Niestety, ta okazja już wygasła
Alice Trapped in Wonderland(Alicja w Krainie Czarów)
359° Zakończono

Alice Trapped in Wonderland(Alicja w Krainie Czarów)

ZA DARMO5,09zł Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
8
359° Zakończono
Alice Trapped in Wonderland(Alicja w Krainie Czarów)
sie 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Alicja w Krainie Czarów

Odkryj i rozwiąż niesamowite sekrety niezwykłej Krainy Czarów, odkryj ten niesamowity i szokujący świat, rozwiązując najbardziej emblematyczne łamigłówki i odkryj wszystkie ekscytujące sekrety w najlepszej grze przygodowej typu point and click dostępnej na urządzenia mobilne.

Funkcje:

- Niesamowita i atrakcyjna grafika.
- Głęboka i wciągająca historia.
- Godziny uzależniającej rozrywki.
- Niesamowite śmieszne i dowcipne łamigłówki.
- Wiele różnych okolic do odkrycia i zbadania.
- Funkcje „Mapa”, „Wskazówki” i „Wskazówki”, które pomogą Ci przejść przez grę, jeśli utkniesz.
- Interaktywna historia, bardzo oryginalna i niepowtarzalna.
- Doskonała konstrukcja poziomów gry i zagadek.
- Grafika w wysokiej rozdzielczości zoptymalizowana dla każdego urządzenia.
- Wiele języków, automatyczne zapisywanie i wiele więcej ...

Fabuła: Minęło wiele lat, odkąd ty, Alice Liddel, marzyłaś o krainie pełnej cudownych i niesamowitych rzeczy.

Nie pamiętasz prawie nic z ostatniej wizyty ... I właśnie teraz otrzymujesz tajemniczy list z napisem:

„Droga Alice, spotkaj mnie przy starym drzewie, gdzie mnie po raz pierwszy widziałeś, twoja obecność jest niesamowicie ważna”. Biały Królik.

Kiedy czytasz te słowa, wszystkie te niezwykłe sny i fantazje wróciły do twojej wyobraźni, która wypełniła twój umysł, gdy byłaś małą dziewczynką, ale także sprawia, że myślisz o ...

„Marzenia nie wysyłają poczty… prawda?”

Martwiąc się ciekawością, którą czułeś, gdy byłeś dzieckiem, decydujesz się pójść i spotkać królika.

Przybyłeś we właściwe miejsce, ale nigdzie nie widzisz królika, w rzeczywistości zdałeś sobie sprawę, że nawet go nie widziałeś, kiedy był tuż przed tobą.

Wszystko wydaje się takie dziwne, ale ekscytująca ciekawość, taka jak ta, którą miałeś jako dziecko, zmusza cię do kontynuowania.
snitch cxb
Aktualizacje społecznościowe
Dobrze oceniana, piękna, bajecznie kolorowa przygodówka, pełna łamigłówek, zagadek, puzzli itp. - po angielsku i w kilku innych językach (hiszpański, francuski, włoski).
Grę amerykańskiego studia MediaCity Games LLC, które ma na koncie kilka innych, opartych na łamigłówkach przygodówek, cieszących się popularnością (umiarkowaną) i wysokimi ocenami graczy, mogą dodać do swojej biblioteki za darmo przez najbliższy tydzień - zarówno użytkownicy Androida jak i iOS.
PEGI 3, czyli gra praktycznie bez ograniczeń wiekowych. Nie domaga się też nadmiernych uprawnień.

Link do wersji na Androida:
play.google.com/sto…ed1
Link iOS:
apps.apple.com/pl/…506
8 Komentarzy
Nie można kilku własnych słów napisać w opisie, niż kopiować bełkot translatora, tego przecież czytać nie idzie.
kafaros11_.02/08/2020 10:45

Nie można kilku własnych słów napisać w opisie, niż kopiować bełkot transla …Nie można kilku własnych słów napisać w opisie, niż kopiować bełkot translatora, tego przecież czytać nie idzie.

Też mnie to raziło. Dlatego aktualizację społocznościową stworzyłem.

@Cad Okazja, jak wiele innych, trafiła do niewłaściwej kategorii "elektronika". Naprawdę tak ciężko pozwolić autorowi na ręczne wybranie najodpowiedniejszej kategorii, skoro automat tak często zawodzi?
Edytowane przez: "Soark" sie 2.
kafaros11_.02/08/2020 10:45

Nie można kilku własnych słów napisać w opisie, niż kopiować bełkot transla …Nie można kilku własnych słów napisać w opisie, niż kopiować bełkot translatora, tego przecież czytać nie idzie.


Czytać nie musisz, korzystać też nie musisz, zawsze znajdzie się dwóch malkontentów na prawie 2xparzy
Soark02/08/2020 11:03

Też mnie to raziło. Dlatego aktualizację społocznościową stworzył[email protected] O …Też mnie to raziło. Dlatego aktualizację społocznościową stworzył[email protected] Okazja, jak wiele innych, trafiła do niewłaściwej kategorii "elektronika". Naprawdę tak ciężko pozwolić autorowi na ręczne wybranie najodpowiedniejszej kategorii, skoro automat tak często zawodzi?


Działam na Chrome w smartfonie,a tam nie ma możliwości,przeskoku w podkategorie.I nie chcę rad typu zains.apk, otwórz kompa i zrób tak.
Edytowane przez: "Asdar" sie 2.
Asdar02/08/2020 11:46

Działam na Chrome w smartfonie,a tam nie ma możliwości,przeskoku w po …Działam na Chrome w smartfonie,a tam nie ma możliwości,przeskoku w podkategorie.I nie chcę rad typu zains.apk, otwórz kompa i zrób tak.


Wiem, że tak jest, niezależnie od tego, czy na telefonie czy na komputerze wrzucasz, niepotrzebnie się obruszasz; to nie było do Ciebie, tylko zarzut do admina, że nie pozwala łatwo zmienić błędnej kategorii. Ty możesz co najwyżej do tytułu okazji dopisać kluczowe słowa np. Gra, Android - i liczyć, że okazja sama trafi do właściwej kategorii. Chyba, że admin/moderator z @Pepper zrobi to wcześniej, ale na to bym zbytnio nie liczył.

Asdar02/08/2020 11:26

Czytać nie musisz, korzystać też nie musisz, zawsze znajdzie się dwóch malk …Czytać nie musisz, korzystać też nie musisz, zawsze znajdzie się dwóch malkontentów na prawie 2xparzy


Mnie też do malkontentów zaliczasz? Ja nie marudziłem, tylko szybko dodałem aktualizację. Tak na marginesie, to bardzo możliwe, że bez niej w ogóle okazja nie stałaby się gorąca, ale co tam, pręż muskuły.
Edytowane przez: "Soark" sie 2.
Soark02/08/2020 14:26

Wiem, że tak jest, niezależnie od tego, czy na telefonie czy na komputerze …Wiem, że tak jest, niezależnie od tego, czy na telefonie czy na komputerze wrzucasz, niepotrzebnie się obruszasz; to nie było do Ciebie, tylko zarzut do admina, że nie pozwala łatwo zmienić błędnej kategorii. Ty możesz co najwyżej do tytułu okazji dopisać kluczowe słowa np. Gra, Android - i liczyć, że okazja sama trafi do właściwej kategorii. Chyba, że admin/moderator z @Pepper zrobi to wcześniej, ale na to bym zbytnio nie liczył. Mnie też do malkontentów zaliczasz? Ja nie marudziłem, tylko szybko dodałem aktualizację. Tak na marginesie, to bardzo możliwe, że bez niej w ogóle okazja nie stałaby się gorąca, ale co tam, pręż muskuły.


Nie.Ty jesteś spoko , jeśli uraziłem to sorry
Asdar02/08/2020 11:46

Działam na Chrome w smartfonie,a tam nie ma możliwości,przeskoku w po …Działam na Chrome w smartfonie,a tam nie ma możliwości,przeskoku w podkategorie.I nie chcę rad typu zains.apk, otwórz kompa i zrób tak.


Puszysz się jakbyś nam wszystkim łaskę robił. Nie chcesz nie wrzucaj żadnych okazji.
Asdar06/08/2020 21:04

Komentarz usunięty


Nie widzę w tym żadnego sensu. Może mi wytłumaczysz.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst