Alpejskie Mleczko tanio w Kaufland
106°Zakończono

Alpejskie Mleczko tanio w Kaufland

6
mar 16. 2016
Chcąc dorównać sieci Carrefour, Kaufland również oferuje Alpejskie Mleczko za 6,99 zł. Okazja wchodzi w życie już od 17 marca!
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Po co w nagłówku dajesz 0zł?
Autor
nie daję 0 zł, po prostu pomijam opcję "cena", a to że podobno w aplikacji mobilnej widać 0 zł jako cena, to nie moja wina, możesz to zgłosić do administratora, na stronie www nie ma tego problemu
@cichociemny a po co pomijasz cenę? pomimo tego, że w obrazku który dodałeś jest cena, czytelniejsza jest dla mnie ta z peppera. Tym bardziej jeśli wiesz że w aplikacji mobilnej jest widoczna jako "0" to powinieneś ją wpisać. Skoro jest pole cena należy je wypełnić, pomijanie rozumiem w przypadku rabatów lub kuponów..
Autor
na zdjęciu okazji cena jest tak duża, że wygląda na wystarczająco czytelną, a ponieważ znajduje się ona w prawym dolnym rogu byłaby zasłonięta przez cenę wstawioną ręcznie (niestety nakłada się ona w tym samym miejscu), dlatego na stronie www wygląda to źle, a jak to wygląda w aplikacji sprawdzę później i może zmienię wtedy
mbindugamar 16. 2016

Po co w nagłówku dajesz 0zł?



Spidesmar 16. 2016

@cichociemny a po co pomijasz cenę? pomimo tego, że w obrazku który do …@cichociemny a po co pomijasz cenę? pomimo tego, że w obrazku który dodałeś jest cena, czytelniejsza jest dla mnie ta z peppera. Tym bardziej jeśli wiesz że w aplikacji mobilnej jest widoczna jako "0" to powinieneś ją wpisać. Skoro jest pole cena należy je wypełnić, pomijanie rozumiem w przypadku rabatów lub kuponów..




Nie przetłumaczysz, ten typ tak ma.
Szwabska, przesłodzona podróba Ptasiego mleczka, z sinych (fioletowych) alpejskich krów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy