Allegro darmowa dostawa w dziale moda! 30 marca - 2 kwietnia
425°Zakończono

Allegro darmowa dostawa w dziale moda! 30 marca - 2 kwietnia

6
mar 16. 2018
W weekend świąteczny w Allegro darmowa dostawa w dziale moda!
Akcja obowiązuje w dniach 30 marca do 02 kwietnia 2018. Szukaj ofert z oznaczeniem ,,Teraz dostawa za 0 zł!" i zrób zamówienie za minimum 40 zł. Następnie wybierz jedną z opcji dostawy Paczka w RUCHU, Paczka 48 odbiór w punkcie, Pocztex Kurier48, Przesyłka kurierska, Kurier wieczór DHL aby otrzymać od Allegro kupon na darmową dostawę.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

6 Komentarzy
Kupujta gacie i skarpetki! Bez ceny za przesyłkę opłaca się brać drobnice
codemar 16. 2018

Polecam czytanie ze zrozumieniem.


Nie wiem co Cię boli. Tydzień temu również była. Kupiłem 3 10paki skarpetek od 3 różnych sprzedawców i 2 5paki gatek. Zaoszczędziłem na przesyłkach około 50 zł. Czyli mam około 5 gaci za darmo! Mnie się opłacało!
Fetusmar 16. 2018

Nie wiem co Cię boli. Tydzień temu również była. Kupiłem 3 10paki skarp …Nie wiem co Cię boli. Tydzień temu również była. Kupiłem 3 10paki skarpetek od 3 różnych sprzedawców i 2 5paki gatek. Zaoszczędziłem na przesyłkach około 50 zł. Czyli mam około 5 gaci za darmo! Mnie się opłacało!


Chodzi o to że darmowa dostawa jest na wybrane produkty, przy niższych cenach sprzedawcy podnieśli ceny produktów aby zrobić darmowa dostawę.
Cena za kuriera itd max 11 zł.. Kto obniżył ceny przesyłek? No pewnie każdy i wrzucił w cenę produktu;p
Biorąc wszystkie teorie spiskowe i wrzucając je do Excela wychodzi mi, że dla kupującego i tak oferta jest na PLUS. Pomijając wszystkie skrajności które zawsze mogą się trafić we wszelkich teoriach spiskowych.

Także HEJTERZY oferty oraz Moich powyższych wypowiedzi macie zakaz czynienia tego dalej!!! ...Już tak przesiąkneliście CEBULĄ, że w przypadku gdy się opłaca pojawia się u Was smutek i łzy... Bo.... Powinno opłacać się jeszcze bardziej! Cebula na 100% na 80% się już nie liczy
Okazja ponownie dostępna w ten weekend. Można zrobić aktualizację @Cad , @Kaban. ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst