Niestety, ta okazja już wygasła

Amazon Brand ergonomiczne krzesło

Zaktualizowano lip 15. (Opublikowano lip 10.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDIT3: Z kuponem oba kolory za 99.99 Euro z VAT 106,71€ + dostawa 5,99 €
EDIT2: Czarny i zielony za 119.99 Euro
EDIT: W jeszcze korzystniejszej cenie kolor zielony: 119.99 Euro, czarny podrożał.

Polecane już tutaj krzesło: Amazon Brand – ergonomiczne krzesło biurowe - Pepper.pl w cenie nieco niższej.
Opis ze strony Amazona:
  • 【Klasyczne plecy 】 Klasyczna rama zewnętrzna jest wykonana z przyjaznych dla środowiska materiałów PA, które są wytrzymałe i trwałe, aby zapewnić bezpieczeństwo. Oparcie w kształcie litery S jest wyposażone w regulowaną wyściółkę lędźwiową, która chroni kręgosłup szyjny i odcinek lędźwiowy. Po wyczerpaniu pracy lub nauce można łatwo zablokować trzy kąty w zakresie 102-110-120 i ustawić oparcie, aby zmniejszyć ciśnienie fizyczne i psychiczne.
  • 【Oddychające i wygodne】Oparcie i zagłówek są wykonane z wysokiej jakości, oddychającej siatki poliestrowej, dzięki czemu pozostaje chłodny i wygodnie siedząc. Poduszka wypełniona gęstą pianką nie odkształca się i zapewnia wsparcie przez cały dzień.
  • 【Dowolne ustawienie】Regulowane zagłówki i podłokietniki to najlepszy dowód na elastyczność ergonomicznych krzeseł biurowych. Wysokość zagłówka i podłokietników można ustawić zgodnie z własnymi wymaganiami, aby znaleźć najlepszą pozycję, aby idealnie podpierać kark, kręgosłup szyjny, ramiona i ramiona i osiągnąć maksymalny relaks. Możesz dostosować wysokość siedziska do swojej pracy i codziennych potrzeb.
  • 【Bezpieczna i niezawodna】Trzystopniowa stalowa sprężyna gazowa i bardzo wytrzymałe nylonowe nogi o nośności 150 kg posiadają certyfikat BIFMA i SGS. Pogrubiony, odporny na wybuchem stalowy stelaż jest wytrzymały. Wszystkie te detale sprawiają, że krzesło biurowe może być dłużej używane. Ciche, powlekane poliuretanem rolki można bez problemu obracać o 360° i nadają się do prawie wszystkich podłóg.
  • 【Gwarancja premium】 To krzesło biurowe ma 3-letnią gwarancję. W przypadku problemów z jakością prosimy o niezwłoczny kontakt z nami, zaproponujemy 100% satysfakcjonujące rozwiązanie. Ponadto krzesło biurowe z siatki jest dostarczane z jasną instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim) i kompletnym zestawem narzędzi montażowych.

W tej cenie (129,99 euro) dostępny kolor czarny i zielony.
Cenę uzyskamy korzystając z bonu dostępnego na stronie okazji.

Na niemiecki Amazon zalogujemy się przez polskie konto.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

60 Komentarzy