Alpejskie Mleczko Milka w cenie 6,99zł @ Kaufland
439°Zakończono

Alpejskie Mleczko Milka w cenie 6,99zł @ Kaufland

Pepper 4
paź 13. 2016paź 13. 2016
Nasze polskie Ptasie Mleczko w wydaniu od Milki o nazwie Alpejskie Mleczko w najnowszej ofercie marketu Kaufland. Promocyjna cena 6,99zł za opakowanie o gramaturze 330g.
Do wyboru różne smaki.


Promocja ważna do 19.10.2016.

4 Komentarze

Daje plusa, fajna promocja. Niestety skład trochę zawiera chemii
Składniki niezdrowe pogrubiłem:
czekolada mleczna 25% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (lecytyna sojowa, E 476), aromat], cukier, odtworzone odtłuszczone mleko, syrop glukozowy, tłuszczmleczny, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, kokosowy), glukoza, substancja utrzymująca wilgoć (E 420), odtłuszczone mleko w proszku, białko jaja w proszku, substancja żelująca (agar), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), stabilizator (inwertaza), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat, Masa kakaowa w czekoladzie mlecznej minimum 44%.

Każde ptasie mleczko ma gówniany skład, 330 gramów, co roku się to zmienia, mniej zawartości więcej opakowania

Nasze polskie Ptasie Mleczko

Też uważam że to lipa, jak wszystkie słodycze, ale co ma PROMOCJA do składu? Każdy wie co kupuje ,więc skład zbędny . Ja czytam wszystkie etykiety zanim coś kupie,niektórzy mają to w d.. . Więc promocja dla tych którzy mają w d.. to co jedzą.Tacy też są . Plus
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst