szkoda taką grę tłumaczyć ale szanuje
 12. Awatar użytkownika Zdzir
  OMG Starcraft.... Uwielbiam, cała młodość na modemie i połączeniu z TPSA za miliony... Super!
  Awatar użytkownika popigo
  Dlatego za młodu to się chodziło albo do kafejki, albo w wakacje u kuzyna na strychu w 4 gówniarzy, każdy przywlekal swojego kompa i jeszcze wtedy kineskopowe w pip ciężkie monitory 14 lub 15 cali i na switchu się cisnęło w sieci lokalnej (Edytowano)
 13. Awatar użytkownika Scotch
  Już za samego StarCrafta należy się megaplus Ileż to partyjek na fanowskich mapkach się w kafejkach rozegrało... wspomnień czar, znowu będzie ciupane
 14. Awatar użytkownika doduo
  Starcraft... gram od ponad 20 lat choć wiadomo teraz to już cień tamtych dni.. serwer NTC i 500-600 osób ech to były czasy. Rozegrałem kilkadziesiąt tysięcy gier jak policzyłem na swoich nickach..Jak Polacy szli spać to grałem na koreańskich serwerach w ich klanach.. prawie rok gry non stop do tej pory co jakiś czas gram na Europie i jak zaczynam grac to jakbym wracał do domu z dalekiej podróży.. (Edytowano)
 15. Awatar użytkownika el_duda
  StarCraft! Pięknie, będzie grane.
 16. Awatar użytkownika Senchi
  Ludzie piszący nic ciekawego gdy dają Starcrafta nie powinni grać w gry, bo przez nich obecnie ta branża tak wygląda..
  Awatar użytkownika 1zboro1
  Dla fanów rts SC bedzie git. Dla mnie osobiście nie, bo nie lubię gier z rzutem izometrycznym (takie skrzywienie od nygusa). Jak widzisz parę osób tutaj też nie lubi SC. Nic nie zmieni tego, że wypuszcza sie teraz totalnego raka. Gry juz się skończyły parę lat temu.
 17. Awatar użytkownika Jestem_Chrisu
  StarCrafta nigdy nie grałem chętnie zagram
  Awatar użytkownika Eferu
  świetnie zbalansowana do pvp
 18. Awatar użytkownika Michal_1989
  Ech jak coś jest jeszcze niedostępne to powinno być też nieaktywne (Edytowano)
 19. Awatar użytkownika lubiehumus
  StarCraft remaster w końcu coś co mnie interesuje.
 20. Awatar użytkownika karol.styka
  Hehe, myślałem, że to już i od razu wszedłem zobaczyć Starcrafta, a to dopiero za tydzień... cóż poczekam
Awatar użytkownika