Niestety, ta okazja już wygasła
Amazon Prime dodatkowe 30 dni za darmo
858° Zakończono

Amazon Prime dodatkowe 30 dni za darmo

32
lip 25. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wrzucam jako ciekawostkę. Może komuś się przyda.

Zalogowałem się dzisiaj na konto Amazon z zamiarem anulowania subskrypcji Prime uruchomionej 11 lipca podczas wyprzedaży Prime Day. Po wybraniu opcji anulowania i potwierdzeniu na pierwszym ekranie że chcę zakończyć usługę na kolejnym Amazon zaproponował mi dodatkowe 30 dni na przetestowanie usługi z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie jej trwania.

49291-YrAGw.jpg

Tutaj wybrałem że jednak chcę wydłużyć okres próbny i na kolejnym ekranie miałem już komunikat z nowym terminem ważności.

49291-9xwXL.jpg

Prime miałem uruchomiony na niemieckim i francuskim Amazonie stąd screengraby w dwóch różnych językach.

Być może było tak od zawsze, tego nie wiem. Ale może to jakaś chwilowa "promocja".
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

32 Komentarze
czyli jak na gorze masz te kropki informujace o poostępie - to na 1szej stronie (1 lewa kropka) wybierasz zakończenie, potem na 2 stronie (lewa i srodkowa kropa) miales juz te +30dni, czy dopiero na 3im kroku?
kamienczaklip 25. 2017

czyli jak na gorze masz te kropki informujace o poostępie - to na 1szej …czyli jak na gorze masz te kropki informujace o poostępie - to na 1szej stronie (1 lewa kropka) wybierasz zakończenie, potem na 2 stronie (lewa i srodkowa kropa) miales juz te +30dni, czy dopiero na 3im kroku?Wydaje mi się że to był drugi ekran. Dokładniej to ten wrzucony w wersji francuskiej. Przycisk do przedłużenia jest w białej ramce na tym niebieskim polu. Trzeci ekran to już informacja z nowym terminem.
Edytowane przez: "ZenX" lip 26. 2017
Potwierdzam:

Darmowy okres próbny został przedłużony. Nowa data zakończenia to sierpnia 25, 2017.

W amazon.de byla bliźniacza niebieska ramka z polskim tekstem
Edytowane przez: "schnap" lip 26. 2017
A co to jest to prime
nie wiem co wy tam nakupowaliście, ale mi nie pojawia sie sliczna ramka z przedłużeniem
U mnie na Amazon.de też zadziałało.
Już Wam mówie jak to zrobić. W moim przypadku posiadałem darmowy Amazon Prime do 10.08.2017, ale kilka dni temu zakończyłem członkowstwo. Dziś powownie uruchomiłem Prime, po czym od razu anulowałem i przy etapie zakończenia członkowstwa pojawiła się niebieska ramka : Rozpocznij darmowy okres próbny przez kolejne 30 dni. No to sobie klikłem i mam do 10.09.2017. Cebulowy sierpień dzięki Amazon!
chlopokazjalip 26. 2017

Już Wam mówie jak to zrobić. W moim przypadku posiadałem darmowy Amazon Pri …Już Wam mówie jak to zrobić. W moim przypadku posiadałem darmowy Amazon Prime do 10.08.2017, ale kilka dni temu zakończyłem członkowstwo. Dziś powownie uruchomiłem Prime, po czym od razu anulowałem i przy etapie zakończenia członkowstwa pojawiła się niebieska ramka : Rozpocznij darmowy okres próbny przez kolejne 30 dni. No to sobie klikłem i mam do 10.09.2017. Cebulowy sierpień dzięki Amazon!

To można sobie uruchamiać i wyłączać przez 30 dni bez kosztów czy za ponowne uruchomienie już coś się płaci?
No to ja też tak zrobiłem, miałem ten niebieski baner, kliknąlem "zachowaj korzyści Prime" i.... nie miałem tej zielonej ramki.
Za to mam info po lewej stronie ekranu: "Kolejna płatność: W dniu 2017-08-09 zostanie naliczona opłata w wysokości 8,99 EUR"

Nic mi nie przedłużyło? Ani nie pogrubiło?

SOLVED! Nie przedłużyło, bo trzeba kliknąć link na tym niebieskim banerze, a nie "zachowaj korzyści Prime".
Dobra wrzutka! Dzięki
Edytowane przez: "JimmyD" lip 26. 2017
Miał ktoś sytuacje ,że pobrało mu coś z konta po aktywacji prime?
Mi ok 4.30 zł
U mnie wszystko OK. Dziś akurat kończył się Prime (już dawno anulowany) więc odanulowałem (continue) i znowu zakończyłem, wyskoczyło okno o bonusowym miesiącu, wybrałem i jeszcze raz zakończyłem więc do 26 sierpnia mam na 3 kontach.
Dzięki za wrzutkę, ledwo zdążyłem, jutro byłoby po pierogach !

Działa w DE,FR i UK
Edytowane przez: "Forra6" lip 26. 2017
Pytanie zadam, bo pewności nie mam, a odpowiedzi też znaleźć nie mogę. Jak założę Prime na amazonie DE to na FR też już z tego samego konta mam, czy muszę dwa osobne konta mieć?
Musisz zrobić na każdym koncie osobno.
Co daje ten prime?
kartezjuszlip 26. 2017

Miał ktoś sytuacje ,że pobrało mu coś z konta po aktywacji prime? Mi ok 4.3 …Miał ktoś sytuacje ,że pobrało mu coś z konta po aktywacji prime? Mi ok 4.30 zł

​Prawdopodobnie pobrali 1 EUR w ramach aktywacji karty i to Ci zwrócą.
maciejllip 26. 2017

Co daje ten prime?


Dostęp do wybranych ofert/okazji (tylko dla członków Prime), dostęp o 30 minut wcześniejszy do deal'i błyskawicznych, darmową wysyłkę na terenie Niemiec i Austrii niezależnie od kwoty zakupów.
Po aktywacji pobierana jest kwota 1 euro/1funt/1dolar z karty w celu weryfikacji danych. Od razu można zakończyć (nie przedłużać Prime'a na kolejny płatny miesiąc) a i tak przez 30 dni będziemy z testowego mogli korzystać. Nie ma po co czekać do końca tego okresu na anulowanie (zapomnisz i kasa pójdzie).
U mnie też działa. Przedlużyło się do 9.09
Ciekawe czy już raz aktywowany Prime i potem właśnie nawet przedłużony promocyjnie, wyklucza w przyszłości kolejny okres testowy? Czy zawsze przy aktywacji jest 30 dni na test...
kartezjuszlip 26. 2017

Miał ktoś sytuacje ,że pobrało mu coś z konta po aktywacji prime? Mi ok 4.3 …Miał ktoś sytuacje ,że pobrało mu coś z konta po aktywacji prime? Mi ok 4.30 zł

Owszem, zapomniałem anulować w porę a było ustawione, że opłata bedzie roczna i dmuchnęło mi 49 ojro (wtedy jeszcze nie było takie drogie). Zrobiłem email po polsku z tłumaczeniem Google na niemiecki (pewnie wyszły bzdury) ale zrozumieli i kasię oddali 😁... wtedy jeszcze nie było Amazon.de w PL
Dzięki za info miałem do 8 sierpnia zrobiłem jak w opisie i przedłużyło do 8 września
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst