Niestety, ta okazja już wygasła
Alice VR na GOG.com bez DRM
392° Zakończono

Alice VR na GOG.com bez DRM

7,99zł39,99zł-80%GOG Okazje
2
392° Zakończono
Alice VR na GOG.com bez DRM
gru 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

"Alice VR" zawiera dodatek do pobrania "Roboto Factory" Całkowicie nowy poziom dający ponad 30 minut dodatkowej rozgrywki.

Wejdź do sławnej fabryki Roboto, gdzie stworzono wszystkie roboty spotkane przez ciebie na Speculo. Odkryj jej funkcjonowanie i zobacz swoich starych, mechanicznych towarzyszy w nowym świetle.

Ten całkiem nowy dodatek do pobrania do "Alice VR" zapewnia więcej zagadek i ponownie pozwala ci zakwestionować rzeczywistość. "Alice VR" to pełna zagadek, eksploracyjna gra napędzana opowieścią. Zaprojektowano ją jako wyjątkową przygodę w rzeczywistości wirtualnej dla jednego gracza. Inspirację dla niej stanowiła słynna powieść Lewisa Carrrolla "Alicja w Krainie Czarów". Postacie biorące udział w rozgrywce przenoszone są do nowego uniwersum fantastyki naukowej. Rozkoszuj się piękną grafiką, klimatyczną ścieżką dźwiękową i zatrać się w świecie "Alice VR".

Nieoczekiwana awaria zmusza sztuczną inteligencję twojego okrętu do wybudzenia cię z hibernacji. Musisz lądować awaryjnie na pobliskiej planecie. Masz prosty cel: znaleźć wystarczająco paliwa, aby uciec. To nietrudne zadanie komplikuje się, gdy zdajesz sobie sprawę z tego, że wszyscy mieszkańcy planety zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach.

"Alice VR" to świeże spojrzenie na klasyczne przygody Alicji w Krainie Czarów. W czasie gry spotkasz znane postacie, takie jak Kot z Cheshire czy Szalony Kapelusznik, jednak wyjątkowy świat fantastyki naukowej przemieni każde spotkanie w wielką niespodziankę.

Odkryjesz sekret planety? Stawisz czoła stojącym przed tobą wyzwaniom? Podążaj za białym królikiem w nieznane - przyszłość leży w twoich rękach.

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ
"Alice VR" obsługuje Oculus Rift, HTC Vive i jest kompatybilna z Razer OSVR. Tradycyjne kontrolery są obsługiwane przez Oculus, a tradycyjne oraz kontrolery ruchu przez Vive.

Grę zaprojektowano tak, aby stanowiła najwspanialsze przeżycie VR. Odprężenie będzie ci towarzyszyć przez całą rozgrywkę.
"Alice VR" działa również na zwykłych monitorach bez zestawu do wirtualnej rzeczywistości.

CYFROWA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA
Razem z grą otrzymasz oryginalną i nastrojową ścieżkę dźwiękową! Rozkoszuj się elektronicznym dźwiękiem stworzonym przez EON Sounds. Wspaniale się tego słucha zarówno w słuchawkach, jak i przez głośniki, ponieważ muzyka ta za każdym razem zabiera cię do świata "Alice VR"!

CYFROWY ARTBOOK Z KONCEPTOWYMI PRACAMI GRAFICZNYMI I NOTATKAMI TWÓRCÓW
Ponad 40 stron tego cyfrowego artbooka wypełnionych jest konceptowymi pracami graficznymi z gry pokazującymi piękną i zapadającą w pamięć scenerię planety Speculo oraz jej jedynego miasta Mirabillis. Każda strona zawiera także notatki twórców opowiadające o pracy nad "Alice VR" i inspiracjach przez nich czerpanych.

ZESTAW WYJĄTKOWYCH TAPET STWORZONYCH PRZEZ TWÓRCÓW GRY
Podziwiaj na swoim pulpicie malownicze pejzaże Speculo stworzone w wysokiej rozdzielczości! Każda praca została specjalnie stworzona przez twórców gry, aby pokazać piękno tej pozaziemskiej planety i złowieszczą atmosferę jej jedynego miasta.

DODATKOWA ZAWARTOŚĆ WIDEO NA TEMAT PROJEKTOWANIA "ALICE VR"
Posłuchaj, co mają do powiedzenia twórcy gry na temat projektowania tytułu dla rzeczywistości wirtualnej. Jakie mieli problemy i skąd czerpali inspirację? Te materiały wideo pokazują, co się działo za kulisami "Alice VR".
Gra od podstaw stworzona z myślą o VR - żadnych kompromisów!
Trzymająca w napięciu historia o wielu zakończeniach, która pozwala na wybór własnej ścieżki.
Futurystyczna grafika i elektroniczna, ambientowa ścieżka dźwiękowa skomponowana przez mistrzów gatunku z EON Sounds.
Ponad 60 zagadek czekających na rozwiązanie.
Wykorzystaj zmienną grawitację, by chodzić po ścianach i sufitach, eksperymentuj z pomniejszającymi i powiększającymi urządzeniami oraz baw się fizyką świata "Alice VR".

Alice VR, Alice VR logo and Carbon Studio logo are registered trademarks of Carbon Studio sp. z o. o. Klabater and Klabater logo are registered trademarks of CDP sp. z o.o. All rights reserved.
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
2 Komentarze
Prześlij Komentarz