Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
85° Zakończono
25
Opublikowano 7 dni temu

Alkomat XBLITZ HERO

215zł229zł-6%
Darmowa dostawa · Biedronka Home Okazje
Avatar
Opublikowane przez fircyk
Dołączył w 2019
9
13

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

XBLITZ Hero to profesjonalny alkomat elektrochemiczny z pamięcią do 10 pomiarów, który szybko i precyzyjnie mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Z tym urządzeniem zawsze będziesz mieć pewność, czy możesz prowadzić samochód. Alkomat pozwala na zmianę jednostki pomiaru i samodzielne ustawienie progów alarmowych.
Biedronka Home Więcej szczegółów na Biedronka Home
Aktualizacje społecznościowe

25 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  ktoś to kalibruje czy na oko działa?
  Avatar
  Autor
  "Kupując alkomat elektrochemiczny XBLITZ Hero, otrzymujesz precyzyjne urządzenie z 5-letnią gwarancją, które przez rok od zakupu możesz wysyłać do profesjonalnej kalibracji za darmo"
 2. Avatar
  Kupiłem to w tej cenie w Biedronce w grudniu. Testowałem go co wieczór. Potrafił po wypiciu 200 ml nalewki o mocy 50 proc po godzinie pokazać 0,00. Pokazywał bardzo rozbieżne wyniki. Nie miałem zaufania do tego urządzenia i oddałem z tytułu rękojmi. Plus dla Biedronki, że bardzo szybko zrobili przelew.
  Avatar
  A po samym wypiciu używałeś. Ojciec się bawił i po kieliszku wódki testował ile dmuchnie. Nie pamiętam czy teraz działa. Kiedyś kupił i nigdy nie użył w poprawny sposób. Nie pamiętam jaki model ale wydaje mi się ze coś podobnego. Ktoś z rodziny opowiadał że właśnie po takich zabawach się uszkadza i pokazuje złe wyniki.
 3. Avatar
  A coś na THC?
  Avatar
  W aptekach są
 4. Avatar
  Szkoda kasy, lepiej pójść na najbliższą komendę i dmuchnąć w profesjonalne urządzenie.
  Avatar
  Byli już tacy co mieli daleko więc pojechali. Najlepiej nie pić jeżeli jest jakiś wyjazd. To nie powinien być duży problem. Jeżeli ktoś ma taki problem to nie powinien mieć alkomatu tylko zakaz prowadzenia pojazdów. Sam brak alkoholu nie oznacza że organizm się zregenerował.
 5. Avatar
  A może ktoś poleci sprawdzony, nie za drogi alkomat?
 6. Avatar
  Mam ten alkomat w posiadaniu już jakieś 2 miesiące. Wygodny i szybki w użyciu (nie jak w tańszych modelach, że czekasz pół dnia na pomiar). Sprawdzony na kilku osobach w różnych stanach upojenia oraz tych trzeźwych i wyniki wydają się wiarygodne. Wcześniej miałem do czynienia z takim co nawet na trzeźwo pokazywał promile 🥴
  Minusem może być brak jakiegoś materiałowego pokrowca w zestawie do przechowywania, zamiast tego fabrycznego kartonika.
 7. Avatar
  Autor
  Żeby nie być gołosłownym, kupiłem go sam i na podstawie przeprowadzonych testow stwierdzam, że jest po prostu wiarygodny. No i jest szybki. I nie, nie porównywałem jego wyników z wynikami z super profesjonalnym sprzętem milicyjnym 😋
Avatar