Niestety, ta okazja już wygasła

Allegro Days Olej silnikowy półsyntetyczny 10W40 Liqui Moly MoS2 Leichtlauf Super

cze 3. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Allegro stworzyło nową akcję comiesięczną o nazwie Allegro Days, która zastąpiła Mega Okazje. Trwać ona będzie 3 dni, w tym przypadku od 6 do 8 czerwca 2022. Dużą zaletą jest to, że mamy od razu linki do ofert.
W fajnej cenie popularny olej silnikowy marki Liqui Moly. Oferta ruszy najpewniej 6 czerwca o losowej godzinie, jeżeli ruszy w innym terminie to dam znać bliżej poniedziałku.
OLEJ LIQUI MOLY MoS2-LEICHTLAUF 10W40 5L 2184

Olej półsyntetyczny MoS2 Leichtlauf Super zawiera formułę powodującą osadzanie się warstwy dwusiarczku molibdenu na wszystkich powierzchniach podlegających procesowi tarcia. Substancja czynna (MoS2) wycisza pracę silnika, zwiększa kompresję i zmniejsza tarcie. Zmniejsza zużycie paliwa oraz oleju. Olej ma kolor szaro-grafitowy.

Zapewnia szczególną ochronę części przed ich zużyciem zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach, oraz równomierną pracę silnika przy minimalnym współczynniku tarcia.

Zastosowanie

Uniwersalny, całoroczny olej do silników benzynowych i Diesla, polecany zwłaszcza do silników z większym przebiegiem. Przetestowany w silnikach wyposażonych w turbo sprężarkę oraz katalizator.

Dane techniczne

Klasa lepkości: SAE 10W-40
Klasa jakości: ACEA A3/B4; API SL/CF
Opakowanie: 5L
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
71 Komentarzy
Prześlij Komentarz