Niestety, ta okazja już wygasła
Amazon Echo 3gen.
91° Zakończono

Amazon Echo 3gen.

280,01zł430,81zł-35% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
43
lis 27. 2019Dostawa z: Niemcy

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

64.99euro z 99.99euro

zacznę od minusów

- brak wysyłki do PL, ale jeśli ktoś ma rodzinę w kraju, którego Amazon nie olewa, to nie będzie to problemem
- tu ubiegnę lawinę komentarzy, wyzbywacie się resztek prywatności. Od teraz każde wasze pierdnięcie, kichnięcie, odgłosy ostrego sexu stają się sprawą międzynarodową. 7 mikrofonów wycelowanych w każdy otwór waszego ciała. Każdy kraj ma swoich Kardaszianów.

plusy? Cena, przyzwoity dźwięk w tej cenie, estetyczne wykonanie

Ceny przeliczyłem z euro po kursie zaprzyjaźnionego cinkciarza
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Plus za opis xD
43 Komentarze
Plus za opis xD
Szczery opis
Po co wrzucać oferty bez wysyłki?
nick_do_zmiany227/11/2019 11:31

Po co wrzucać oferty bez wysyłki?


Bo z pepper korzystaja tez polacy na emigracji w niemczech 😄
Jako laik. Z ciekawości zapytam. Do czego to służy ??
Co lepsze google home czy Amazon?
Jeszcze trochę i na pepperku będą tylko oferty bez dostawy do Polski... Minus.
Na angielskim amazonie 22 funa czyli 110zl
Taka podpowiedź: dodaj koszt dostawy (około 10€) z Mailboxde, to będzie realna cena
Tnetennba27/11/2019 14:41

Taka podpowiedź: dodaj koszt dostawy (około 10€) z Mailboxde, to będzie rea …Taka podpowiedź: dodaj koszt dostawy (około 10€) z Mailboxde, to będzie realna cenaale dlaczego? realną ceną może być koszt samego zakupu - można mieć kogoś w Niemczech co zjeżdża w grudniu na święta; można mieszkać w Niemczech, więc brakiem wysyłki do Polski się nie przejmować; można mnożyć scenariusze; oferta nie dla wszystkich ale wyraźnie autor wstawki o tym wspomina
Delta2127/11/2019 14:54

ale dlaczego? realną ceną może być koszt samego zakupu - można mieć kogoś w …ale dlaczego? realną ceną może być koszt samego zakupu - można mieć kogoś w Niemczech co zjeżdża w grudniu na święta; można mieszkać w Niemczech, więc brakiem wysyłki do Polski się nie przejmować; można mnożyć scenariusze; oferta nie dla wszystkich ale wyraźnie autor wstawki o tym wspomina


Zrobmy jeszcze promke na produkt w chinach z wysylka tylko na ich rejon bo przeciez troche polakow tez tam mieszka i tez zjezdzaja czasami do polski to moga przywiezc
Michaldubas27/11/2019 15:00

Zrobmy jeszcze promke na produkt w chinach z wysylka tylko na ich rejon bo …Zrobmy jeszcze promke na produkt w chinach z wysylka tylko na ich rejon bo przeciez troche polakow tez tam mieszka i tez zjezdzaja czasami do polski to moga przywiezc


o ile będzie jasno o tym wspomniane nie widzę żadnego problemu - ja nie skorzystam, przejdę do innej oferty i tyle....
Kr_w27/11/2019 14:13

Na angielskim amazonie 22 funa czyli 110zlza 22 funtów jest niestety echo dot 3gen.
@repoo Uzupełnij opis o cenę w euro
Delta2127/11/2019 15:04

o ile będzie jasno o tym wspomniane nie widzę żadnego problemu - ja nie sk …o ile będzie jasno o tym wspomniane nie widzę żadnego problemu - ja nie skorzystam, przejdę do innej oferty i tyle....


Jak ktoś szuka dobrych ofert tylko dla Niemców, Chińczyków czy Amerykanów, to niech przegląda aplikacje dedykowane na ich rejony.
Przeglądając polskiego pepperka nie chcę przebijać się przez śmietnik, tylko chcę obejrzeć oferty dostępne i korzystne dla Polaków.
cxb27/11/2019 17:08

Jak ktoś szuka dobrych ofert tylko dla Niemców, Chińczyków czy Amerykanów, …Jak ktoś szuka dobrych ofert tylko dla Niemców, Chińczyków czy Amerykanów, to niech przegląda aplikacje dedykowane na ich rejony. Przeglądając polskiego pepperka nie chcę przebijać się przez śmietnik, tylko chcę obejrzeć oferty dostępne i korzystne dla Polaków.


a Polacy w Niemczech to dla Ciebie nie Polacy? nie ma co dalej dyskutować, masz swoje zdanie i swoje racje a ja swoje. Nie wszystkie oferty są dla mnie, nie wszystkie dla Ciebie i na tym zakończmy. Ja osobiście skorzystałam z oferty z wysyłką tylko do Niemiec czy Austrii mieszkając w Polsce.
Delta2127/11/2019 18:23

a Polacy w Niemczech to dla Ciebie nie Polacy? nie ma co dalej …a Polacy w Niemczech to dla Ciebie nie Polacy? nie ma co dalej dyskutować, masz swoje zdanie i swoje racje a ja swoje. Nie wszystkie oferty są dla mnie, nie wszystkie dla Ciebie i na tym zakończmy. Ja osobiście skorzystałam z oferty z wysyłką tylko do Niemiec czy Austrii mieszkając w Polsce.


Jak szukają oferty w Niemczech, to niech używają lokalnej apki.
Proste?
możesz zrozumieć, że dla niektórych ludzi mieszkających w Polsce brak wysyłki do Polski to zaden problem? I właśnie do takich osób skierowana jest ta oferta. Nie dla Ciebie, no cóż. Baaaaa, jeszcze autorowi wstawki podziękują. Znalazł produkt w bardzo dobrej cenie, podzielił się okazją z tymi, którzy chcieli i mogli z tego skorzystać. Proste?
Delta2127/11/2019 18:50

możesz zrozumieć, że dla niektórych ludzi mieszkających w Polsce brak wysy …możesz zrozumieć, że dla niektórych ludzi mieszkających w Polsce brak wysyłki do Polski to zaden problem? I właśnie do takich osób skierowana jest ta oferta. Nie dla Ciebie, no cóż. Baaaaa, jeszcze autorowi wstawki podziękują. Znalazł produkt w bardzo dobrej cenie, podzielił się okazją z tymi, którzy chcieli i mogli z tego skorzystać. Proste?


Możesz zrozumieć, że dzięki temu robi się tu śmietnik?
Oferty z USA, bez doliczonego VAT i cla... Oferty bez wysyłki do Polski. Super okazje droższe niż na Ceneo, itp. Super okazje bez kosztów wysyłki, żeby lepiej wyglądały, itd.

W ten sposób pepper traci wiarygodność, bo zniechęca ludzi. Równie dobrze można wrzucać "okazje" z dowolnego najbardziej egzotycznego miejsca na ziemi, z których i tak nikt nie skorzysta, ale autor i Ty bedziecie się bronić "przecież w np. Afryce ktoś może mieć rodzinę i mu przywieźć".

Jako użytkownik nie chcę przebijać się przez takie śmieci, wolę połowę mniej wstawek, ale wartościowych, z których skorzystać może większość innych pepperowiczów.
śmietnik jest, był i będzie - ja śmieciowe wstawki omijam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst