Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Allegro, Allegro Smart za darmo przez 6 miesięcy dla studentów
4363°

Allegro, Allegro Smart za darmo przez 6 miesięcy dla studentów

Allegro Okazje
225
4363°
Allegro, Allegro Smart za darmo przez 6 miesięcy dla studentów
paź 15. 2020
Smart dla studenta na 6 mcy za darmo:
Po weryfikacji student otrzymuje Smart! na 6 mcy za darmo i dostęp do szeregu benefitów (na początku Blinkee, Multikino, Flixbus, T-mobile i Heyah). Zweryfikować można się przesyłając zdjęcie legitymacji lub za pomocą maila w domenie uczelni.

Po pół roku student ma możliwość zakupić allegro smart za 39zł na rok.

Regulamin: allegro.pl/reg…LIw

PS, jeśli ktoś ma aktywnego smarta, to nie radzę korzystać "Zawarcie Umowy na świadczenie Usługi Allegro Smart! Student w przypadkach, w których Użytkownik korzysta z Usługi Allegro Smart! możliwe jest po rozwiązaniu przez Użytkownika umowy na świadczenie tej usługi poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: na.allegro.pl/sma…owy i wybraniu tematu: „Rezygnacja”. Usługa ma charakter ciągły, z zastrzeżeniem, że Nabywca może zawrzeć w danym czasie wyłącznie jedną umowę na świadczenie Usługi niezależnie od liczby posiadanych przez siebie Kont. Zawarcie kolejnej umowy na świadczenie Usługi możliwe jest po rozwiązaniu wcześniejszej. Rozliczenie Usługi odbywa się w Okresach Rozliczeniowych."

308671.jpg308671.jpg308671.jpg308671.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Z regulaminu (dla leniwców):
Status Studenta - status nadawany przez Allegro Użytkownikom w ramach danego Konta będącymi studentami w rozumieniu ustawy z 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (DzU nr 164, poz. 1365 z późn. zm.) i którzy zostali pozytywnie zweryfikowani przez Allegro na zasadach określonych w art. IV ust.1.Regulaminu.

Nadawanie Statusu Studenta i Aktywacja Usługi Allegro Smart! Student
W celu nadania Użytkownikowi Statusu Studenta, powinien on dokonać następujących czynności łącznie:
1.1 skorzystać z odpowiedniego formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: allegro.pl/sma…cja, który Użytkownik zobowiązany jest wypełnić zgodnie z rzeczywistym stanem faktycznym i prawnym, umieszczając w nim odpowiednie dane i dokumenty:
a. w przypadkach, w których Allegro poinformuje Użytkownika, że nie ma technicznej możliwości przyporządkowania do danej uczelni wyższej, wskazanego przez Użytkownika adresu e-mail, który to adres powinien występować w domenie tej uczelni, Użytkownik powinien wskazać:nazwę uczelni wyższej
  • imię nazwisko Użytkownika
  • numer albumu
  • skan lub zdjęcie legitymacji studenckiej;

b. w przypadkach,w których Allegro poinformuje Użytkownika, że ma techniczną możliwość przyporządkowania do danej uczelni wyższej, wskazany przez Użytkownika adres e-mail, który to adres powinien występować w domenie tej uczelni Użytkownik powinien wskazać
  • nazwa uczelni wyższej
  • adres e-mail w domenie uczelni wyższej
1.2. zaakceptować Regulamin. Po pozytywnej weryfikacji przez Allegro informacji zawartych w formularzu rejestracyjnym w przypadku, o którym mowa w ust. 1.1. lit. a na adres e-mail przypisany do Konta Użytkownika wysłana zostanie wiadomość, która zawierać będzie informację o nadaniu Statusu Studenta i aktywacji Usługi. W przypadku wskazanym w ust. 1.1. lit.b na wskazany przez Użytkownika adres e-mail w domenie uczelni wyższej zostanie wysłana wiadomość, która zawierać będzie informację o nadaniu Statusu Studenta, oraz link służący do aktywacji Usługi."

I ustawa: isap.sejm.gov.pl/isa…365
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
Jak to obejsc jakies pomysly
Wreszcie studiowanie mi się na coś przyda. Plus.
225 Komentarzy
Jak to obejsc jakies pomysly
Szkoła policealna tez wchodzi? Przedłuży mi smarta jak juz mam na ponad rok do przodu?
damian.takowy15/10/2020 11:05

Szkoła policealna tez wchodzi? Przedłuży mi smarta jak juz mam na ponad ro …Szkoła policealna tez wchodzi? Przedłuży mi smarta jak juz mam na ponad rok do przodu?


Anuluje wczesniejszy i aktywuje kolejny, mi się nie opłaca bo mam do 2022
mistrzualcapone_15/10/2020 11:02

Jak to obejsc jakies pomysly


Zapisać się na uczenie Rydzyka

Tylko wymagają zaświadczenie od proboszcza "Jak to obejść jakiś pomysł"?
Edytowane przez: "Gonsior" paź 15.
Zalo15/10/2020 11:06

Anuluje wczesniejszy i aktywuje kolejny, mi się nie opłaca bo mam do 2022 : …Anuluje wczesniejszy i aktywuje kolejny, mi się nie opłaca bo mam do 2022


nie pomyślałem i właśnie mi anulowało poprzedni opłacony na rok.. bez sensu. Jakieś pomysły jak to odkręcić?
CZYTAJCIE REGULAMIN bo trzeba zrezygnować z obecnego smarta żeby to dostać.
Zawarcie Umowy na świadczenie Usługi Allegro Smart! Student w przypadkach, w których Użytkownik korzysta z Usługi Allegro Smart! możliwe jest po rozwiązaniu przez Użytkownika umowy na świadczenie tej usługi poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: na.allegro.pl/sma…owy i wybraniu tematu: „Rezygnacja”. Usługa ma charakter ciągły, z zastrzeżeniem, że Nabywca może zawrzeć w danym czasie wyłącznie jedną umowę na świadczenie Usługi niezależnie od liczby posiadanych przez siebie Kont. Zawarcie kolejnej umowy na świadczenie Usługi możliwe jest po rozwiązaniu wcześniejszej. Rozliczenie Usługi odbywa się w Okresach Rozliczeniowych.
Edytowane przez: "Chris_Velo" paź 15.
Wreszcie studiowanie mi się na coś przyda. Plus.
Jeśli ktoś ma aktywnego smarta to musi z niego zrezygnować żeby skorzystać z promocji.

"Zawarcie Umowy na świadczenie Usługi Allegro Smart! Student w przypadkach, w których Użytkownik korzysta z Usługi Allegro Smart! możliwe jest po rozwiązaniu przez Użytkownika umowy na świadczenie tej usługi poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: na.allegro.pl/sma…owy i wybraniu tematu: „Rezygnacja”. Usługa ma charakter ciągły, z zastrzeżeniem, że Nabywca może zawrzeć w danym czasie wyłącznie jedną umowę na świadczenie Usługi niezależnie od liczby posiadanych przez siebie Kont."
Do kiedy ta promocja?
Kozakiem będzie ten kto stworzy stronę uczelni krzak, do tego legitymację i to przejdzie
Don133715/10/2020 11:13

Do kiedy ta promocja?


No właśnie o to jest pytanie :/
Czyli dobrze mają ci którym akurat opłacony Smart się kończy i są studentami
m180415/10/2020 11:09

nie pomyślałem i właśnie mi anulowało poprzedni opłacony na rok.. bez sensu …nie pomyślałem i właśnie mi anulowało poprzedni opłacony na rok.. bez sensu. Jakieś pomysły jak to odkręcić?


Tak z ciekawości...co to za studia? 😁
Czy można być studentem liceum dla dorosłych?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst