Niestety, ta okazja już wygasła

Amazon Prime Gaming - Czerwiec 2022 (Far Cry 4, WRC 8 FIA World Rally Championship, Escape from Monkey Island i inne)

maj 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gry dostępne od czerwca dla subskrybentów Amazon Prime Gaming:

Far Cry 4


Czwarta odsłona niezwykle popularnego cyklu sandboksowych gier akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Akcja gry przenosi nas do Kyratu. Jest to leżący w Himalajach niewielki fikcyjny kraj, którego mieszkańcy przywiązani są do tradycji oraz prostego modelu życia. Państwem wstrząsa jednak wojna domowa, będąca wynikiem działań Pagan Mina, ekscentrycznego wojskowego watażki oraz samozwańczego władcy Kyratu. Wraz ze swoimi poplecznikami wprowadza on rządy żelaznej ręki, nie zwracając uwagi na cywilne ofiary konfliktu. Opór niepohamowanym zapędom Mina stawiają rebelianci, próbujący odsunąć go od władzy i powstrzymać eskalację szalejącej przemocy. Główny bohater gry nazywa się Ajay Ghale. Udaje się on w podróż do Kyratu, by spełnić życzenie umierającej matki. Na miejscu zostaje wplątany w walkę pomiędzy zwolennikami dyktatora a partyzantami.

WRC 8 FIA World Rally Championship

Ósma część serii gier wyścigowych firmy Bigben Interactive poświęconych rajdom samochodowym. Dzięki licencji FIA w WRC 8 gracze mogą wziąć udział w rajdowym sezonie 2019, oczywiście współzawodnicząc ze słynnymi kierowcami oraz zasiadając za kierownicami prawdziwych samochodów.
W WRC 8 ścigamy się na ponad stu odcinkach specjalnych, ulokowanych w czternastu krajach, wśród których debiutuje upalna Turcja. W grze pojawia się pięćdziesiąt ekip biorących udział w prawdziwych zmaganiach FIA World Rally Championship w sezonie 2019, na których liście znajdziemy takie marki, jak Citroën, Toyota, Hyundai czy Ford. Do produkcji trafili również słynni kierowcy – oprócz będącego rajdową legendą Sébastiena Loeba, o zwycięstwo walczymy między innymi z Sébastienem Ogierem, Jari-Mattim Latvalą, Thierrym Neuvillem czy Andreasem Mikkelsenem. Poza klasą WRC tytuł pozwala nam wziąć udział w konkurencjach spod szyldu WRC 2 oraz Junior WRC, a także zasiąść za kierownicami kilku samochodów historycznych.

Escape from Monkey Island

Czwarta część przygód Guybrusha Threepwooda, młodego pirata, który zaskarbił sobie serca kilku milionów miłośników przygodówek na całym świecie.Gra zrobiona jest na ulepszonym enginie ,,Grim Fandango'', dzięki czemu postacie poruszają się w trójwymiarowym świecie na renderowanym tle. Historia Escape from Monkey Island rozpoczyna się w momencie, gdy po ostatecznym pokonaniu piekielnego ducha pirata LeChuck'a w Curse of Monkey Island, bohater wyrusza w podróż poślubną z piękną panią gubernator Elaine Marley-Threepwood. Po powrocie okazuje się, że wybrankę serca Guybrusha uznano za zmarłą. Za całe zamieszanie odpowiedzialny jest LeChuck, który pragnie zająć stołek gubernatora.

Calico

Calico to relaksacyjna gra, w której prowadzimy kawiarnię, oswajamy urocze zwierzęta (głównie koty) i eksplorujemy magiczny, sielankowy świat obserwowany z perspektywy trzeciej osoby.

Astrologaster

Astrologaster to narracyjna gra przygodowa z dużą dozą humoru, w której wcielamy się w Simona Formana, XVI-wiecznego astrologa. Starając się zdobyć licencję na wykonywanie zawodu lekarza, bohater leczy ludzi i rozwiązuje ich problemy, czerpiąc wiedzę z gwiazd.


Across the Grooves

Gra typu visual novel, której bohaterka – Alice – musi odbyć podróż po Europie i alternatywnych liniach czasowych, by przywrócić w swoim życiu dawny porządek. Fabuła Across the Grooves jest kształtowana przez nasze decyzje i przy każdym podejściu może podążać inną ścieżką.Źródło: hotukdeals.com/dea…=18
Aktualizacje społecznościowe

80 Komentarzy