ALMA: Kupując 3 wina, najtańsze będzie za 1 grosz.
465°Zakończono

ALMA: Kupując 3 wina, najtańsze będzie za 1 grosz.

14
sie 30. 2016
W almie do 31 sierpnia jest oferta na wino za 1 grosz, kupując 3 butelki cena najtańszego z nich będzie obniżona do 1 grosza, właśnie przed chwilą to sprawdziłem: za 3 butelki wina po 39,99zł zapłaciłem 79,99 zł


Wyprzedają się na potęgę, tylu pustych półek to ja dawno w sklepie nie widziałem, pisali niedawno gdzieś, że ta sieć sklepów podupada i faktycznie chyba tak jest.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Brakuje mi przecinka w tytule
>Wyprzedają się na potęgę, tylu pustych półek to ja dawno w sklepie nie widziałem, pisali niedawno gdzieś, że ta sieć sklepów podupada i faktycznie chyba tak jest.


money.pl/gos…tml
Zajebisty deal, szkoda że nie mam almy w okolicy.
SEOsie 30. 2016

>Wyprzedają się na potęgę, tylu pustych półek to ja dawno w sklepie nie wi …>Wyprzedają się na potęgę, tylu pustych półek to ja dawno w sklepie nie widziałem, pisali niedawno gdzieś, że ta sieć sklepów podupada i faktycznie chyba tak jest.http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/alma-dlugi-dostawcy-mazgaj-delikatesy,147,0,2129811.html

​alma musi płacić podatki w przeciwieństwie do np biedronki
Zbanowany
plosiosie 30. 2016

​alma musi płacić podatki w przeciwieństwie do np biedronki


weź się chłopie ogarnij bo pusty śmiech mnie ogarnia. Polscy przedsiębiorcy nie są w niczym lepsi od zagranicznych ,przeciwnie tak samo uchylają się od płacenia podatków jak nie bardziej. Nie masz pojęcia żadnego w tym temacie.
Zbanowany
oberkronsie 30. 2016

weź się chłopie ogarnij bo pusty śmiech mnie ogarnia. Polscy prz …weź się chłopie ogarnij bo pusty śmiech mnie ogarnia. Polscy przedsiębiorcy nie są w niczym lepsi od zagranicznych ,przeciwnie tak samo uchylają się od płacenia podatków jak nie bardziej. Nie masz pojęcia żadnego w tym temacie.


@plosio tak pieprzy bo wyniósł to z mediów, które na potęgę propagują taki pogląd. A propo, nawet jak płaci podatki za granicą to chyba nie zdajesz sobie głupku @plosio ilu ludziom daje zatrudnienie i jaki rynek ma dla producentów z Polski. Ale co tam, lepiej pieprzyć o podatkach nic o tym nie wiedząc.
Zbanowany
zjac76sie 30. 2016

@plosio tak pieprzy bo wyniósł to z mediów, które na potęgę propagują taki …@plosio tak pieprzy bo wyniósł to z mediów, które na potęgę propagują taki pogląd. A propo, nawet jak płaci podatki za granicą to chyba nie zdajesz sobie głupku @plosio ilu ludziom daje zatrudnienie i jaki rynek ma dla producentów z Polski. Ale co tam, lepiej pieprzyć o podatkach nic o tym nie wiedząc.


dożyliśmy ciężkich czasów gdy o gospodarce i finansach decydują niejednokrotnie ignoranci ,wazeliniarze i polityczne miernoty. I nie ,nie bronię poprzedniej opcji ,ale wolę złodzieja niż nie mniejszego złodzieja a w dodatku oszołoma ot i tyle.
Hallersie 30. 2016

Brakuje mi przecinka w tytulePrzede wszystkim brakuje nazwy kraju, z którego wyemigrował autor tego bełkotu (chyba że jest to jakaś niezbyt nieudana próba oddania hołdu Młodej Lekarce).
Edytowane przez: "MK " sie 31. 2016
Mają w Almie wino marki wino, tzn. mamrota jakiego?

Sąsiad pytał bo wrześniowe 500+ w drodze.


Będzie będzie zabawa będzie się działo...
Edytowane przez: "mmxv" sie 31. 2016
Pepper
Nie mają pozażywanych cen (jak w przypadku części produktów), przez co za trzecie wino płacimy w cenie pozostałych dwóch? Coś wartego polecenia mają w ofercie? Może jakieś wina gruzińskie?
Dobre są moldawskie. Sprowadzane przez nich wyłącznie. Nazwy nie pamiętam, ale są w butelce a`la karafka z rączką.
Jest białe i czarne w cenie ~20zł.
dzareksie 31. 2016

Dobre są moldawskie. Sprowadzane przez nich wyłącznie. Nazwy nie pamiętam, …Dobre są moldawskie. Sprowadzane przez nich wyłącznie. Nazwy nie pamiętam, ale są w butelce a`la karafka z rączką.Jest białe i czarne w cenie ~20zł.


Mołdawskie w butelce a'la karafka z rączką kupuję w biedronce, jest białe i czerwone, 1litr za 13,90zl z tego co kojarzę. Ciekawe czy to to samo
promocja moze i niezła byłaby gdyby dotyczyła innego sklepu z innymi cenami win, tu po przeliczeniu wielu win z półek nawet biorąc 3 a płącąc za 2 cena wychodzi podobna lub czasem nawet wyższa niż kupujac te same wina w innych sklepach typu tesco auchan biedronka czy przydomowe alk.świata
krycha00sie 31. 2016

Mołdawskie w butelce a'la karafka z rączką kupuję w biedronce, jest białe i …Mołdawskie w butelce a'la karafka z rączką kupuję w biedronce, jest białe i czerwone, 1litr za 13,90zl z tego co kojarzę. Ciekawe czy to to samo


Chyba nie, bo na tym almowym jest "wyłączny dystrybutor ALMA". Chętnie spróbuję tego z biedronki, dzięki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy