Niestety, ta okazja już wygasła
Amazon Fire Stick - Amazon Prime - darmowa paczka do PL
160° Zakończono

Amazon Fire Stick - Amazon Prime - darmowa paczka do PL

105zł150zł-30% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
57
160° Zakończono
Amazon Fire Stick - Amazon Prime - darmowa paczka do PL
lip 15. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fire TV Stick | Basic Edition - wersja międzynarodowa, zasilacz UE

Brak Alexa, która i tak nie działa poza DE i UK.

dobry odtwarzacz w super cenie. Bez problemu działa HBO GO, z czym są problemy na niektórych playerkach.

I w tej okazji bezproblemowa wysyłka do PL i to za darmo. Bez kombinacji z mailbox itp. Sprzedawca oczywiście bezpośrednio Amazon.  • Basic Edition Fire TV Stick umożliwia łatwy dostęp do treści z Prime Video i Netflix oraz do ponad 4000 aplikacji i gier (usługa może nie być dostępna w języku polskim). Ponadto można wykorzystać przeglądarki takie jak Silk czy Firefox do przeglądania milionów stron internetowych, jak na przykład YouTube, Facebook i Reddit.
  • Dzięki dołączonemu do Fire TV Stick Basic Edition pilotowi zdalnego sterowania możesz z łatwością sterować treściami, które chcesz oglądać.
  • Wystarczy podłączyć Fire TV Stick Basic Edition i w kilka minut można rozpocząć streaming.
  • Szybki i płynny streaming dzięki procesorowi Quad Core i 8 GB pamięci na aplikacje i gry oraz 1 GB pamięci operacyjnej.
  • Członkowie Amazon Prime Video otrzymują nieograniczony dostęp do Prime Video, w tym oryginalnych treści takich jak The Grand Tour, The Man in the High Castle czy American Gods (usługi mogę nie być dostępne w Polsce).
  • Graj w ulubione gry jak Hungry Shark Evolution, Pac-Man 256, Crossy Road, Hill Climb Racing i wiele więcej (usługi mogą nie być dostępne w języku polskim).
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
57 Komentarzy
Nada się do youtube i np zalukaj ?
Edytowane przez: "Skanki" lip 15. 2019
Rozumiem ze Netflix też bez problemu?
Nie widziales moze wersji 4k z dostawa do PL w promo?
HBO GO nie ma blokady geograficznej?
awdgb15/07/2019 15:28

HBO GO działa w Polsce przecież


Działa. Ale wbudowana aplikacja na moim Fire Sticku wyświetla. "Not in service area. HBO GO is only supported in the U.S. and certain U.S. territories."
Lepsze to do ROM EXPRESS z co.uk? Bo ten teraz 20funtow
WilliamJosephBlazkowicz15/07/2019 15:33

Działa. Ale wbudowana aplikacja na moim Fire Sticku wyświetla. "Not in s …Działa. Ale wbudowana aplikacja na moim Fire Sticku wyświetla. "Not in service area. HBO GO is only supported in the U.S. and certain U.S. territories."


A w takim sensie, to zwracam honor
co to alex? Nie znam, zname Alexe i działa w PL wiem bo stoi obok, a dokładnie co to daje zna ktoś? Nie interesuje mnie opis z www bo umiem czytać. Poproszę o opis od kogoś kto ma i używa taki w praktyce a nie marketingowy bełkot z www.
Edytowane przez: "lkdahfja" lip 15. 2019
Da się jakoś sprawdzić czy korzystało się już z darmowego amazon prime ? Revolut zblokował mi transakcje bo chciało mi pobrać 8 euro. 1 euro mi pobrało ba początek.
Krzysiekkj8615/07/2019 15:50

Da się jakoś sprawdzić czy korzystało się już z darmowego amazon prime ? Re …Da się jakoś sprawdzić czy korzystało się już z darmowego amazon prime ? Revolut zblokował mi transakcje bo chciało mi pobrać 8 euro. 1 euro mi pobrało ba początek.


Mi wczoraj pokazało że mam za free miesiąc, więc wziąłem. Na wszelki wypadek zablokowałem kartę no i okazało się że chciało pociągnąć 8€
Rano jeszcze miałem prime aktywne, a w nocy obejrzałem 5 odcinkow serialu.
Ciekawe, kiedy zablokują.
Karta przypisana wcześniej.
Edytowane przez: "krasno_ludek" lip 15. 2019
krasno_ludek15/07/2019 16:03

Mi wczoraj pokazało że mam za free miesiąc, więc wziąłem. Na wszelki wypad …Mi wczoraj pokazało że mam za free miesiąc, więc wziąłem. Na wszelki wypadek zablokowałem kartę no i okazało się że chciało pociągnąć 8€ Rano jeszcze miałem prime aktywne, a w nocy obejrzałem 5 odcinkow serialu.Ciekawe, kiedy zablokują. Karta przypisana wcześniej.

Mi się przypomniało że jakiś czas temu korzystałem z amazon prime video. Trudno. Kod na 10€ pokryje straty.
Krzysiekkj8615/07/2019 16:05

Mi się przypomniało że jakiś czas temu korzystałem z amazon prime video. Tr …Mi się przypomniało że jakiś czas temu korzystałem z amazon prime video. Trudno. Kod na 10€ pokryje straty.


Rok temu dawali 2x po miesiącu za free.
Czyli to nie ma 4K tylko jest inna wersja ?
Szukam czegoś co w przyszłości pozwoli korzystać z disney+, ciekawe czy ten chiński szmelc za ~30$ nada się czy lepiej szukać czegoś solidniejszego ale co ?
Marcio15/07/2019 16:02

Czyli to nie ma 4K tylko jest inna wersja ?Szukam czegoś co w przyszłości p …Czyli to nie ma 4K tylko jest inna wersja ?Szukam czegoś co w przyszłości pozwoli korzystać z disney+, ciekawe czy ten chiński szmelc za ~30$ nada się czy lepiej szukać czegoś solidniejszego ale co ?


Xbox one s używka.
Wadą jest toporna obsługa.
Edytowane przez: "krasno_ludek" lip 15. 2019
krasno_ludek15/07/2019 16:08

Xbox one s używka.Wadą jest toporna obsługa.


Bez przesady, max 200zł raczej
krasno_ludek15/07/2019 16:06

Rok temu dawali 2x po miesiącu za free.


Jak teraz zrezygnuję to nadal prime będzie aktywny przez miesiąc ?
Krzysiekkj8615/07/2019 16:24

Jak teraz zrezygnuję to nadal prime będzie aktywny przez miesiąc ?


Tak
Świadczą jakieś konkretne usługi w PL języku - a jeśli nawet - to ile tego jest, bo nie mam najmniejszej ochoty sluchać angielskojęzycznych aktorów szwargoczących po niemiecku?
Edytowane przez: "Kondor_PL" lip 15. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst