Niestety, ta okazja już wygasła

Allegro Days: Basen stelażowy z pompą 366x76cm Bestway 56681

sie 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W super cenie popularny basen do ogrodu stelażowy marki Bestway. W zestawie z pompą. Okazja ruszy 2 sierpnia o losowej godzinie. Zalecam do dodania oferty do obserwowanych jeżeli chcesz kupić.
BASEN STELAŻOWY Z POMPĄ 366x76cm BESTWAY
✓ POMPA FILTRUJĄCA W ZESTAWIE - bieżące filtrowanie wody w basenie zapewnia nie tylko ogólny komfort jego użytkowania, ale także odpowiedni poziom higieny. Pompa znajdująca się w zestawie posiada ulepszony filtr kartuszowy. Pozwala na dłuższe wykorzystywanie wody, co ogranicza częstotliwość jej wymiany, a tym samym obniża koszty i czas związany z ponownym uzupełnieniem basenu.

✓ STELAŻ - baseny stelażowe są mocniejsze i bardziej pojemne, a ze względu na swoje równe ścianki, pozwalają wypełnić aż 90% pojemności zbiornika. Basen zmieści do 6473 litrów wody. Posiada niezwykle mocną stalową ramę, co powoduje, że jest trwały i stabilny.

✓ PVC – produkt wykonany został z najwyższej jakości, wytrzymałego, 3-warstwowego oraz laminowanego tworzywa PVC. Dzięki niemu basen jest odporny na działanie chloru i szkodliwych promieni słonecznych. Ponadto produkt odporny jest na deszcz oraz zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu będzie służył przez wiele sezonów, nie ulega korozji.

✓ SZYBKI MONTAŻ – basen jest bardzo łatwy i szybki w montażu. Wystarczy umieścić go na płaskiej powierzchni, zmontować ramę, a następnie napełnić wodą. Dzięki temu, że zbiornik wyposażony został w zawór, można bardzo szybko go opróżnić. Montaż nie wymaga żadnych narzędzi, jest możliwy nawet dla 1 osoby w czasie około 20 minut.

✓ SPECYFIKACJA - pojemność: 6473l; seria: Steel Pro; długość: 366 cm; kształt: okrągły; rodzaj: basen stelażowy; średnica: 366 cm; wysokość: 76 cm; waga: 26 kg.


SPECYFIKACJA:

  • pojemność: 6473l
  • seria: Steel Pro
  • kształt: okrągły
  • rodzaj: basen stelażowy
  • średnica: 366cm
  • wysokość: 76 cm
  • waga: 26 kg

W ZESTAWIE:

basen

pompa

akcesoria do podłączenia pompy

filtr do pompy

elementy montażowe
Aktualizacje społecznościowe

28 Komentarzy