Niestety, ta okazja już wygasła
Alternatywa dla Mi boxa i innych TV boxów cena 41,99$
-146° Zakończono

Alternatywa dla Mi boxa i innych TV boxów cena 41,99$

3
cze 4. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Myśle że fajna opcja, jak ktoś szuka niedrogiego TV Boxa, ta cena dotyczy wersji 4/32GB. gdzieniegdzie idzie wyrwać troszkę taniej, ale myślę że LEMFO jest już na tyle wyrobioną marką że bezpiecznie u nich kupować. póki co same dobre oceny , ale sam nie posiadam więc niestety się nie wypowiem
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

3 Komentarze
Pewnie jak wszystkie boxy, przy 1080p/60Hz będzie zamulać jakby to było max 30Hz.

Jak w tym temacie zachowuje się mi box 3? Bo sprzety na s912 to średnio działają na telewizorach 4k z 120Hz
Edytowane przez: "SmierdzacyJanusz" cze 4. 2019
Oglądam filmy 4K 24fps na MiBoxie z ustawionym odświeżaniem 24Hz na TV 120Hzi jest wszystko ok. Obraz płynny i dostosowany do 120Hz TV.

Za to MiBox ustawiony na 60hz z puszczonym filmem 24 fpsy ma to do siebie, że na TV o 120Hz obraz czasem spowolni, a czasem przyśpieszy, ale z mojej wiedzy jest to spowodowane nie za słabym sprzętęm ale przez ilość klatek, gdyż film kilka razy musi się dostosować do wyświetlanego obrazu. Jeżeli dobrze zrozumiałem zasadę to film 24 fpsy puszczony na miboxie ustawionym na 60hz musi się do tych 60hz dostosować a więc dorobić klatkarz. Niestety 60/24 nie jest pełną wartością, więc gdzieś tam pół klatki zginie i obraz na sekunde się rozjedzie. Do tego następnie obraz musi się dostosować do 120hz na montorze co finalnie daje taki pól sekundowy efekt spowolnienia/przyśpieszenia, który jest zauważalny mimo wszystko.

Natomiast jeżeli się mylę i to mibox nie wyrabia, a zasada skalowania klatkarza jest inna to śmiało mnie poprawcie
Ale to nie ma android TV, dla mnie takie cudo jest z góry do odrzutu. Jesli to ma być alternatywą dla mi box'a to ja podziękuję. Nie widzę w tym czymś alternatywy.
Edytowane przez: "piotr.fraszczak" cze 4. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst