Niestety, ta okazja już wygasła
[Aliexpress] Bezprzewodowy odkurzacz PUPPYOO WP511 (dostawa z Hiszpanii)
-86° Zakończono

[Aliexpress] Bezprzewodowy odkurzacz PUPPYOO WP511 (dostawa z Hiszpanii)

255zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
11
lip 14.Dostawa z: Hiszpania

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Ali odkurzacz bezprzewodowy PUPPYOO WP511 w cenie $67.20 ok. 255 zł z większością pozytywnych komentarzy.

Wg wykresu to najniższa cena w historii:
172678.jpg
Darmowa dostawa z Hiszpanii
Jutro dodatkowo będzie można połączyć z kuponem 2/15$ -> sale.aliexpress.com/pl/…htm

  • MOC: 120W
  • CZAS PRACY: 35 min
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Hmm, wygląda jak zwykły samochodowy odkurzacz bezprzewodowy z nasadką do przedłużenia.
Nawet specyfikacji nie ma.

Raczej dołożyłbym z te 50zł do jakiegoś najtańszego od Dibea lub Blitzwolf, czy nawet ewentualnie Alfawise.

Aha, sprzedawca wymienił produkt w ofercie i komentarze dotyczą zupełnie innego modelu.
To podejrzane. Raczej unikałbym takiego sprzedawcy.
Edytowane przez: "xxeross" lip 14.
Polecicie jakiś sprawdzony model tego typu?
elliot12314/07/2019 15:33

Polecicie jakiś sprawdzony model tego typu?


Zdefiniuj "tego typu".

Z tej półki cenowej to polecam dostępne co jakiś czas w cenach 270-330zł (kolejność na liście nie ma dużego znaczenia):
- BlitzWolf BW-AR182
- Dibea C17/T6
- Dibea D18
- Dibea DW200 (bez "Pro", bo wersja "Pro" jest prawie 2-krotnie droższa)

Ewentualnie do rozważenia, jeśli się trafi w cenie powiedzmy około 270-280zł (bywają w tej cenie nawet z wysyłką z Polski), bo może się trafić wadliwy egzemplarz i trzeba będzie naprawiać lub walczyć z supportem:
- Alfawise HC–1D03

PS. Miałem w ręku wszystkie z powyższych + kilka innych, droższych.
Edytowane przez: "xxeross" lip 14.
Tego typu, czyli bezprzewodowy, dwuczęściowy. Czasem potrzebuję coś odkurzyć, a nie chce mi się wyciągać normalnego odkurzacza i walczyć z mało elastyczną rurą mojego Electroluxa

Dzięki, rozejrzę się za wspomnianymi modelami
xxeross14/07/2019 15:32

Hmm, wygląda jak zwykły samochodowy odkurzacz bezprzewodowy z nasadką do pr …Hmm, wygląda jak zwykły samochodowy odkurzacz bezprzewodowy z nasadką do przedłużenia.Nawet specyfikacji nie ma.Raczej dołożyłbym z te 50zł do jakiegoś najtańszego od Dibea lub Blitzwolf, czy nawet ewentualnie Alfawise.Aha, sprzedawca wymienił produkt w ofercie i komentarze dotyczą zupełnie innego modelu.To podejrzane. Raczej unikałbym takiego sprzedawcy.


Miałeś może do czynienia z tym modelem?

widzę też na Amazonie: amazon.de/PUP…ews
gonzo8514/07/2019 15:52

Miałeś może do czynienia z tym modelem?widzę też na Amazonie: http …Miałeś może do czynienia z tym modelem?widzę też na Amazonie: https://www.amazon.de/PUPPYOO-Elektrobürste-LED-Frontlichter-Handstaubsauger-Lithium-Ionen/product-reviews/B078WPM33F/ref=cm_cr_dp_d_hist_5?ie=UTF8&filterByStar=five_star&reviewerType=all_reviews#reviews-filter-bar


No cóż, na Amazonie opinie podzielone i 32% z nich to ocena 1 na 5.
Ciekawe czy tam też kombinowali z wymianą modelu na tej samej ofercie.
xxeross14/07/2019 15:38

Zdefiniuj "tego typu".Z tej półki cenowej to polecam dostępne co jakiś cza …Zdefiniuj "tego typu".Z tej półki cenowej to polecam dostępne co jakiś czas w cenach 270-330zł (kolejność na liście nie ma dużego znaczenia):- BlitzWolf BW-AR182- Dibea C17/T6- Dibea D18- Dibea DW200 (bez "Pro", bo wersja "Pro" jest prawie 2-krotnie droższa)Ewentualnie do rozważenia, jeśli się trafi w cenie powiedzmy około 270-280zł (bywają w tej cenie nawet z wysyłką z Polski), bo może się trafić wadliwy egzemplarz i trzeba będzie naprawiać lub walczyć z supportem:- Alfawise HC–1D03PS. Miałem w ręku wszystkie z powyższych + kilka innych, droższych.


Możesz coś polecić w tym przedziale cenowym do samochodu? jakiś sprawdzony poręczny w typie tego z okazji. Te które wymieniłeś mają dość dużą siłę ssania jak za te pieniądze. Tylko ten kształt dużej bańki jakoś do mnie nie przemawia jeśli chodzi o wygodne manewrowanie między fotelami i w zakamarkach.
qwertix14/07/2019 17:36

Możesz coś polecić w tym przedziale cenowym do samochodu? jakiś sprawdzony …Możesz coś polecić w tym przedziale cenowym do samochodu? jakiś sprawdzony poręczny w typie tego z okazji. Te które wymieniłeś mają dość dużą siłę ssania jak za te pieniądze. Tylko ten kształt dużej bańki jakoś do mnie nie przemawia jeśli chodzi o wygodne manewrowanie między fotelami i w zakamarkach.


Mam taki zwykły samochodowy: joybuy.com/345…tml
Kupiłem, jak był w promocji za $13 z tej wstawki:
pepper.pl/pro…107
i jestem zadowolony.
Co prawda z kablem, ale dość silny, łatwy w opróżnianiu i kabel ma jakieś 4-4,5 metra i sięga do wszystkich miejsc w samochodzie, do bagażnika również.
Wygląda na to, że te deklarowane 100-120W faktycznie ma, bo jak podłączyłem za pierwszym razem przez trójnik gniazda zapalniczki to od razu wywaliło bezpiecznik w trójniku (7A), bez podłączonych innych urządzeń.
Trzeba obserwować JoyBuy, bo takie promocje się powtarzają.

To nie to samo co odkurzacze, które polecałem wyżej, ale do samochodu nic lepszego nie potrzebuję.
Odkurzacz wożę w bagażniku - jak mi dzieciaki coś nabrudzą to od razu mogę sprzątnąć.
Dodam jeszcze, że jestem alergikiem, z uczuleniem na kurz 10/10 i ten odkurzacz filtruje całkiem nieźle, bo przy odkurzaniu prawie nie reaguję na alergię, a np. przy poprzednio używanych odkurzaczach workowych w domu nie mogłem wytrzymać.

Chciałem wcześniej wziąć do samochodu używany dawniej Dibea F6 (tego już nie polecę, bo obecnie już dużo słabszy od nowszych modeli i to czuć), ale tak, jak mówisz, trochę duży i mało poręczny by dojść do wszystkich zakamarków w samochodzie.
Edytowane przez: "xxeross" lip 14.
kaziupir14/07/2019 22:05

https://www.pepper.pl/promocje/odkurzacz-hoover-fd22bc-164993Kupiłem jakiś …https://www.pepper.pl/promocje/odkurzacz-hoover-fd22bc-164993Kupiłem jakiś czas temu i naprawdę super jak na te pieniądze.


Tamta okazja jest nadal plusowana, a już dawno nieaktualne, tyle, że nie zamknięte ;-)
Po kilku odświeżeniach widać przybywające plusy. Niektórym nawet w link nie chce się kliknąć ;-)
Sporo odkurzaczy przerobiłeś więc może polecisz jakiś przewodowy pionowy do użytku w domu. Mam zwykły ale z uwagi na dwa piętra nie chce mi się go nosić góra/dół i szukam jakiegoś mniejszego ale dobrze wciągającego także kurz.
xxeross14/07/2019 18:02

Mam taki zwykły samochodowy: https://www.joybuy.com/3451944.htmlKupiłem, j …Mam taki zwykły samochodowy: https://www.joybuy.com/3451944.htmlKupiłem, jak był w promocji za $13 z tej wstawki:https://www.pepper.pl/promocje/odkurzacz-samochodowy-12v-z-filtrem-hepa-100w-za-13-145107 i jestem zadowolony.Co prawda z kablem, ale dość silny, łatwy w opróżnianiu i kabel ma jakieś 4-4,5 metra i sięga do wszystkich miejsc w samochodzie, do bagażnika również.Wygląda na to, że te deklarowane 100-120W faktycznie ma, bo jak podłączyłem za pierwszym razem przez trójnik gniazda zapalniczki to od razu wywaliło bezpiecznik w trójniku (7A), bez podłączonych innych urządzeń.Trzeba obserwować JoyBuy, bo takie promocje się powtarzają.To nie to samo co odkurzacze, które polecałem wyżej, ale do samochodu nic lepszego nie potrzebuję.Odkurzacz wożę w bagażniku - jak mi dzieciaki coś nabrudzą to od razu mogę sprzątnąć.Dodam jeszcze, że jestem alergikiem, z uczuleniem na kurz 10/10 i ten odkurzacz filtruje całkiem nieźle, bo przy odkurzaniu prawie nie reaguję na alergię, a np. przy poprzednio używanych odkurzaczach workowych w domu nie mogłem wytrzymać.Chciałem wcześniej wziąć do samochodu używany dawniej Dibea F6 (tego już nie polecę, bo obecnie już dużo słabszy od nowszych modeli i to czuć), ale tak, jak mówisz, trochę duży i mało poręczny by dojść do wszystkich zakamarków w samochodzie.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst